Przekraczając Rubikon

DROGA POLSKI DO NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA – JAK WŁADZA PODPORZĄDKOWAŁA SOBIE NARÓD.

W drodze do Nowego Porządku potrzebny jest pusty pieniądz, by usypiać ludzi programami socjalnymi, przyzwyczajać ich do bezpiecznej egzystencji. To jest wielki problem, bo przejście do nowej postaci systemu , absolutnego niewolnictwa, odbędzie się właśnie w ten sposób. By skutecznie z tym walczyć trzeba dobrze wykształconego społeczeństwa, bo to musiałaby być rewolucja świadomości a nie egzystencji. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak groźne i destrukcyjne są PIS-kie programy 500+, programy dla emerytów, dla młodych pod pretekstem sprawiedliwości społecznej. To w istocie zneutralizowanie siły ulicy.

Warto pamiętać że matematyka nie kłamie, pusty pieniądz niszczy wszystko. Duda nie stanął do otwartej debaty, bowiem gdyby ujawniono prawdziwy stan finansów państwa przegrałby wybory z kretesem. Nie łudźcie się, po zwycięstwie Dudy PIS schowa się za COVIDA, a kiedy prawda o stanie finansów państwa zacznie przebijać się do ludzi, kiedy kryzys uderzy w Polskę, PIS wprowadzi szybko stan wyjątkowy, by ulice nadal były puste.

Kiedy złodziej kradnie ? W nocy, kiedy wszyscy śpią, kiedy jest cisza i spokój, kiedy NIE MA NIKOGO NA ULICY.

Sztuką nie jest to żeby lud posadzić przed telewizorem, ale zrobić to tak żeby siedział przed nim za pożyczone mu pieniądze i konsumował truciznę. Cztery w jednym, cisza na ulicach, pełne trucizny brzuchy, dobry zysk i można spokojnie, sukcesywnie opróżniać skarbiec.

Wiecie o tym, że trzy miłe Banki : J.P.Morgan Chase, Morgan Stanley i Goldman Sachs uwiły sobie gniazdko w Polsce. Wszystkie trzy okradły miliony ludzi wywołując wielkie kryzysy, walnęły w Argentynę, Brazylię, Ekwador, Wenezuelę, Korę, Chiny, Nigerię, zrujnowały Japonię na przełomie 1989/90 roku, zniszczyły sektor informatyczny w 2001 roku, a następnie rozwaliły Grecję, Włochy, Portugalię, Hiszpanię w 2008 roku.

Oczywiście przybyły nad Wisłę by odbudować Wielką Polskę, tak przekonuje Premier tego kraju, który posyła dzieci do talmudycznej szkoły i przygotowuje je do emigracji do Wielkiego Syjonu. Moim zdaniem przybyły tu po to by zedrzeć skórę z Indian z Polin i robią to bardzo skutecznie. Co chwila Goldman Sachs emituje po cichu obligacje na zlecenie drużyny Jarosława, zbiera miliardy z rynku, które za chwilę znikają.

Nie dziwcie się że PIS radykalnie obniżył poziom świadczeń medycznych, że trucizna sprzedawana jest na każdym rogu, w wodzie, pomidorach, ogórkach, ziemniakach. w truskawkach, lekach, kiełbasie,chlebie, w ciastkach, że trucizną są obsypywane pola , łąki, sady, zagrody, że truciznę jedzą zwierzęta, bydło, drób, świnie, a potem obywatele.

W Polsce nie ma żadnego systemu kontroli żywności. Superkomputery analizujące układy złożone przeprowadziły już dawno symulacje procesów biochemicznych w organizmach Polaków , mają precyzyjne dane ilu ludzi i w jakim tempie będzie umierać. Teraz kiedy mają już 5G w dużych miastach i satelity Starlink są w stanie znacznie przyspieszyć tempo eliminacji. Proces izolacji, rozpadu więzi w społeczeństwie nie jest przypadkiem. Ludzie nie interesują się sobą, nie znają się nawet sąsiedzi w klatce schodowej , będziemy umierać w samotności, nikt tego nie zauważy jak szybko topnieć będzie nasza populacja.

Masy mamy zatem załatwione, bo jak pisałem karmią sie trucizną i oglądają kolejny kabareton. Grilują przy tym na potęgę. Najlepsza kiełbaska do grilla ma 16 e-dodatków, z których 6 jest rakotwórczych. Nie można zapominać o tym, że w mięsku jest sporo azotanów, a te po połączeniu z biosfenolemA, połykanym z plastikowych butelek, tworzą sympatyczne nitrozaminy, raczek murowany. Oczywiście nie za szybko.

Polecam zacząć oglądać klepsydry, co osobiście robię od lat. Takiej fali zgonów ludzi w przedziale 40-63 lata ne pamiętam. COVID spadł władzy z nieba, zupełnie odwrócili uwagę społeczeństwa od lawinowego wzrostu zachorowań na raka, na choroby autoimmunologiczne, na alergie pokarmowe. Nie dziwcie się że płacą lekarzom za dopisanie do kart zgonu wirusa. Są świadomi że przed nami drastyczny wzrost zgonów wywołanych przez raka, 5G, emisję fal ELF przez satelity StarLink, trzeba czymś to przykryć, więc najbliższe lata będą pełne wirusów.

Wracajmy do tematu, do ULICY. Po 2015 roku byli tacy co zaczęli się tam jednak pojawiać. Najpierw ludzie komunistycznych służb z Kijowskim na czele, którym PIS zabrał sute emerytury i także dzięki nim ostro ruszył z programem 500+. Potem mieliśmy marsze 1000 TÓG. Było w kraju wielu którzy się bali, że PIS zacznie sprawdzać jak dorobiła się w Polsce klasa średnia. O , nie jeden nie spał po nocach i budząc się zlany potem dzwonił do prowadzącego z ABW lub SKW.

I nagle wszystko jak ręką uciął , nastała w końcu praworządność, bez jednego wystrzału. Służby PIS zbierały przez pięć lat informacje o każdej korupcji, o każdym ustawionym przetargu i wyroku, o każdym przestępcy co komuś dał w łapę, o zabójstwach i oszustwach, o fałszerstwach i malwersacjach, by mieć argumenty przy stole. Wszystko zostało w rodzinie , Duda zapewnił sobie kolejną kadencję, a ci którzy czegoś mogli się obawiać dostali gwarancję nietykalności.

W ten sposób PIS osiągnął stan permanentnej ciszy na ulicach,masy nakarmione, klasa średnia i wyższa spacyfikowane, teraz ten stan musi utrzymać jeszcze przez dwie kadencje. W tym czasie stosując strategię małych kroków z Polski będą sukcesywnie wywożone aktywa aż do samego końca.

Pozwolę one na stopniowe poszerzanie Izraela, który razem z USA szykuje się do siłowego zajęcia Zachodniego Brzegu Jordanu w styczniu 2021 roku, a potem części Jordanii i Syrii i dalej Libanu i Iraku. Iskrzy pomiędzy Chinami i Indiami, Amerykanie przerzucają wojska do Maroka, by być bliżej Libii i Izraela, a co otwiera im także drogę do ataku na Iran i Wenezuelę, bo jak pisałem USA muszą oba kraje zaatakować w tym samym czasie. Wojna popchnie wiele sprawa do przodu.

Ostatnie wpisy

Kategorie

DROGA POLSKI DO NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA – JAK WŁADZA PODPORZĄDKOWAŁA SOBIE NARÓD.

15 lipca 2020 / Możliwość komentowania DROGA POLSKI DO NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA – JAK WŁADZA PODPORZĄDKOWAŁA SOBIE NARÓD. została wyłączona

Może Ci się spodobać

PO CO MASONERII KODY DNA NASZYCH DZIECI ? 9 września 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • DROGA POLSKI DO NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA – JAK WŁADZA PODPORZĄDKOWAŁA SOBIE NARÓD.
  • Może Ci się spodobać