Świat bez cenzury

PANDEMIA – CZY ŚWIAT MA JESZCZE SZANSĘ WRÓCIĆ DO NORMALNOŚCI ?

Wierz lub nie, ale mam przyjaciół i członków rodziny, którzy wciąż myślą, że kiedyś wrócimy do normalności.  Nie przejmują się tym, dokąd zmierza kraj czy świat. Ich najbardziej niepokojące myśli dotyczą tego, co dzieje się dziś wieczorem w TV, czy będą mogli wziąć coroczne letnie wakacje i jak radzą sobie ich akcje Disney, MacDonald’s i Microsoft.

Rozmawianie z nimi o powadze naszej sytuacji jest jak rozmowa ze ścianą. Oni nie mają pojęcia o komunizmie; nigdy nie słyszeli o marksizmie i myślą, że Vladimir Lenin był autorem piosenek dla The Beatles. Przyjaciele i członkowie rodziny, których właśnie opisałem, reprezentują dziesiątki milionów normalnych ludzi na świecie.

Byli pierwszymi, którzy założyli maski na twarz, zanim ktokolwiek uczynił je obowiązkowymi, pierwszymi, którzy donoszą na swoich sąsiadów za kichanie, i jako pierwsi ustawią się w kolejce po niesprawdzone szczepionki wprowadzone w tym roku. Widzisz, myślą, że wszystko, co muszą zrobić, to założyć maskę, przyjąć szczepionkę i nalegać, aby wszyscy robili to samo, a wtedy życie wróci do normy. Są w wielkim błędzie. 

„Prawda jest taka, że ​​życie, jakie znamy – lub znaliśmy je – skończyło się. Kaput. Skończył. Nie wraca do tego, czym było. Musisz się na to przygotować, ponieważ będzie gorzej. Dużo gorzej.To koniec świata, jaki znamy ”.

Mike Stone

Mike Stone jest autorem A New America, pierwszej powieści Alt-Right, czarnej komedii, której akcja toczy się w dniu wyborów 2016 w Los Angeles.

ŻEGNAJ NORMALNOŚĆ.

Prawda jest taka, że ​​życie, jakie znamy – lub znaliśmy je – dobiegło końca. Kaput. Skończone. Nie wraca do tego, co było. Musisz się na to przygotować, ponieważ będzie gorzej. O wiele gorzej. Nie mogę powiedzieć dokładnie, co się wydarzy, ponieważ sytuacja jest płynna i wiąże się z nią wiele czynników. Jednak jeśli wnikliwie badasz wydarzenia na świecie to możesz zgadnąć, co się wydarzy się dalej i nie jest to piękny scenariusz.

Każdy człowiek z odrobiną rozsądku musi przygotować swoje ciało, umysł i portfel na to, co się wydarzy. Jeśli nie ćwiczysz to zacznij. Jeśli jesz jakąkolwiek formę fast foodów to lepiej przestań. Jeśli nie masz wystarczająco dużo zaoszczędzonych pieniędzy, by przeżyć co najmniej rok to zacznij oszczędzać. Co więcej, najlepszą radą, jaką mogę ci zaoferować, jest pogodzenie się ze sobą i otaczającym cię światem.

Jeśli mieszkasz z członkami rodziny, musisz ich obudzić. Pronto. Ich przetrwanie będzie zależeć od dokonanych wyborów. Twoje przetrwanie będzie zależeć od dokonanych przez nich wyborów. To samo z przyjaciółmi. Jeśli ktoś w twoim najbliższym kręgu jest zbyt głupi, by zobaczyć napis na ścianie, być może będziesz musiał usunąć go ze swojego życia.

Jeśli teraz czujesz się wzburzony, to ja też. Każdy, kto nie jest wzburzony w tym momencie, jest albo martwy, albo kretynem, albo jednym i drugim. 

Nie słuchajcie komentatorów z TV, którzy mówią, że Trump powstrzyma lawinie zła nieprawości, satanizmu i fałszywej pandemii, a wtedy jeśli zrobi którąś z tych rzeczy to nie oznacza, że wszystko wróci do normy. Zacznij dzisiaj. Zacznij oczyszczać swoje życie ze wszystkiego i każdego, kto nie ma pojęcia o obecnej sytuacji i nie jest gotowy do podjęcia odpowiednich działań. Od tego zależy twoje przetrwanie. Rzeczywistość, jaką kiedyś znaliśmy, już nie istnieje. Żyjemy w świecie nowej normalności.

źródło: https://www.henrymakow.com/