AGENDA 2030

CZY TAJEMNICZA ŚMIERĆ MIKROBIOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE MA COŚ WSPÓLNEGO Z PANDEMIĄ ?

Pentagon słusznie twierdzi, że zimna wojna była III wojną światową. Obecnie trwa 4. wojna światowa: toczy się ona na płaszczyźnie psychologicznej, medycznej i kulturowej i paraliżuje naszą gospodarkę. Coś, czego nie byłyby w stanie zrobić ani bombowce, ani broń jądrowa, to odebrać nam pensję i uczynić z nas niewolników, ale to sprawia, że ludzie padają na kolana i błagają, by być niewolnikami.

Jesteśmy świadkami wydarzenia “Event 201“, globalnej operacji rządu światowego mającej na celu przejęcie władzy poprzez wprowadzenie sztucznej inteligencji, społeczeństwa bezgotówkowego dla wszystkich zakupów i sprzedaży oraz przymusowego przeniesienia naszej niegdyś otwartej i wolnej cywilizacji do technokracji. Duże firmy technologiczne i farmaceutyczne oraz kompleks wojskowo-przemysłowy to jeden gigantyczny system.

Mamy komunistyczno-chiński system UE, system hollywoodzki, który konkuruje z Pentagonem i anglo-amerykańskim systemem sztucznej inteligencji, ale to wszystko jest takie samo, i w końcu zniewala całą ludzkość.

Duże hollywoodzkie studia mają filię, posiadające kamery do rozpoznawania twarzy, które wymuszają noszenie maski, tak jak wtedy, gdy wprowadzono system kredytu społecznego, mówiąc: „Och, po prostu skanujemy twoją twarz, aby upewnić się, że nosisz maskę”. , a mogą rozpoznać ludzi, po oczach lub czole.

Kończy się wiek człowieka. Teraz kolej na globalistów. Jesteśmy społeczeństwem odrzuconym, oddajemy nasze dzieci i osoby starsze, a teraz oddajemy samych siebie. I właśnie z bardzo ciężkim sercem widzę, że Trump, który zaledwie kilka tygodni temu zaczął iść we właściwym kierunku, demaskując Fauci’ego, Gatesa, ONZ, oszustwo Covid 19, laboratorium Wuhan i NIH, Narodowy Instytut Zdrowia USA, bierze teraz udział w oszustwie, opowiadając się za szczepionkami i maską, podczas gdy wszyscy, z którymi rozmawiam na ulicy, obudzili się wiedząc, że jest to oszustwo.

Technokracja może być bardzo wygodna, ale oswoiła nas. To czyni nas monokulturą, czyni nas bezbronnymi. I tak jesteśmy całkowicie zależni od GPS, od elektryczności, od komputerów, a technokraci – ludzie, którzy to wszystko kontrolują – są w stanie manipulować wszystkim do woli, a teraz wszędzie wprowadzają roboty, aby zastąpić nasze miejsca pracy w rolnictwie i fabrykach, i mówi się nam “zostań w domu, zdystansować się społecznie”, ale nie ma nic społecznego w tym zdystansowaniu – to wszystko jest dwulicowością.

To, co się tu dzieje, to jest po prostu szalone. Wiemy, że wszystko jest wielkim oszustwem, a jednak każdy stosuje się do tego co usłyszymy w mediach, zostało to doskonale przetestowane psychologicznie. Wiedzieli, że wiele osób nie pójdzie do pracy i zostanie w domu.

Ale powiedzieli nam:

“Oh, to tylko dwa tygodnie, statystyki się zmniejszają, nie przeciążaj szpitali.”

To wszystko było kłamstwem. A teraz tu jesteśmy, sześć miesięcy później, i teraz mówią nam, że Covid-19 będzie z nami do końca życia, i zawsze będziemy musieli nosić maski, i będą nowe maski w postaci rozpoznawania twarzy, aby nas kontrolować. I nagle znaleźliśmy się w Nowym Porządku Świata.

Corona jest prawdziwym wirusem, dlatego Gates może wydać nowe wersje – jak nowe programy dla Windows – które są jeszcze bardziej śmiercionośne. W ostatnim czasie tysiące mikrobiologów zostało zamordowanych, rozstrzelanych, przejechanych, postrzelonych w głowę, poświęconych, kilku z nich zostało zabitych przez szatańskie kulty, czy znacie ten temat “Mikrobiolog i żona zabici w szatańskim rytuale”, był jeden taki przypadek w Wirginii i drugi w Kalifornii.

Kolejny przypadek Dr. Bing Liu, który został znaleziony martwy w swoim domu z widocznymi ranami postrzałowymi głowy, szyi i tułowia. Śledczy uważają, że jego śmierć to zabójstwo. Nie da się tego wymyślić, armie zła, które są przygotowywane i budowane, sprzedają organy od żywych dzieci, wprowadzają śmiertelne szczepionki, które w rzeczywistości zmieniają nasze DNA, a teraz prezydent Trump dokonał zwrotu, który jest absolutnie straszny, ujawnił wcześniej oszustwo, a przynajmniej próbował to robić do czasu, aż powiedziano mu, że jego liczba sondaży spada.

To jest zorganizowany przekręt. Celowo ogłaszają fałszywe wyniki testów. Uczestniczą w tym wszystkim i celowo mówią, że szpitale są pełne, podczas gdy nikogo w nich nie ma. Przyzwyczajają nas do akceptowania absolutnych kłamstw i oszustw. To jest wojna.

W trosce o siebie i swoją rodzinę, rozpowszechniajcie to słowo, ponieważ trwa wielkie przebudzenie, ale nie dzieje się ono wystarczająco szybko. Działaj teraz, albo twoje życie zostanie zniszczone.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY TAJEMNICZA ŚMIERĆ MIKROBIOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE MA COŚ WSPÓLNEGO Z PANDEMIĄ ?

6 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania CZY TAJEMNICZA ŚMIERĆ MIKROBIOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE MA COŚ WSPÓLNEGO Z PANDEMIĄ ? została

Może Ci się spodobać

BANK ŚWIATOWY MIAŁ JUŻ TESTY NA COVID/19 W 2018 ROKU – WEDŁUG ICH STRATEGII PLANDEMIA POTRWA DO 2025 ROKU ?

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY TAJEMNICZA ŚMIERĆ MIKROBIOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE MA COŚ WSPÓLNEGO Z PANDEMIĄ ?
  • Może Ci się spodobać