Świat bez cenzury

CO OSIĄGNĘLI NIEMCY SWOJĄ MANIFESTACJĄ ? ZAPRASZAMY NA PROTEST ”SKOŃCZYĆ PANDEMIĘ”.

Jeśli Tobie nie będzie zależało na Twoim istnieniu, nikt za Ciebie myśleć nie będzie. Bez wypowiedzenia wojny rząd światowy rozpoczął trzecią wojnę światową (jak sami ją nazywają). Pod pozorem szczepień przeciwko „koronaświrusowi” (pseudo-niebezpiecznemu wirusowi – powszechnemu typowi grypy), światowy rząd postanowił zniszczyć siedem miliardów ludzkich istnień, pozostawiając „złote pół miliarda” – siebie i jego współpracowników.

Ludzie wpadają w panikę z powodu „niebezpiecznego” koronaświrusa, zakłamanym sterowanym mediom, następnie będą szczepieni “lekiem” z sześciomiesięcznym okresem inkubacji, podczas którego nie będzie widocznych zmian, a następnie po 1-3 latach osoba umiera.

Każdy powinien się o tym dowiedzieć i jak najszybciej, to jedyny sposób, aby wszyscy razem, jednocząc się, oprzeć się tej masakrze ludobójstwa tak jak miało to miejsce w Niemczech, Szwajcarii i innych europejskich miastach 12 czerwca 2020 r. O 12:00 Zaalarmowali ludność i masowo wszyscy udali się na wiec przeciwko szczepieniom, testom, opryskiwaniu i eksperymentom na ludziach. I wygrali! Wygrali, więc policja odłożyła tarcze i stanęła po stronie ludu.

Co osiągnęli:

  • Zniesienie przymusowych szczepień! – co w innym przypadku jest nieuniknione
  • Znaczne złagodzenie restrykcji w związku z koronawirusem.

Najważniejsze jest jak najszybsze rozpowszechnienie tych informacji. Teraz nie można stać z boku i czekać. Nigdy nie będzie zniesienia „reżimu kwarantanny” z góry, jeśli sami na to pozwolimy. Jeśli sami nie staniemy w obronie swojego życia i nie będziemy deklarować swoich praw, że jesteśmy Ludźmi ! i nie pozwalamy na żadne eksperymenty, testy, masowe mordy, chipizację, szczepienia, wykorzystywanie nas „na narządy” itp…

Szczepienie to śmierć. Chipizacja = robotyzacja – zamienianie nas w bezduszne roboty, pozbawione Duszy i Woli. Pozostawanie na uboczu, to strata czasu.

Elity działają szybko, ofiar jest już zbyt wiele. Każdy musi rozpowszechniać te informacje. Każdy, kto czyta te informacje, powinien przesłać je do jak największej liczby osób.

Zrozumcie ludzie, każdy powinien o tym wiedzieć i konieczne jest jak najszybsze rozpowszechnianie tych informacji. Wszystko jest w naszych rękach i możemy dać radę szantażowi, obłudzie tym paru psycholom, którzy chcą z nas zrobić lemingi i zniszczyć!

Protest “Skończyć Plandemię” W ostatnich dniach Niemcy, Wielka Brytania i inne państwa wyszły tłumnie na ulice.Po 6 i 10 czerwca kolejny raz czas na Polskę.

Dość tych kłamst i manipulacji. Dość zamordyzmu, reżimu i dyktatury.

Człowiek zwany ministrem zdrowia Łukasz Szumowski według relacji mediów niemal zawodowy oszust, po raz drugi chce zamknąć nas w domach, założyć nam szmaty na twarz i wprowadzić kwarantanne po powrocie z zagranicy, chce kontroli na weselach.

Jesli tego nie przerwiemy będzie trwało to latami, aż nie wyszczepi nas jak bydło.
Na plandemi zrobił dobry biznes – na maseczkach i respiratorach widmo.
Szumowski musi zostać rozliczony i poddać się dymisji.

Wszystkie te restrykcje są nie zgodne z prawem i łamią konstytucję, odbierają nam wolność i godność suwerena. Powiedzmy STOP cenzurze korporacyjnych mediów i medycznej dyktaturze WHO, organów Uni Europejskiej i międzynarodowych korporacji.

Pokażmy swój sprzeciw i zamanifestujmy wolność ! Data jest nie przypadkowa bo 15. 08.2020r. odbędzie się posiedzenie w sprawie nowych restrykcji. Spotykamy się 16.08.2020r. Musimy być tłumnie ponad podziałami, cel mamy jeden.
Udostępniajcie wszędzie, muszą być nas tysiące !

https://www.facebook.com/events/763453147736717/

Najnowsze wpisy

Kategorie

CO OSIĄGNĘLI NIEMCY SWOJĄ MANIFESTACJĄ ? ZAPRASZAMY NA PROTEST ”SKOŃCZYĆ PANDEMIĘ”.

7 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania CO OSIĄGNĘLI NIEMCY SWOJĄ MANIFESTACJĄ ? ZAPRASZAMY NA PROTEST ”SKOŃCZYĆ PANDEMIĘ”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

POLSKA TO DRUGA KOREA PŁN. POKOJOWY STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW ROZBITY – W CZASIE PANDEMII NIE ODBIERZESZ PASZPORTU! 8 maja 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • CO OSIĄGNĘLI NIEMCY SWOJĄ MANIFESTACJĄ ? ZAPRASZAMY NA PROTEST ”SKOŃCZYĆ PANDEMIĘ”.
  • Może Ci się spodobać