Świat jest inny

ALICE BAILEY – ”MATKA NWO” I JEJ PLAN PRZYGOTOWANIA ŚWIATA DLA ANTYCHRYSTA.

ALICE BAILEY – ”MATKA NWO” I JEJ PLAN PRZYGOTOWANIA ŚWIATA DLA ANTYCHRYSTA.

Jeśli nie wiecie kim była Alice Bailey, powinniście przyjrzeć się jej osobie, warto wiedzieć o jej „zasługach” dla społeczeństwa. Dodam też, że zmarła w roku 1949. W skrócie, opracowała ona plan służący wprowadzeniu nowego porządku świata. Oto 10 punktów składających się na ten plan:

#1: USUŃ BOGA I MODLITWĘ Z SYSTEMU EDUKACJI

A. Bailey: “Zmień program aby upewnić się, że dzieci są wolne od pętów chrześcijańskiej kultury. Dlaczego? Ponieważ dzieci idą do szkoły aby nauczyć się jak stawiać czoła życiu, są gotowe zaufać i gotowe docenić to co im się w niej przekaże. Jeśli usuniesz Boga z edukacji, nieświadomie dojdą do konkuzji, że Bóg nie jest im potrzebny w życiu. Skupią się na rzeczach które szkoła prezentuje im jako naprawdę ważne, zaczną patrzeć na Boga jak na dodatkową opcję, o ile stać je będzie na zajmowanie się rzeczami opcjonalnymi.

#2: ZMNIEJSZ WPŁYW RODZICÓW NA DZIECI

Dalej pisała: “Zniszcz relacje między rodzicem a dzieckiem.”Dlaczego?  Po to by rodzice nie przekazywali swoich chrześcijańskich tradycji dzieciom, aby wyzwolić dzieci z więzów tradycji własnych rodziców.Jak?  a)  Promując nadmierne prawa dziecka, legislacje Praw Dziecka – UNICEF. Dzisiaj dziecko może powiedzieć rodzicom: „Nie chcę tego słuchać, nie chcę (nie muszę) robić tego co mi mówisz. Jeśli mnie uderzysz, zadzwonię do obrońców praw dziecka.”

Zakaz kar cielesnych (usankcjonowano to prawnie). Z drugiej strony w Biblii czytamy: ” Nie szczędź chłopcu karcenia. Jeśli go zbijesz rózgą, nie umrze. Bij go rózgą, by wyzwolić jego duszę z Szeolu.” (Przysłów 23: 13-14).  Nauczyciele nie mogą już dyscyplinować dzieci karami cielesnymi [w niektórych przypadkach zabrania się nawet dyscyplinowania słowami]

#3: ZNISZCZ JUDEO-CHRZEŚCIJAŃSKĄ STRUKTURĘ RODZINY, CZY TEŻ TRADYCYJNĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ STRUKTURĘ RODZINY

A. Bailey: “Wyzwól ludzi od ograniczeń tej struktury. Jest ona opresyjna, rodzina jest też główną komórką narodu. Jeśli złamiesz rodziny, złamiesz naród.”

Dlaczego? Po to by młodzież wyrosła bez poczucia przynależności, tożsamości i struktury.

Jak? „Promując rozwiązłość seksualną – wyzwól dzieci, promując koncepcję seksu przedmałżeńskiego, niech uprawiają wolną miłość, wypromuj ją tak silnie, by radość z niej (z seksu) stała się najważniejszą przyjemnością w życiu, gloryfikuj ją, tak aby wszyscy czuli dumę z postrzegania ich jako seksualnie aktywnych, nawet jeśli są niezamężni.”

Użyj przemysłu reklamowego i media – telewizję, przemysł filmowy, magazyny – do promocji seksu jako najwyższej formy przyjemności dla ludzkości. (Propaganda) …

#4: JEŚLI SEKS JEST WYZWOLONY, TO ZALEGALIZUJ TEŻ I UŁATW ABORCJĘ

A. Bailey: “Wybuduj kliniki aborcyjne, wprowadź przychodnie do szkół. Jeśli ludzie mają cieszyć się z wolności seksualnej, muszą wyzbyć się niepotrzebnych obaw. Innymi słowy, nie powinni być ograniczani niechcianymi ciążami i chorobami.”

‘Wg chrześcijan aborcja jest opresyjna i dlatego zabraniają nam naszych praw, a mamy prawo wyboru, czy chcemy mieć dziecko czy też nie. Jeśli kobieta nie chce ciąży, musi mieć prawo przerwania ciąży w najprostszy i najmniej bolesny sposób. Poza tym, jeśli doniesiesz niechcianą ciążę i oddać dziecko do adopcji, ten system jest dla dzieci tak nieprzychylny – więc po prostu pozbądź się ich, oszczędź im takiego życia i własnego użalania się nad sobą.

Wiąże się to również ze strategią kontrolowania wielkości populacji ludzkiej, za pomocą kondomów i pigułek antykoncepcyjnych (Eugenika).

#5: ZALEGALIZUJ I UŁATW ROZWODY, UWOLNIJ LUDZI OD MAŁŻEŃSTWA NA CAŁE ŻYCIE

Pisała: Miłość tworzy tajemniczą siłę, zwaną więzami miłości. Tak jakby jajo które opuszcza jajnik, wędrując w twoim systemie, włącza w tobie potrzebę miłości, zaś na świecie istnieje tylko jedna osoba która może związać się z tymi więzami miłości, i gdy widzisz tą osobę, wszystko w tobie zaczyna klikać, wiesz już, że to jest twój mężczyzna/kobieta, jeśli zaczniesz za nim tęsknić, nigdy nie będziesz szczęśliwa dopóki ten cykl więzi miłosnej nie przeminie, przez wiele lat, więc dla potrzeb osiągnięcia szczęścia musisz zdobyć tą osobę za wszelką cenę. Nawet jeśli oznacza to, że trzeba będzie odebrać go/ją obecnemu małżonkowi, zrób to, to jest twój mężczyzna/kobieta. Błędem będzie jeśli zostanie w tamtym miejscu. Również wy, jeśli po czasie odkryjecie, że wasza miłość umarła, nie dajcie się zniewolić chrześcijańskim wartościom. Ona już nie wróci,  wy zaś potrzebujecie łatwego w przeprowadzeniu rozwodu i stworzenia więzi z kolejną osobą, tak jak jajo wychodzi z jajnika, a kiedy ona nadejdzie, będziecie znowu cieszyć się życiem.

Dlaczego? Młodzi nie mogą myśleć, że są uwiązani do jednej osoby. Dotyczy to również promocji wielu partnerów seksualnych. Musimy być wolni aby korzystać z życia, a nie być przywiązani do jednej osoby na całą wieczność. Stworzy to rozbite domy, prawdopodobnie również rozbite dzieci, które przeniosą ten rozłam dalej.

Jak? Stopniowo umniejszaj znaczenie małżeństwa. Ułatw rozwody, promuj prawo rozwodowe…

#6: UCZYŃ HOMOSEKSUALIZM ALTERNATYWNYM STYLEM ŻYCIA

A. Bailey: Radość z seksu jest najwyższą przyjemnością dla ludzkości. Nie można nikomu odmawiać ani utrudniać seksu. Ludzie powinni mieć prawo do doświadczania go w taki sposób, jakiego chcą, nieważne czy jest to homoseksualizm, kazirodztwo czy zoofilia, tak długo jak obie strony wyrażają przyzwolenie.Dlaczego: Aby znieść ograniczenia tradycji która ustaliła seks między kobietą i mężczyzną, aby przyśpieszyć ustanowienie planu kontroli populacji, aby obalić kreację i wprowadzić satanistyczną mantrę „czyń wolę swoją”.Jak: Nauczaj tolerancji i akceptacji. Udziel gejom głosu, niech ilość ich głosów rośnie, wraz z ich wzrostem wzrośnie też akceptacja i tolerancja. Przeforsuj prawa i legislacje legalizujące małżeństwa homoseksualne i zwalczaj „mowę nienawiści”. Ucisz kaznodziejów za pomocą 501c3 [w USA]. Umieść wszystko co zakazane: w tv, na billbordach, w kościołach. Promuj to co zakazane. Promuj żywność zwiększającą ilość estrogenów u mężczyzn (patrz soja). Mężczyźni nie będą wyrastać na ludzi gotowych do bycia silnymi ojcami, w tradycyjnym domu, nie będą czuć takiej potrzeby.

#7: ZDEPRECJONUJ SZTUKĘ, NIECH KOMPLETNIE ZWARIUJE

A. Bailey: Sztuka jest jednym z głównych kluczy do zmiany kultury.

Dlaczego: Aby złamać normy społeczne, postrzeganie tego co jest akceptowalne i zakazane. Aby promować kreatywne wyrażanie samego siebie, w dowolny sposób jaki uznamy za stosowny. Aby zwieść umysły młodzieży, która zacznie akceptować to co kiedyś byłe niedopuszczalne.

Jak? Należy promować sztukę bezczeszczącą i demoralizującą ludzką wyobraźnię, ponieważ sztuka jest językiem duszy, jest wyrażeniem tego co jest w środku nas, a co możemy pokazać innym za pomocą malowideł, muzyki, powieści itd.

Spójrz na jakość, uduchowienie i przekaz obecnej sztuki, muzyki i filmów, porównaj je z tym co mogliśmy zobaczyć w przeszłości, porównaj drastyczne zmiany które odnotowaliśmy w ciągu historii.

#8: WYKORZYSTAJ MEDIA DO PROMOCJI I ZMIANY SPOSOBU MYŚLENIA

A. Bailey: Najlepszą drogą do zmiany ludzkiego zachowania są media (ponownie, sztuka).

Dlaczego: Ludzie muszą zacząć myśleć masowo. Potrzeba normalizacji postrzegania nienormalnego zachowania. Potrzeba wywyższenia przyjemności nad normy społeczne, zgodnie z wytycznymi NWO.

Jak: Wykorzystaj prasę, radio, TV, kino, każdą formę mediów publicznych, aby wpłynąć na kobiety, aby były niezależne, myślały o sobie, uwierzyły że nie potrzebują mężczyzn. Będzie to przyczynkiem do dalszego rozpadu tradycyjnej struktury rodziny, idei małżeństwa na całe życie.

Tak wiele pieniędzy wpompowano już w media, w celu promocji i rozpowszechniania przemocy, pornografii i tym podobnych. Seks pozamałżeński jest pokazywany w ramówce telewizyjnej z 80-90 razy częściej, niż ten małżeński. Rozwiązłość jest pokazywana jako coś normalnego, możesz obejrzeć seks gejowski w ekranie telewizora siedząc w domu, gdzie umysły dzieci (twój też) jest przyzwyczajany do podobnych obrazów. Wszystko to promowane jest w zmysłowy, nienachalny sposób, nawet środki czystości można reklamować przy użyciu seksu! Jeśli więc ktoś twierdzi że jest to tylko sztuka, to rzeczywiście jest to sztuka, ale kryje się za nią cel!

#9: STWÓRZ RUCH MIĘDZYWYZNANIOWY

A. Bailey: “Promuj inne wyznania, stawiając je na równi z chrześcijaństwem, pozbądź się tego przeświadczenia, że chrześcijaństwo jest jedyną drogą do nieba, dzięki temu chrześcijaństwo straci na popularności, zaś inne wyznania zaczną na niej zyskiwać.”

Dlaczego: Potrzeba zwiększenia poziomu tolerancji i akceptacji wśród ludzi, tak by uwierzyli, że wszystkie religie są równe, tym samym promując fałszywą ideę pokoju i myśl, że wszystkie religie/drogi duchowe prowadzą do Boga, tym samym kładąc fundament pod ustanowienie jednej, światowej religii.

Jak: „Poprzez popularyzację myśli, że człowiek sam determinuje swoją przyszłość i przeznaczenie” – HUMANIZM…

#10: NiECH RZĄDY UCZYNIĄ POWYŻSZE PUNKTY PRAWEM, A KOŚCIOŁY NIECH JE POPIERAJĄ

A. Bailey: “Kościół musi zmienić swoje doktryny, polecając swoim wiernym zaakceptowanie nowego stanu rzeczy, wprowadzając go w kościelną struktury i system.”

Jak: Poprzez implementację punktów 1-9, oraz ustawę 501c3s. Zachęć ludzi do nowych idei, reszta przyjdzie już sama.

Dlaczego: Aby przy jak najmniejszym wysiłku wprowadzić nowy porządek świata.

Udostępnij

ALICE BAILEY – ”MATKA NWO” I JEJ PLAN PRZYGOTOWANIA ŚWIATA DLA ANTYCHRYSTA.

Globalna Świadomość22 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTORTURY NA ŻYWO NA ŻĄDANIE – DEEP WEB I PEDOFILIA ZA KRYPTOWALUTY.Następny artykułELITY I OKULTYSTYCZNE POLOWANIA NA DZIECI W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! WOJNY POGODOWE – ELITY ZACHODU ZAATAKOWAŁY DUBAJ ”BRONIĄ POGODOWĄ” ! TAJEMNICA ANTYCHRYSTA – O CO

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ALICE BAILEY – ”MATKA NWO” I JEJ PLAN PRZYGOTOWANIA ŚWIATA DLA ANTYCHRYSTA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?