Świat bez cenzury

CZY TAJEMNICZA ŚMIERĆ MIKROBIOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE MA COŚ WSPÓLNEGO Z PANDEMIĄ ?

Pentagon słusznie twierdzi, że zimna wojna była III wojną światową. Obecnie trwa 4. wojna światowa: toczy się ona na płaszczyźnie psychologicznej, medycznej i kulturowej i paraliżuje naszą gospodarkę. Coś, czego nie byłyby w stanie zrobić ani bombowce, ani broń jądrowa, to odebrać nam pensję i uczynić z nas niewolników, ale to sprawia, że ludzie padają na kolana i błagają, by być niewolnikami.

Jesteśmy świadkami wydarzenia “Event 201“, globalnej operacji rządu światowego mającej na celu przejęcie władzy poprzez wprowadzenie sztucznej inteligencji, społeczeństwa bezgotówkowego dla wszystkich zakupów i sprzedaży oraz przymusowego przeniesienia naszej niegdyś otwartej i wolnej cywilizacji do technokracji. Duże firmy technologiczne i farmaceutyczne oraz kompleks wojskowo-przemysłowy to jeden gigantyczny system.

Mamy komunistyczno-chiński system UE, system hollywoodzki, który konkuruje z Pentagonem i anglo-amerykańskim systemem sztucznej inteligencji, ale to wszystko jest takie samo, i w końcu zniewala całą ludzkość.

Duże hollywoodzkie studia mają filię, posiadające kamery do rozpoznawania twarzy, które wymuszają noszenie maski, tak jak wtedy, gdy wprowadzono system kredytu społecznego, mówiąc: „Och, po prostu skanujemy twoją twarz, aby upewnić się, że nosisz maskę”. , a mogą rozpoznać ludzi, po oczach lub czole.

Kończy się wiek człowieka. Teraz kolej na globalistów. Jesteśmy społeczeństwem odrzuconym, oddajemy nasze dzieci i osoby starsze, a teraz oddajemy samych siebie. I właśnie z bardzo ciężkim sercem widzę, że Trump, który zaledwie kilka tygodni temu zaczął iść we właściwym kierunku, demaskując Fauci’ego, Gatesa, ONZ, oszustwo Covid 19, laboratorium Wuhan i NIH, Narodowy Instytut Zdrowia USA, bierze teraz udział w oszustwie, opowiadając się za szczepionkami i maską, podczas gdy wszyscy, z którymi rozmawiam na ulicy, obudzili się wiedząc, że jest to oszustwo.

Technokracja może być bardzo wygodna, ale oswoiła nas. To czyni nas monokulturą, czyni nas bezbronnymi. I tak jesteśmy całkowicie zależni od GPS, od elektryczności, od komputerów, a technokraci – ludzie, którzy to wszystko kontrolują – są w stanie manipulować wszystkim do woli, a teraz wszędzie wprowadzają roboty, aby zastąpić nasze miejsca pracy w rolnictwie i fabrykach, i mówi się nam “zostań w domu, zdystansować się społecznie”, ale nie ma nic społecznego w tym zdystansowaniu – to wszystko jest dwulicowością.

To, co się tu dzieje, to jest po prostu szalone. Wiemy, że wszystko jest wielkim oszustwem, a jednak każdy stosuje się do tego co usłyszymy w mediach, zostało to doskonale przetestowane psychologicznie. Wiedzieli, że wiele osób nie pójdzie do pracy i zostanie w domu.

Ale powiedzieli nam:

“Oh, to tylko dwa tygodnie, statystyki się zmniejszają, nie przeciążaj szpitali.”

To wszystko było kłamstwem. A teraz tu jesteśmy, sześć miesięcy później, i teraz mówią nam, że Covid-19 będzie z nami do końca życia, i zawsze będziemy musieli nosić maski, i będą nowe maski w postaci rozpoznawania twarzy, aby nas kontrolować. I nagle znaleźliśmy się w Nowym Porządku Świata.

Corona jest prawdziwym wirusem, dlatego Gates może wydać nowe wersje – jak nowe programy dla Windows – które są jeszcze bardziej śmiercionośne. W ostatnim czasie tysiące mikrobiologów zostało zamordowanych, rozstrzelanych, przejechanych, postrzelonych w głowę, poświęconych, kilku z nich zostało zabitych przez szatańskie kulty, czy znacie ten temat “Mikrobiolog i żona zabici w szatańskim rytuale”, był jeden taki przypadek w Wirginii i drugi w Kalifornii.

Kolejny przypadek Dr. Bing Liu, który został znaleziony martwy w swoim domu z widocznymi ranami postrzałowymi głowy, szyi i tułowia. Śledczy uważają, że jego śmierć to zabójstwo. Nie da się tego wymyślić, armie zła, które są przygotowywane i budowane, sprzedają organy od żywych dzieci, wprowadzają śmiertelne szczepionki, które w rzeczywistości zmieniają nasze DNA, a teraz prezydent Trump dokonał zwrotu, który jest absolutnie straszny, ujawnił wcześniej oszustwo, a przynajmniej próbował to robić do czasu, aż powiedziano mu, że jego liczba sondaży spada.

To jest zorganizowany przekręt. Celowo ogłaszają fałszywe wyniki testów. Uczestniczą w tym wszystkim i celowo mówią, że szpitale są pełne, podczas gdy nikogo w nich nie ma. Przyzwyczajają nas do akceptowania absolutnych kłamstw i oszustw. To jest wojna.

W trosce o siebie i swoją rodzinę, rozpowszechniajcie to słowo, ponieważ trwa wielkie przebudzenie, ale nie dzieje się ono wystarczająco szybko. Działaj teraz, albo twoje życie zostanie zniszczone.