Przekraczając Rubikon

W PORTUGALII ODBĘDZIE SIĘ OKULTYSTYCZNA ORGIA ELIT INSPIROWANA FILMEM ”OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE”

Wielu ludzi nie ma pojęcia o prawdziwej idei satanizmu, większości satanizm kojarzy się wyłącznie z odwróconym krzyżem, czarnymi mszami z ofiarą ze spalonego kota, w najlepszym razie z aberracją wartości chrześcijańskich. Problem satanizmu jest jednak znacznie bardziej poważny i głębszy.

Satanistyczna Europa nigdy wcześniej nie objawiła się tak bardzo wprost i oficjalnie, chociaż od dawna w krajach unijnych – w tym w Polsce – promowało się  ( i promuje ) satanizm ateistyczny. Co prawda – zgodnie z podaną wyżej definicją – jest to bardziej filozofia, sposób życia i postrzegania świata, idealnie zgodna z ideologią neoliberalną, ale symbolika ceremonii otwarcia Gotthard Base Tunnel jest bardzo wymowna i oznaczać może przejście z metod miękkiej indoktrynacji, do do bardziej śmiałego krzewienia kultu Baphometa. Oczywiście sataniści ateistyczni nie wierzą w szatana, bo przecież nie wierzą w Boga.

Szatan jest wyłącznie symbolem przeciwstawienia się chrześcijańskim tradycjom, wartościom wynikających z Dekalogu i normom moralnym. “Przykazania” tego satanizmu sprowadzają się do hedonistycznych zachowań typu: ciesz się życiem, traktuj cielesność na równo z rozwojem duchowym, miej tylko swoją etykę, kochaj siebie i swoich bliskich, wyzwól rozum i walcz o wolność, samodoskonal się, krytykuj stary porządek, stawiaj na indywidualizm i nonkonformizm. Sposobów na propagowanie tego typu zachowań jest dużo.

Jednym z nich jest systematyczna deprawacja dostojników kościelnych i medialne nagłaśnianie (skądinąd zasłużonych) afer w Kościele Katolickim, wyraźny jest też coraz silniejszy, międzynarodowy nacisk na oddzielanie wiary i religii od życia publicznego. Codziennością stało się propagowanie przemocy w grach i filmach, perwersji w programach rozrywkowych, w muzyce, a nawet w reklamach oraz upowszechnianie znaku uwielbienia Baphometa jako znaku miłości ( słynne rogi utworzone z dwóch wyprostowanych palców dłoni).

Kraj świętego miejsca – Fatimy, staje się obecnie miejscem bluźnierstwa. Portugalczycy udostępniają swoje luksusowe wybrzeże celebrytom, którzy realizują tam swoje lubieżne pragnienia.

Jak donosi Mirror W weekendy w prywatnej willi w nadmorskim kurorcie Comporta, godzinę drogi od Lizbony, odbywają się seks party, z rygorystycznym procesem weryfikacji, który zostanie przeprowadzony przed rozpoczęciem imprezy. Goście zostaną przebadani na obecność koronawirusa przed wzięciem udziału w orgii milionerów.

Ponad 40 osób zgłosiło się już do wzięcia udziału w imprezie, stylizowanej na satanistyczną czarną mszę z filmu Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte” z 1999 roku z Tomem Cruisem i Nicole Kidman w rolach głównych. To jedna z najmroczniejszych scen w historii kina.

Wynajem prywatnego apartamentu w obiekcie kosztuje 2 700 GBP za parę, a osoby samotne mogą w nim uczestniczyć bez partnerów. Imprezę organizuje stowarzyszenie Purilia, które na swojej stronie internetowej szczyci się oferowaniem „luksusowych” doświadczeń „przedsiębiorcom, osobom publicznym i celebrytom”.

Ostatnie wpisy

Kategorie

W PORTUGALII ODBĘDZIE SIĘ OKULTYSTYCZNA ORGIA ELIT INSPIROWANA FILMEM ”OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE”

24 lipca 2020 / Możliwość komentowania W PORTUGALII ODBĘDZIE SIĘ OKULTYSTYCZNA ORGIA ELIT INSPIROWANA FILMEM ”OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE” została wyłączona

Może Ci się spodobać

”ŚWIAT NA SKRAJU PRZEPAŚCI” -PRZEPOWIEDNIE RASPUTINA NA 2021 ROK. 23 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • W PORTUGALII ODBĘDZIE SIĘ OKULTYSTYCZNA ORGIA ELIT INSPIROWANA FILMEM ”OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE”
  • Może Ci się spodobać