Otwórz oczy

JAK WYTRESOWAĆ NIEWOLNIKA ABY BAŁ SIĘ WOLNOŚCI.

Według oficjalnej narracji liczba zarażonych koronawirusem na świecie przekroczyła kilka dni temu 100 milionów i trwa właśnie trzecia znacznie mocniejsza fala, której apogeum przypadnie na początek kwietnia.

Wszędzie padają rekordy, gazety piszą, że coraz więcej dzieci się nim zaraża, oraz, że szerzy się bardzo mocno wśród Latynosów – wszystko to co przewidywał David Icke w… kwietniu, albo wcześniej.

Czytam opinie brytyjskich „naukowców”, którzy piszą, że dystans społeczny zostanie z nami przez ponad rok i zastanawiam się widząc ten cały cyrk, te puste ulice, oddzielanie od siebie rodzin, parkingi na których możesz parkować na co drugim miejscu, czy to nie jest przygotowywanie psychiki ludzi pod mniejszą liczbę mieszkańców tej planety.

Wzrost ludzi na planecie znacząco ostatnio spowolnił, a wiele krajów zmniejsza swoją populację, w Bułgarii liczba ludzi spadła z 9 milionów do 7, nas ma być 13 milionów w 2100 roku, czyli spełnia się marzenie globalistów, którzy chcą zostawić przy życiu niewielką ilość ludzi.

Koronawirus to także doskonały pretekst do odebrania ludziom resztek wolności i praw, oraz zdeprawowania ich. Ludzi zachęca się do donoszenia na siebie.W Izraelu politycy sami się chwalili, że w ramach walki z koronawirusem należy całkowicie zawiesić wolność osobistą i to też zrobili – operatorzy sieci komórkowych dali wgląd wywiadowi w śledzenie gdzie jaki obywatel się przemieszcza.

W stanie Wisconsin gubernator i urzędnicy rozkazał już by ludzie i dzieci od 4 roku życia nosili maseczki nawet w swoich domach! Jest to oczywiście obliczone na niszczenie zdrowia ludzi – sami lekarze mówią, że żeby maseczki miały sens to trzeba by je wymieniać co pół godziny, potem będą zdychać na choroby płuc. W wielu krajach na świecie zakazano zgromadzeń publicznych, co daje rządzącym bardzo fajny pretekst na blokowanie marszy swoich oponentów politycznych.

Sami niedługo będziecie tego świadkiem – Marsz Niepodległości w tym roku raczej się nie odbędzie, ciekawe czy po tym narodowcy bezkrytycznie wierzący w naukę ockną się w końcu z letargu i połączą kropki.

W USA Departament Sprawiedliwości wykorzystuje epidemię COVID-19, aby naciskać na nowe uprawnienia, które obejmują możliwość zatrzymywania Amerykanów na czas nieokreślony bez procesu sądowego. W niektórych stanach rozważane jest wprowadzenie stanu wojennego!

Osoby które intencjonalnie rozprzestrzeniają wirusa mogą zostać uznane za… terrorystów – przy czym jak wiadomo można łatwo oskarżyć o to ludzi niewygodnych dla włodarzy Ameryki. Do inwigilacji społeczeństwa wykorzystują także nowe technologie – drony szpiegują osoby bezdomne, pod wiadomo jakim pretekstem.

W Wielkiej Brytanii policja może zamykać ludzi w środkach izolacyjnych jeśli stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego, a rozprawy sądowe odbywają się głównie przez wideo… Zniesiono także tymczasowo obowiązek prawny opieki starszym osobom, gdy szpitale będą przepełnione. Eutanazja bez zgody zwłaszcza biorąc pod uwagę niewydolność ich służby zdrowia.

Tam także wykorzystywane są drony – w celu zablokowania ludziom możliwości pójścia do parku, bo jak nie od dziś wiadomo, na drzewach tam jest pełno wirusów. Weszło tam także w życie prawo zezwalające do użycia siły by zmusić ludzi do pozostania w domu.W Polsce PiS usiłował wyjąć spod prawa odpowiedzialność urzędników za działalność w związku z Covid-19 i dające im niemal nieograniczoną władzę oraz bezkarność, co nie przeszło dzięki sprzeciwowi Brauna.

A ostatnio pisałem tutaj o człowieku ze Zgierza, któremu za złamanie zasad kwarantanny grozi aż do 8 lat pozbawienia wolności, – przypomnijmy, że testami na koronawirusa można sobie du… podetrzeć !

Świat zmierza w kierunku proroctwa z Rok 1984, ale Wam to i tak zwisa, bo bardziej cenicie bezpieczeństwo niż wolność. Większość ludzi pozwoliłaby się zamknąć w więzieniu, gdyby im tylko telewizja wmówiła, że tak należy. Kto oddaje bezpieczeństwo za wolność nie zasługuje na żadną z tych rzeczy.Ludzie boją się oddychać i zdążyli zapomnieć, że to rząd powinien słuchać się Was, a nie Wy jego.

Nie znacie swojej prawdziwej siły, bo gdyby chociaż te 15% społeczeństwa nie zgodziło się na noszenie masek, to rządzący musieliby Wam ustąpić – oni nie mogą działać, bez przyzwolenia społecznego.Zakończę post słowami znanej piosenki –

“Wolność, po co Wam wolność, macie przecież telewizję. Wolność, po co Wam wolność, czasem zezwolenie demonstracji ulicznych”.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAK WYTRESOWAĆ NIEWOLNIKA ABY BAŁ SIĘ WOLNOŚCI.

16 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania JAK WYTRESOWAĆ NIEWOLNIKA ABY BAŁ SIĘ WOLNOŚCI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

PRAWDZIWY CYBERPUNK – PROMOWANIE CHIPOWANIA LUDZI – ” MAM 7 IMPLANTÓW RFID ” 15 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JAK WYTRESOWAĆ NIEWOLNIKA ABY BAŁ SIĘ WOLNOŚCI.
  • Może Ci się spodobać