Alternatywna historia świata

GDZIE BYŁ JEZUS CHRYSTUS PRZEZ 16 LAT SWOJEGO ŻYCIA ?

GDZIE BYŁ JEZUS CHRYSTUS PRZEZ 16 LAT SWOJEGO ŻYCIA ?

Historia życia Jezusa, najbardziej znanej osobistości dla większości z nas, ma wiele luk, ponieważ nie ma biblijnych zapisów o miejscu pobytu Jezusa w Palestynie w wieku od 13 do 29 lat. Jednak według dokumentu BBC (patrz na końcu artykułu), Jezus był w rzeczywistości mnichem buddyjskim i nie został ukrzyżowany.

Historię Jezusa w klasztorze buddyjskim.

Rosyjski lekarz o nazwisku Nicolas Notowitch podróżował przez Indie, Tybet i Afganistan w XIX wieku. Mówi się, że spędził trochę czasu w buddyjskim klasztorze w Tybecie, zwanym Hemis w Leh w Indiach. Przetłumaczył on dokument, który opowiada historię Jezusa, znany również jako Issa, co oznacza “Syn Boży”. Historia mówi, że urodził się w biednej izraelskiej rodzinie w pierwszym wieku. Nauczyciele w klasztorze nazwali go Synem Bożym. Powiedziano, że Notovitch przetłumaczył 200 z 224 wersetów zawartych w tym dokumencie.

Pewien lama wyjaśnił Notovitchowi poziom oświecenia, do którego Jezus doszedł w czasie swego pobytu w klasztorze, i mówi się, że był to poziom najwyższy. Lama powiedział, że Jezus był wielkim prorokiem i pierwszym, który naśladował dwudziestu dwóch Buddów. Dalej mówił, że jest większy od wszystkich Dalajlamów, ponieważ reprezentuje duchowość Pana.

Trzej mędrcy ze Wschodu mogli być buddystami, którzy szukali reinkarnacji Lamy.

Znalezienie i przetłumaczenie dokumentów w klasztorze jest zgodne z tym, co znane jest jako utracone lata Jezusa. Mówi się, że po śmierci świętego człowieka lub wielkiego buddysty mędrcy skonsultowali się z gwiazdami, a następnie udali się w długą podróż, mając nadzieję na znalezienie dziecka, które według nich jest reinkarnacją Lamy.

Gdy tylko dziecko osiągnie wiek, w którym można go zabrać rodzicom, zostaje ono zabrane, a następnie wychowane w wierze buddyzmu. Wielu ekspertów zgadza się, że była to podstawa do powstania opowieści o trzech mędrcach, którzy odwiedzili stajnię w Betlejem w noc narodzin Jezusa. Istnieje przekonanie, że Jezus udał się do Indii z mędrcami, gdy miał 13 lat i został wykształcony jako buddysta.

Jeden ze starszych członków Lamy z klasztoru powiedział agencji informacyjnej, że Jezus odwiedził Indie, aby studiować buddyzm i był zainspirowany mądrością i prawami Buddy. Wersety te zostały od tego czasu udokumentowane przez wiele osób, w tym przez Mikołaja Roericha, który w 1952 r. zapisał relacje z czasu, jaki Jezus spędził w klasztorze.

Jezus ekskomunikowany i ucieczka w Himalaje.

Mówiono również, że Jezus nauczał w wielu świętych miastach przez pewien czas, w tym w Jagannath, Rajagriha i Benares. W rezultacie bramini ekskomunikowali go, a następnie Jezus musiał uciec i udać się w Himalaje, po czym kontynuował naukę buddyzmu. Niemiecki uczony, Holger Kersten, napisał o wczesnych latach Jezusa i powiedział, że Jezus osiadł wśród Aryjczyków w Sindh i chciał się udoskonalać.

BBC nakręciło film dokumentalny zatytułowany Jesus Was A Buddhist Monk, który bada teorię, że Jezus nie został ukrzyżowany. Kiedy miał 30 lat, wrócił do miejsca, które kochał.

Dokument mówił, że Jezus chciał uciec przed śmiercią i pozostać w Afganistanie z żydowskimi osadnikami. Miejscowi podobno potwierdzili fakt, że Jezus spędził wiele lat w dolinie Kaszmiru i pozostał tam aż do śmierci w wieku 80 lat. Gdyby Jezus spędził 16 lat w tym regionie w młodości, wraz z ostatnimi 45 latami swojego życia, spędziłby w sumie 61 lat w Indiach, Tybecie i pobliskich regionach. Są miejscowi, którzy uważają, że Jezus został pochowany w świątyni Roza Bal w Srinagar w Kaszmirze.

Udostępnij

GDZIE BYŁ JEZUS CHRYSTUS PRZEZ 16 LAT SWOJEGO ŻYCIA ?

Globalna Świadomość16 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.Następny artykułCO SKRYWA SYMBOLIKA PAPIESKIEJ SALI AUDIENCYJNEJ W WATYKANIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GDZIE BYŁ JEZUS CHRYSTUS PRZEZ 16 LAT SWOJEGO ŻYCIA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?