AGENDA 2030

PODŚWIADOME PROGRAMOWANIE – PANDEMIA WIRUSA UKŁADU ODDECHOWEGO I CUDOWNA SZCZEPIONKA W BAJCE NETFLIXA Z 2016 ROKU.

Illuminati rozszerzyli swój wpływ na media wizualne do niespotykanej wcześniej skali. Każdy ważniejszy scenariusz filmowy znajdujący się fazie przed-produkcyjnej jest oddawany do oceny czołowym podwładnym Illuminati, w celu wprowadzenia potencjalnych zmian i dodatków. Zmiany te mogą być duże lub małe, w zależności od materiału którym zajmuje się scenariusz.

Dodatkowo, podwładni ci tworzą ścisle wyselekcjonowany think tank zajmujący się rozwojem propagandy Illuminati wśród społeczności globalnej. Członkowie tej grupy podejmują decyzję odnośnie tego który z tematów gotowy jest już na szersze wyeksponowanie w mass mediach. Następnie, szczegółowy opis pożądanych projektów przekazywany jest dalej do kolejnych podwładnych (niekoniecznie wtajemniczonych), utalentowanej grupy pisarzy tworzącej scenariusze dla tychże projektów.

Różne projekty tworzone są dla różnych “targetów” i różnych sektorów międzynarodowego społeczeństwa. Wydaje się to być oczywiste, mimo to warto to podkreślić: niezwykle jasne wiadomości od Illuminati znajdują się często w filmach zawierających sceny wyjątkowej przemocy, treści seksualne, treści “totalnie dziwaczne” i tak dalej. Wszystko to w celu odwrócenia uwagi widzów od faktu że podstawowe idee stojące za tymi obrazami zostały na siłę wtłoczone do ich umysłów.

Subtelne wpływy.

Bardzo często podejmuje się decyzję nie umieszczania w projekcie żadnych jasnych przekazów. Robi się to z dwóch powodów: za dużo otwartości zdradza cały proces – subtelny wpływ jest potężniejszy i bardziej efektywny na dłuższą metę. W przypadku gdy nie umieszcza się żadnych oczywistych przekazów w obrazie, pozostawia się dwie inne opcje które będą pozwalały na dalsze stopniowe i subtelne budowanie wpływu.

“Najszczerszym” filmowym projektem Illuminati jaki kiedykolwiek oglądałem jest “V jak Vendetta” z Natalie Portman oraz Hugo Weavingem. Reżyserem tego filmu jest James McTeigue.

Akcja filmu osadzona jest w Wielkiej Brytanii, zawiera jednak liczne wiadomości od Illuminati przyznających się do przeprowadzenia ataków terrorystycznych w USA i Anglii, wliczając w to WTC i zamachy bombowe w Londynie. Film zawiera też ich oświadczenie co do przyszłych planów. Wśród nich mamy wojnę domową w USA oraz wypuszczenie wirusa. To epidemia a nie wojna atomowa ma być ich narzędziem do redukcji populacji. Parafrazując:

“Wojna atomowa jest zbyteczna w świecie gdzie wirus może zniszczyć całą populację jednocześnie zostawiając ich bogactwa nietknięte”.

Trafiliśmy też na inną ciekawą animowaną produkcję od Netflixa pt. „Hedgehogs” – ”Jeże”. W bajce tej jeże pomagają w uratowaniu świata od wirusa, który atakuje drogi oddechowe, w finale powstaje szczepionka ratująca cały świat…nie kojarzy się to wam z czymś?

Illuminati zasiewają w umysłach ludzi pojęcia które rosną i przybierają na sile wraz z upływem czasu. Zrobili tak z feminizmem, rozwiązłością seksualną, robią tak z promowaniem nienawiści do religii i seksualizacją dzieci. Robią to wszystko gdyż przyszłe społeczeństwo musi być inne od tego które znamy dzisiaj. Nowe społeczeństwo wymaga obywateli o innym sposobie myślenia, zdolnych do zaakceptowania Nowej Ery.

Cały film.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PODŚWIADOME PROGRAMOWANIE – PANDEMIA WIRUSA UKŁADU ODDECHOWEGO I CUDOWNA SZCZEPIONKA W BAJCE NETFLIXA Z 2016 ROKU.

28 lipca 2020 / Możliwość komentowania PODŚWIADOME PROGRAMOWANIE – PANDEMIA WIRUSA UKŁADU ODDECHOWEGO I CUDOWNA SZCZEPIONKA W BAJCE NETFLIXA Z

Może Ci się spodobać

ROK 2020 – CO PRZYNIESIE NAM ”NOWA WSPANIAŁA NORMALNOŚĆ” JEŚLI SIĘ NIE OBUDZIMY ? 4 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PODŚWIADOME PROGRAMOWANIE – PANDEMIA WIRUSA UKŁADU ODDECHOWEGO I CUDOWNA SZCZEPIONKA W BAJCE NETFLIXA Z 2016 ROKU.
  • Może Ci się spodobać