Świat jest inny

TORTURY NA ŻYWO NA ŻĄDANIE – DEEP WEB I PEDOFILIA ZA KRYPTOWALUTY.

Wielu z was zapewne słyszało lub oglądało groteskowy film „Hostel” epatujący bezsensowną przemocą i bestialstwem produkcja zapewne była stworzona po to by przestraszyć i obrzydzić ludzi a przy okazji zarobić na tym pieniądze… niestety śpieszymy poinformować was, że to co przedstawione jest w tym filmie to nie fikcja… a rzeczywistość pokazuje nam że ludzie są w stanie robić o wiele gorsze rzeczy niż pokazał to horror klasy B.

W ostatnich tygodniach aresztowano dwóch 17-latków, którzy na żywo oglądali tortury, gwałty i morderstwa na dzieciach, ich transmisje były opłacane wirtualną kryptowalutą.

W połowie lipca włoskie media ustatliły, drastyczne szczegóły dotyczące odbywających się transmisji, otóż oglądający mogli wybrać rodzaj tortur jakim były poddawane ofiary , oczywiście za dodatkową sowitą opłatą

„Użytkownicy, którzy byli w stanie dotrzeć do tego rodzaju mętnych środowisk, mogą brać udział w aktach przemocy seksualnej i tortur wobec nieletnich, wykonywanych na żywo przez dorosłych”. – Il Messaggero.

Tortury na żądanie online .

Oglądanie wcześniej nagranych produkcji jest znacznie tańsze niż ”pokaz” specjalnie przygotowywany żywo, tego typu strony posiadają swój własny osobliwy cennik a każdy film kończy się zawsze śmiercią ofiary, którą najczęściej jest dziecko. Widzowie mogą wybierać z całej palety zwyrodniałych tortur min. takich jak :

  • amputacje kończyn.
  • wylanie na ofiarę gorącego oleju.

„Żądania na żywo naprawdę kosztują dużo pieniędzy i zapewniają szczególnie wysokie zyski zagranicznym organizacjom, które dokonują tych nieludzkich czynów” – – Il Messaggero.

W ramach policyjnej operacji ”Delirio” wszczęto dochodzenie, które trwało od października i objęło 25 osób, w tym większość nieletnich. Policyjna praca zaowocowała dziesiątkami zatrzymań osób które były zamieszany w proceder na terenie całego kraju.

Wśród aresztowanych znajdowała się dorosła para, która przesyłała sobie szczegóły pokazów na żywo odbywających się w ”czerwonych pokojach”

Po zabezpieczeniu komputerów i dysków nieletnich odnaleziono pedofilskie filmy video pełne przemocy i okrucieństwa z nazistowską symboliką w tle. Ustalono, że ofiary nie miały więcej niż 3 lata i były molestowane przez dorosłych

Z kolejnych ustaleń wynika, że większość widzów strony została zatrzymana, nie podano czy sam portal został zablokowany

kryptowaluty i pedofilia.

Bitcoin to świetna waluta do obrotu w dark web, brak kontroli i anonimowość korzystają z niej handlarze bronią, hakerzy handlarze narkotyków, oraz wszelkiej maści zwyrodnialcy i pedofile. Na całym świecie dochodzi do rozbijania siatek pedofilskich, które używają tej właśnie waluty.

Źródło: https://cryps.pl/nastolatkowie-aresztowani-za-ogladanie-morderstwa-w-darkwebie-zaplacili-w-btc/?fbclid=IwAR1JPGquELIqxnUZlOBsXev0Dg2bABsKjWKjDKv0xI9aTiDTeSTLy-n1AGI

TORTURY NA ŻYWO NA ŻĄDANIE – DEEP WEB I PEDOFILIA ZA KRYPTOWALUTY.

21 lipca 2020 / Możliwość komentowania TORTURY NA ŻYWO NA ŻĄDANIE – DEEP WEB I PEDOFILIA ZA KRYPTOWALUTY. została wyłączona

Zobacz również

NAZISTOWSKI PROJEKT ”CHRONOS” I NOWA SZWABIA. 13 września 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • TORTURY NA ŻYWO NA ŻĄDANIE – DEEP WEB I PEDOFILIA ZA KRYPTOWALUTY.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie