Plandemia

KORONA-PSYCHOZY CIĄG DALSZY ”BĄDŹ BATMANEM” – 100% GWARANCJA OCHRONY PRZED COVID/19.

Kolejny dzień obfituje w nowe absurdy na skalę światową, a plandemia koronawirusa trwa a najlepsze, na chwilę obecną mówi się już o około 93 tysiącach zarażonych – NIE CHORYCH !

Covidianie wciąż nie mają skutecznego leku na walkę z koronawirusem, to chińska firma postanowiła zaprojektować wyjątkowy strój, który zapewnia całkowitą ochronę przed zarażeniem.

Zaprojektowano strój, który gwarantuje ochronę przed koronawirusem

Niestety, pomimo usilnych starań licznych ośrodków badawczych i firm farmaceutycznych, nie przygotowano jeszcze żadnej szczepionki czy lekuna globalną ściemę. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca dbanie o higienę, częste mycie dłoni wodą i mydłem, niedotykanie ust, nosa i oczu (szczególnie poza domem) oraz unikanie dużych skupisk ludzkich. Oczywiście, wszystkie te polecenia mają jedynie charakter doraźny. Swój sposób na walkę z epidemią zaprezentowała również chińska firma Penda, która zaprojektowała strój gwarantujący ochronę przed koronawirusem.

Robocza nazwa kombinezonu to “Be a Batman“, nietypowa nazwa stroju wzięła się z jego designu, który, zdaniem twórców, przypomina skrzydła śpiącego nietoperza i można go złożyć, gdy nie jest używany. Chroni on użytkowników, izolując ich od otoczenia za pomocą osłony z tworzywa sztucznego na bazie polimeru, która tworzy fizyczną barierę. Dla dodatkowej ochrony, powietrze w środku jest sterylizowane za pomocą technologii ultrafioletowej.

Zaprojektowano strój, który gwarantuje ochronę przed koronawirusem

Przedstawiciele firmy Penda wierzą, że produkcja kombinezonu mogłaby zostać wdrożona na masową skalę w każdej chwili. Co ciekawe, twórcy nie zamierzają zarabiać na ludzkiej krzywdzie i już zapowiedzieli, że swój projekt udostępnią za darmo każdej firmie, która zechce przełożyć go na rzeczywiste dzieło.

Choć “Be a Batman” wygląda dość futurystycznie i wydaje się, że na razie nie jest on potrzebny, to z pewnością warto docenić inicjatywę chińskiej firmy. Warto też przypomnieć, że w Chinach do walki z koronawirusem wysłano roboty.

Źródło : https://gadgetsandwearables.com/2020/03/04/coronavirus-protection/

Najnowsze wpisy

Kategorie

KORONA-PSYCHOZY CIĄG DALSZY ”BĄDŹ BATMANEM” – 100% GWARANCJA OCHRONY PRZED COVID/19.

15 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania KORONA-PSYCHOZY CIĄG DALSZY ”BĄDŹ BATMANEM” – 100% GWARANCJA OCHRONY PRZED COVID/19. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY KRAJE ŚWIATA ZOSTAŁY PRZEKUPIONE BY WPROWADZIĆ LOCKDOWN ? ŁUKASZENKO NIE MA WĄTPLIWOŚCI. 29 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • KORONA-PSYCHOZY CIĄG DALSZY ”BĄDŹ BATMANEM” – 100% GWARANCJA OCHRONY PRZED COVID/19.
  • Może Ci się spodobać