Świat jest inny

EXO-VATICANA – PROJEKT L.U.C.I.F.E.R I NADEJŚCIE ”OBCEGO” ZBAWICIELA.

EXO-VATICANA – PROJEKT L.U.C.I.F.E.R I NADEJŚCIE ”OBCEGO” ZBAWICIELA.

Tom Horn i Chris Putnam wydali książkę o tematyce tajemnic Watykańskiego obserwatorium, które ich zdaniem, znajduje się w specjalnej strefie zjawisk nadprzyrodzonych. Obszar ten to święte miejsce amerykańskich Indian, gdzie od wieków mają się pojawiać tajemnicze istoty, określane przez nasz krąg kulturowy „nieśmiertelnymi”, aniołami lub istotami UFO.

Roczne dochodzenie ustaliło, że paranormalne tereny obserwatorium z Góry Graham w Arizonie, gdzie ma się znajdować między wymiarowy portal, zostały z premedytacją odebrane tamtejszym Indianom. W ocenie autorów taka lokalizacja ma pozwolić uzyskać dostęp do nieznanych mocy, mogących wesprzeć działanie tajemniczego urządzenia astronomów, określanego akronimem L.U.C.I.F.E.R. Znając obsesję masonerii na punkcie sił paranormalnych, obecnych również w tym miejscu, fakt ten nie powinien nas dziwić.

Project LUCIFER i tajemniczy plan Watykanu.

Badania terenowe ustaliły szokujące dane na temat historii świętej góry i innych tego typu miejsc w USA. Horn i Putnam cytują czołowych przedstawicieli Watykanu, którzy potwierdzają kontakty tej instytucji z istotami zwanymi Strażnikami-Watcher’sami, o których mieli państwo okazję się dowiedzieć w poprzednim artykule, opisującym zagadnienia związane z pracami Sitchina. Dodatkowo prezentują oficjalne wypowiedzi samego dyrektora CERN Sergio Bertolluciego, o tym iż pracuje się tam nad kontaktem z innym wymiarem i jego domniemanymi mieszkańcami.

Teksty Biblii opowiadające o tym, że część aniołów z opozycji względem Boga zostanie „zrzucona” na Ziemię, można opisać na różne sposoby: „zrzucony jest na ziemię i aniołowie jego z nim są zrzuceni” Apokalipsa Jana 12:9 Na przykład że przylecą w swoich spodkach do Układu Słonecznego, na naszą planetę i tu się ukryją-zamieszkają, albo że zostaną zesłani z innego wymiaru do naszej rzeczywistości i będą musieli przebywać na przykład we wnętrzu Ziemi. Rozmaicie można przedstawiać wersję Apokalipsy Jana, dotyczącą tego szczególnego momentu.

W przetłumaczonym filmie jak i książce „Na ścieżce nieśmiertelnych” zostały opisane święte miejsca Indian. Dzisiaj są to często parki narodowe, a te jak wiemy z filmu pt.: ” Wielka Stopa i Zaginieni 411” są również i obecnie miejscem występowania tajemniczych i niebezpiecznych istot ! Czy tłumaczenie niektórych wersetów Biblii na sposób autorów książki o nieśmiertelnych jest poprawna ? Teolodzy Kościoła Katolickiego zapewne w wielu miejscach nie zgodzili by się na taką wykładnię.

Zresztą nawet jeżeli tak się sprawy mają z aniołami i ich potomstwem, jak to przedstawiają autorzy nowego bestseleru, to zapewniam państwa, że sama Biblia zawiera jeszcze większe i wspanialsze rzeczy niż historia opowiadana przez Horna i Putnama ! Należą do nich niewidoczne przesłania duchowe, dla wielu z nas ciągle jeszcze ZAKRYTE, oczywiście ich odkrywanie nie jest rzeczą prostą, zwłaszca jeśli przylgnie się do wersji amerykańskich pisarzy ! Biblijna symbolika przekazana nam przez Boga to bardzo delikatna materia interpretacji Pisma Świętego.

Społeczność chrześcijan identyfikująca się z protestantyzmem uzna bez problemów biblijne poglądy wspomnianych autorów, jednak sprawa duchowego rozumienia Świętego Przesłania – Biblii jest o wiele głębsza i nie ogranicza się tylko do Strażników-Watchersów, ale zwiera w sobie tajemnicę Jezusa Chrystusa ! To o nim mówi lub do Niego odnosi się głębszy, ‚niewidoczny’ i tajemniczy Święty Tekst ! Poglądy Kościoła Katolickiego w wielu miejscach są o wiele bardzie wspaniałe i jeszcze bardziej niezwykłe, od tych ukazywanych przez telewizję SKYWATCHTV. Dobrym tego przykładem jest wspaniały film wprowadzający w tą tematykę pt.: „Jezus Chrystus, DNA i Pismo Święte„

Jedno jest pewne, autorzy książki o nieśmiertelnych robią dobrą robotę ujawniając elementy prawdziwych znaczeń oryginalnego, świętego tekstu hebrajskiego, które często są ukrywane za dziwnymi przekładami tłumaczy.

Razem z autorami słynnej „Exo-Vaticana„, a obecnie „Na ścieżce nieśmiertelnych” mogę jedynie wyrazić obawy co do sytuacji, która jeżeli będzie mieć miejsce w przyszłości, a mowa jest tu o dążeniu do jednej światowej religii, lub połączenia Kościoła Katolickiego z jakimś innym systemem, to taka sytuacja dla tej denominacji będzie oznaczać, że jest to czas by uciec pod skrzydła Bractwa Św. Piusa X, jedynej ostoi katolickości i całego bogactwa ortodoksyjnego rytuału trydenckiego. Natomiast przekaz prawdziwej duchowości chrześcijańskiej, dotyczący przyszłej jednej światowej religii jest wyraźny i prosty !

„Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty ! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty !” List do Galalatian 8

Nasuwa się pytanie, czy wszystkie lub większość między wymiarowych bram jest otwierana za pomocą tych samych „Władz, Zwierzchności lub Panowań” ? Wydaje się, że bardzo dobrą odpowiedzią w tym zakresie, będzie zacytowanie starożytnego Ojca Kościoła, doktora katolickiego z okresu II wieku naszej ery:

O tych Władzach i sprawach przez nie kierowanych można byłoby jeszcze wiele mówić, lecz trudno objaśnić to zagadnienie. Jak zaś istnieją pewne Władze Boże, tak istnieją też im przeciwne, analogicznie do ludzi grzechu i do aniołów diabła. A ci, co nie toczą już walki przeciw krwi i ciału, dzięki temu, że przez cnotę wznieśli się wyżej, toczą walkę właśnie przeciw siłom wyższym, przeciw Władzom, które przeciwstawiają się atletom pobożności.

Jak zaś było wiele grup podległych Bogu, tak i po przeciwnej stronie są nie tylko Władze, ale również rządcy świata tych ciemności i pierwiastki duchowe zła na wyżynach niebieskich, może też i Zwierzchności, a według mnie także wszystkie byty nazywające się tak samo jak byty Boże, tylko na zasadzie przeciwieństwa.

I pośród wszystkich Władz jest może Władza, która służyła samemu Chrystusowi, inna, która pomagała prorokom, gdy czynili znaki; i nie wszystkim pomagała jedna Władza, lecz zapewne jednym ta, drugim owa, zależnie od stopnia ich wiary, którą znał jedynie Bóg. I nie we wszystkich cudach pomagała jedna i ta sama Władza, lecz w pewnych właśnie ta, w pewnych zaś inna, i do spraw, być może pośledniejszych, służyła Władza niższego rzędu, a do świetniejszych świetniejsza.

Jeżeli kochają państwo zakazaną archeologię to z pewnością uznają ten film za wspaniały. Zwłaszcza że dostarcza informacji z pierwszej ręki Indian, a nie z pierwszej teorii akademickiej ! Produkcja ta opowiada między innymi historię gigantów i reptilian odwiedzających Indian Ameryk, która o dziwo jest zgodna z tą biblijną ! Dodatkowo poznacie państwo istotną część tajemnicy „Gwiezdnych WRÓT-BRAM” Piramid z Giza ! ( A są ich trzy, tak jak Święta Trójca chrześcijan !)

Szokujące informacje ukazywane przez słynnych amerykańskich badaczy przypominają nam, że żyjemy na „jakiejś” planecie, gdzieś w kosmosie, w ogromnej przestrzeni kosmicznej, że tak naprawdę nie wiemy nic o istotach z innych wymiarów, że nie znamy budowy rzeczywistości.

Udostępnij

EXO-VATICANA – PROJEKT L.U.C.I.F.E.R I NADEJŚCIE ”OBCEGO” ZBAWICIELA.

Globalna Świadomość18 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSYMBOLIKA ILUMINATÓW W CODZIENNYM ŻYCIU DOOKOŁA NAS.Następny artykuł”ALIEN ENCOUNTERS” – ZAKAZANY FILM MASOŃSKIEGO STUDIA DISNEY’A O UFO.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • EXO-VATICANA – PROJEKT L.U.C.I.F.E.R I NADEJŚCIE ”OBCEGO” ZBAWICIELA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?