Świat bez cenzury

KORONAWIRUS NAGLE ZAATAKOWAŁ ZE WZMOŻONĄ SIŁĄ PO WYBORACH.

Taki stan rzeczy był do przewidzenia, w trakcie kampanii minister Morawiecki krzyczał że covid/19 jest w odwrocie i śmiało można iść na wybory. Jeden dzień po ogłoszeniu wyników ilość zachorowań nagle magicznie wystrzeliła w górę! Ta sytuacja nie jako nawiązuje do wydarzeń z Serbii, gdzie tamtejsze władze chciały pełnego lockdown’u po wyborach! Ludzie jednak nie dopuścili do takiego stanu rzeczy protestując na ulicy.

Wybory prezydenckie się odbyły, Polacy stawiali krzyżyki na kartach wyborczych, a tymczasem teraz koronawirus stawia krzyżyk na Polakach. Ministerstwo Zdrowia podało, że w poniedziałek w Polskę uderzyła potworna fala zachorowań!

Kto wygrał wybory prezydenckie? Niezależnie od ostatecznego wyniku wyborów i liczby głosów na poszczególnych kandydatów, to Polacy przegrali z koronawirusem. W poniedziałek 13 lipca Ministerstwo Zdrowia na Twitterze poinformowało, że mamy mnóstwo nowych zachorowań.


Polacy przestali się bać koronawirusa, a nawet wierzyć w istnienie epidemii. Stracili czujność, a patogen z Wuhan tylko na to czekał. Testy na koronawirusa potwierdziły 299 nowych przypadków w Polsce. Są też kolejne ofiary śmiertelne. Jak wynika z najnowszych danych, walkę z chorobą przegrało kolejnych 5 osób.

W sumie w Polsce zachorowało już na COVID-19 aż 38190 osób, a zmarło 1567 osób.

Mamy 299 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (72), śląskiego (65), podkarpackiego (62), małopolskiego (38), wielkopolskiego (20), łódzkiego (18), lubelskiego (8), lubuskiego (5), świętokrzyskiego (3), warmińsko-mazurskiego (2),zachodniopomorskiego (2), pomorskiego (2), dolnośląskiego (1) i opolskiego (1). Z przykrością informujemy o śmierci 5 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 62-K Tychy, 71-M, 77-M Racibórz, 70-M Starachowice, 70-K Grójec.Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 38 190/1 576 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – podaje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.