Świat bez cenzury

BILL GATES PRZYPOMINA ŚWIATU – SZCZEPIONKI NA COVID/19 TRAFIĄ DO WSZYSTKICH, NAWET DO NAJBIEDNIEJSZYCH.

Takimi oto stwierdzeniami eugenik Bill przypomina światu o nadal trwającej krucjacie zniewolenia i depopulacji przeciwko ludzkości, zainwestowane miliony w lobbowanie zbrodniczej organizacji WHO i wynalezienie ”cudownej” szczepionki na Covid/19 NIE MOGĄ PÓJŚĆ NA MARNE ! A ”zbawca świata nie przepuści nikomu, nawet najuboższym, Tym samym pierwsze eksperymenty ze szczepionką już są przeprowadzane na czarnym lądzie gdzie ludzie stawiają jawny opór temu procederowi.

Więcej o tym przeczytasz tu :

Bill Gates przypomina, że szczepionki na koronawirusa muszą trafić do wszystkich. Również tych, których na nie nie stać. Gates przypomniał, że gdy szczepionki przeciwko koronawirusowi oraz leki stosowane przy COVID-19 będą już dostępne, bogate kraje nie mogą zapominać, że milionów ludzi na świecie nie będzie na nie stać.

Bill Gates wielokrotnie w ostatnich tygodniach mówił o tym, że świat musi byc solidarny w walce z koronawirusem.

Jeśli pozwolimy, aby leki i szczepionki trafiły do tych, którzy zaoferują najwyższą cenę, zamiast do ludzi i miejsc, w których są one najbardziej potrzebne, będziemy mieli dłuższą, bardziej niesprawiedliwą, bardziej śmiercionośną pandemię .

– powiedział założyciel Microsoftu w nagraniu opublikowanym w sobotę podczas wirtualnej konferencji poświęconej COVID-19. Została ona zorganizowana przez Międzynarodowe Towarzystwo AIDS. O sprawie pisze Reuters.

Gates w 2015 r. wygłosił przemówienie, które dziś możemy odczytywać jako prorocze. Szkoda, że nikt nie wziął jego słów na poważnie Bill Gates już pięć lat temu przestrzegał, że świat nie jest gotowy na epidemię. Czarny scenariusz z jego wykładu właśnie się spełnia.

W badania nad lekami i szczepionkami najbogatsze kraje i wielkie koncerny włożyły ogromne pieniądze. Stąd obawa, że gdy już one powstaną, inwestorzy będą chcieli odzyskać poniesione nakłady i cenę szczepionek i leków określą na poziomie nie do zaakceptowania przez najbiedniejsze kraje.

W świecie, w którym 767 mln ludzi żyje za mniej 1,90 dolara dziennie (dane UNICEF z 2018 r.), spowodowałoby to wykluczenie ogromnej rzeszy ludzi. A przecież koronawirus jest najgroźniejszych właśnie w krajach trzeciego świata, gdzie ludzie żyją w ścisku, mają ubogą dietę i małe szanse na pomoc medyczną.

Gates przypomniał, że batalia o to, by lekarstwa ”ratujące życie” były dostępne dla wszystkich, również najbiedniejszych, rozpoczęła się 20 lat temu. Wtedy właśnie bardzo wiele mówiono o konieczności dokonywania darowizn leków na AIDS do krajów Afryki, które są najbardziej dotknięte przez tą chorobę.

Prawdę o AIDS poznasz tutaj :

Najnowsze wpisy

Kategorie

BILL GATES PRZYPOMINA ŚWIATU – SZCZEPIONKI NA COVID/19 TRAFIĄ DO WSZYSTKICH, NAWET DO NAJBIEDNIEJSZYCH.

14 lipca 2020 / Możliwość komentowania BILL GATES PRZYPOMINA ŚWIATU – SZCZEPIONKI NA COVID/19 TRAFIĄ DO WSZYSTKICH, NAWET DO NAJBIEDNIEJSZYCH.

Może Ci się spodobać

TECHNIKI INŻYNIERII SPOŁECZNEJ STOSOWANE NA LUDZIACH PODCZAS PANDEMII. 20 maja 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • BILL GATES PRZYPOMINA ŚWIATU – SZCZEPIONKI NA COVID/19 TRAFIĄ DO WSZYSTKICH, NAWET DO NAJBIEDNIEJSZYCH.
  • Może Ci się spodobać