Otwórz oczy

CZY ZAGROŻENIE 3 WOJNĄ ŚWIATOWĄ JEST REALNE ?

CZY ZAGROŻENIE 3 WOJNĄ ŚWIATOWĄ JEST REALNE ?

Zostałeś oszukany, wierząc, że III wojna światowa jest prawdziwa – oto dowód. Świat jest oszukiwany przez Stany Zjednoczone i Rosję, a także przez szerzące strach media, że ​​oba hrabstwa są gotowe zniszczyć ludzkość trzecią wojną światową. Jednak oto kilka pytań, które musisz zadać – lub faktów, nad którymi musisz się zastanowić – zanim uwierzysz, że zagrożenie III wojną światową jest realne…

Skąd wiesz, że III wojna światowa jest na horyzoncie?

Ze względu na sposób, w jaki błędnie podawano fakty. Rozważ te historie:

Chiny nakazują obywatelom przygotowanie się do wojny: Nie jest tajemnicą, że Chiny uważają Stany Zjednoczone za siłę stojącą za posunięciem Filipin, by skierować Morze Południowochińskie do Stałego Trybunału Arbitrażowego, który ostatecznie orzekł, że roszczenie Chin na Morzu Południowochińskim jest nieważne i niezgodne z prawem.

Jednak ponieważ Chiny rozmieściły okręty wojenne i okręty podwodne w pobliżu spornego obszaru, a nawet przeprowadziły rozległe ćwiczenia z ostrą amunicją, główne media przekręciły słowa chińskiego ministra obrony Changa Wanquana, aby przekazać, że wezwał on obywateli do przygotowania się do „wojny ludowej na morzu” w celu obrony. suwerenność narodowa i integralność terytorialna.

Rosja nakazuje obywatelom przygotowanie się do wojny nuklearnej: Po zerwaniu przez Stany Zjednoczone stosunków dyplomatycznych z Rosją w sprawie Syrii po zerwaniu porozumienia o zawieszeniu broni rosyjskie władze przeprowadziły masowe ćwiczenia obrony cywilnej, w których wzięło udział 40 milionów ludzi. Media głównego nurtu szybko określiły ćwiczenie – odbywające się corocznie od 2012 r. 4 października, czyli w Dniu Obrony Cywilnej Rosji (w rzeczywistości w 2013 roku wzięło w nim udział ponad 60 mln ludzi) – jako sposób na przygotowanie obywateli do ewentualnego wojna nuklearna ze Stanami Zjednoczonymi.

Tak zwane odpowiedzialne media dalej próbowały wywołać panikę, twierdząc, że kraj już zbudował podziemne schrony, aby chronić ponad 12 milionów ludzi w Moskwie na wypadek ataku ze Stanów Zjednoczonych (no cóż, Rosja nie jest jedynym krajem, który posiada podziemne schrony, aby chronić swoich obywateli podczas klęsk żywiołowych lub katastrof spowodowanych przez człowieka).

Ameryka przyznaje, że III wojna światowa jest tuż za rogiem: Według mediów głównego nurtu, ponieważ Stany Zjednoczone przegrywają wojnę zastępczą z Rosją w Syrii, dążą do obalenia rządu syryjskiego, który ma wsparcie rosyjskie. Odkąd Rosja rozmieściła w Kaliningradzie, graniczącym z Estonią, Polską i Litwą (członkami NATO) rakiety Iskander zdolne do użycia broni jądrowej, poinformowano, że Stany Zjednoczone przetestowały dwie atrapy bomb atomowych na pustyni Nevada, aby pokazać swoją potęgę militarną.

Świat oszalał po tym, jak doniesiono, że Pentagon w końcu przyznał, że III wojna światowa była nieunikniona i że będzie niezwykle zabójcza i szybka. Czy zagrożenie związane z III wojną światową jest realne? Wysoce nieprawdopodobne.

Ponieważ przyjazne narody nie toczą wojny z powodu ego – lub braku problemów.

Rozważ następujące fakty – Połączone gospodarki: Chiny są największym partnerem handlowym Stanów Zjednoczonych z 598 miliardami dolarów całkowitego handlu towarami w 2015 roku. Eksport towarów wyniósł 116 miliardów dolarów; Import towarów wyniósł 482 miliardy dolarów. Oczekuje się, że chińskie firmy zainwestują w Stanach Zjednoczonych od 20 do 30 mld USD w 2016 r., W porównaniu z 15 mld USD w 2015 r. I 11,9 mld USD w 2014 r. Pomimo sankcji związanych z Ukrainą i Krymem, dwustronne obroty handlowe między Ameryką a Rosją w 2014 r. Wyniosły 29,2 USD. miliardów dolarów, czyli o 7,2% więcej niż w 2013 roku. Rosyjski eksport do Ameryki wyniósł 18,5 mld USD, a amerykański import do Rosji 10,7 mld USD.

Partnerzy w kosmosie: Rząd Stanów Zjednoczonych nie może rozpocząć wojny na pełną skalę z Rosją, ponieważ jego astronauci są zależni od lotów rosyjskiego Sojuza, aby dotrzeć do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Pentagon będzie musiał kupić do 18 kolejnych rosyjskich silników RD-180 do napędzania rakiet przenoszących amerykańskie satelity wojskowe w kosmos do co najmniej 2022 r. Chociaż NASA ma zakaz angażowania się w dwustronne umowy i koordynację z Chinami w zakresie kosmosu, jest w interesem bezpieczeństwa narodowego USA jest zaangażowanie się we współpracę kosmiczną z Chinami.Łączące ludzi:Pekin jest na dobrej drodze do zbudowania ogromnej, liczącej 8 000 mil linii dużych prędkości, łączącej Chiny, Rosję, Kanadę i Stany Zjednoczone przez 125-milowy podwodny tunel za co najmniej 2 biliony dolarów.

Oczekuje się, że cała podróż potrwa dwa dni, a pociąg będzie podróżował średnio 220 mil na godzinę. Ze swojej strony Rosja planuje największą na świecie autostradę łączącą wschodnią granicę kraju z amerykańskim stanem Alaska, przecinającą wąski odcinek Morza Beringa oddzielającego Azję i Amerykę Północną.Nawet jeśli wydarzy się III wojna światowa, co by oni otrzymali?Syria? Morze Południowochińskie? Absolutnie nic, bo nie ma o co walczyć. Narody walczą o dominację, porywają sobie nawzajem cenne dobra lub domagają się swoich praw wobec narodu bogatego w ropę.

Ameryka i Rosja już są supermocarstwami. Chiny są potęgą gospodarczą. Nie ma więc walki o dominację. Zmiany na Morzu Południowochińskim nie mają mocy, by doprowadzić do wybuchu wojny.Jeśli chodzi o Syrię, jeśli kubański kryzys rakietowy, wojna w Kosowie, Irak, Afganistan, Libia, Krym, Palestyna, a nawet zimna wojna nie mogły wywołać III wojny światowej, czy naprawdę wierzysz, że Syria może? Jeśli Indie i Pakistan – dwie potęgi atomowe, mające wszystkie powody, by toczyć ze sobą wojnę – mogą uniknąć konfliktu o skutkach globalnych, dlaczego nie mogą tego zrobić Ameryka, Rosja i Chiny?

Udostępnij

CZY ZAGROŻENIE 3 WOJNĄ ŚWIATOWĄ JEST REALNE ?

Globalna Świadomość7 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYZM GWIAZD – MARIAH CAREY I KULT SATANISTYCZNY.Następny artykułATLANTYDA I TAJEMNICA OKA SAHARY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY ZAGROŻENIE 3 WOJNĄ ŚWIATOWĄ JEST REALNE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?