Plandemia

ANGLIA UTRZYMA WSZYSTKIE OBOSTRZENIA JEŚLI SPOŁECZEŃSTWO SIĘ NIE ZASZCZEPI – CZY POLSKĘ CZEKA TO SAMO ?

Według serwisu  BBC szczepionka na koronawirusa opracowywana w Oxfordzie jest bezpieczna dla człowieka i powoduje właściwą reakcję immunologiczną.

Bóle głowy duszności i gorączka – efekty uboczne nowej szczepionki na COVID-19.

Badania nowego leku przeprowadzono na 1077 osobach. Z ustaleń personelu medycznego wynika, że szczepionka doprowadziła do „wytworzenia przeciwciał i białych krwinek, które mogą zwalczać koronawirusa”.

Szczepionka jest podobno bezpieczna, ale ma skutki uboczne. U 70 procent osób biorących udział w badaniu wystąpiła gorączka, ból głowy i duszności.

Profesor Sarah Gilbert z Oxfordu mówi:

„Wciąż pozostaje wiele do zrobienia, zanim będziemy mogli potwierdzić, czy nasza szczepionka pomoże opanować pandemię COVID-19, ale te wyniki są obiecujące”.

To stwierdzenie wystarczyło władzom Wielkiej Brytanii do zamówienia 100 milionów dawek nowej szczepionki.

UK utrzyma wszystkie obostrzenia jeśli społeczeństwo się nie zaszczepi.

Ograniczenia dotyczące koronawirusa pozostaną w mocy, jeśli duża liczba osób odmówi przyjęcia szczepionki na COVID-19, ostrzegła brytyjska grupa zadaniowa.

Istnieją obawy, że miliony Brytyjczyków mogą zrezygnować z szczepień przeciwko koronawirusowi, a wielu z nich już wie że pandemia nie jest prawdziwa. Badania pokazują, że duża część Brytyjczyków jest przeciwna szczepionce na koronawirusa lub nie jest pewna, czy ją przyjąć.

W poniedziałek rząd ogłosił, że podpisał umowy z firmami farmaceutycznymi na zabezpieczenie 90 milionów dawek szczepionek COVID-19 a leczenie koronawirusem okrzyknęło ”przełomem”

To ponad 100 milionów dawek szczepionki Uniwersytetu Oksfordzkiego opracowywanej przez firmę AstraZeneca. 

Kate Bingham, przewodnicząca rządowej grupy roboczej ds. Szczepionek, skrytykowała tych, którzy wspierają antyszczepionkowców.

„Szczepienia były niesamowicie pozytywną siłą na dobre w globalnym społeczeństwie i nie pomagają sobie ani innym, propagując przesłanie przeciwko szczepieniom”

Bingham powiedział:

„jeśli duża liczba odmówi, myślę, że tak, jest problem. Jeśli duża liczba ludzi nie zostanie zaszczepiona, wówczas ograniczenia będą musiały obowiązywać i nie wrócimy do normalności, dopóki nie wyszczepimy całrgo krakju.”

Zapytana, czy Wielka Brytania powinna wprowadzić obowiązkowe szczepienia przeciwko koronawirusowi, odpowiedziała: „To sprawa polityków, nie moja”.

Bingham powiedziała w poniedziałek, że ma nadzieję, że szczepionka na koronawirusa będzie dostępna do końca roku.

Jednak Premier Boris Johnson powiedział, że nie może być „w 100% pewien”, że szczepionka będzie dostępna w tym lub w przyszłym roku.

„Oczywiście mam nadzieję, że trzymam kciuki, ale stwierdzenie, ale nie jestem w 100% pewien, że dostaniemy szczepionkę w tym roku – a nawet w przyszłym – jest niestety przesadą. jeszcze

Dwa tygodnie temu ankieta YouGov ujawniła, że prawie jedna trzecia Brytyjczyków może nie przyjąć szczepionki na koronawirusa.

Osobna ankieta opublikowana w niedzielę przez ORB International, która współpracuje z London School of Hygiene and Tropical Medicine, wykazała, że ​​27% Brytyjczyków albo nie wie, czy otrzyma szczepionkę, albo zdecydowanie ją wyklucza.

Źródło: https://uk.news.yahoo.com/coronavirus-restrictions-refuse-vaccine-135129841.html

Najnowsze wpisy

Kategorie

ANGLIA UTRZYMA WSZYSTKIE OBOSTRZENIA JEŚLI SPOŁECZEŃSTWO SIĘ NIE ZASZCZEPI – CZY POLSKĘ CZEKA TO SAMO ?

21 lipca 2020 / Możliwość komentowania ANGLIA UTRZYMA WSZYSTKIE OBOSTRZENIA JEŚLI SPOŁECZEŃSTWO SIĘ NIE ZASZCZEPI – CZY POLSKĘ CZEKA TO

Może Ci się spodobać

PLANDEMIA : NAJWIĘKSZY ZABÓJCA TO NIE COVID. 18 czerwca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ANGLIA UTRZYMA WSZYSTKIE OBOSTRZENIA JEŚLI SPOŁECZEŃSTWO SIĘ NIE ZASZCZEPI – CZY POLSKĘ CZEKA TO SAMO ?
  • Może Ci się spodobać