Plandemia

”KORONA-PSYCHOZA” NA FILIPINACH – PREZYDENT KAZAŁ ZASTRZELIĆ KAŻDEGO KTO NIE STOSUJE SIĘ DO OBOSTRZEŃ.

Ostrzeżenie Duterte nadeszło po tym, jak mieszkańcy slumsów w mieście Quezon w Manili zorganizowali protest wzdłuż autostrady w pobliżu ich domów slumsów, twierdząc, że nie otrzymali żadnych paczek z jedzeniem ani innych artykułów pierwszej potrzeby, odkąd zamknięcie rozpoczęło się ponad dwa tygodnie temu.Funkcjonariusze ochrony wsi i policja wezwali mieszkańców do powrotu do swoich domów, ale odmówili, podano w raporcie policji.

“Niech to będzie ostrzeżeniem dla wszystkich. Podążaj teraz za rządem, ponieważ ważne jest, abyśmy mieli porządek”

Według raportu policja przerwała protest i zatrzymała 20 osób.47-letni Jocy Lopez, który przewodził grupie mieszkańców, powiedział, że zostali zmuszeni do zorganizowania protestu, ponieważ nie mieli nic do jedzenia z powodu zamknięcia.„Jesteśmy tutaj, aby wezwać pomoc z powodu głodu. Nie dano nam jedzenia, ryżu, artykułów spożywczych ani gotówki. Nie mamy pracy. Do kogo się zwracamy” – powiedziała przed aresztowaniem.

„Nie zastraszaj rządu. Nie rzucaj mu wyzwania. Przegrasz”

Inna mieszkanka skarżyła się, że wraz z aresztowaniem jej męża i innych mieszkańców płci męskiej wiele rodzin będzie jeszcze bardziej walczyć o znalezienie pożywienia.

Prezydent Filipin zachęcał także kilkukrotnie ludzi do przemywania maseczek benzyną, zapewniając przy tym, że nie żartuje.

”Jeśli jestem szalony, to ty powinieneś być prezydentem, a nie ja.To, co powiedziałem, było prawdą. Jeśli alkohol nie jest dostępny, szczególnie dla biednych, po prostu idź na stację benzynową i użyj [gazu] do dezynfekcji.”

Urzędnicy szybko go poprawili i tłumaczyli to tym, że to żart. Urzędnicy służby zdrowia powiedzieli również, że maski z materiału należy prać normalnie, a maski chirurgiczne należy wymieniać po użyciu.Ale w piątek prezydent powtórzył się – mówiąc „to co powiedziałem jest prawdą… jedź na stację benzynową”.Oczywiście nie ma dowodów na to, że benzyna może dezynfekować maski; długotrwały kontakt z nim może być szkodliwy; a wlewanie łatwopalnych cieczy może grozić pożarem.

Duterte to lewicowy polityk, który znany jest z tego, że jest cudzołożnikiem, mordercą i bluźniercą. Wystarczy przytoczyć kilka faktów – Duterte, od końca lat 80. burmistrz Davao, największego miasta niespokojnej wyspy Mindanao na południu Filipin, stworzył szwadrony śmierci, które walcząc z narkomanami, zabiły ok. półtora tysięcy ludzi. Gdy w 2016 r. został prezydentem Filipin, obiecał skończyć z problemem narkotykowym w całym kraju. Wzorując się na doświadczeniu Davao, stworzył ogólnokrajowy system masowych zabójstw pozasądowych.

Działający na jego zlecenie „nieznani sprawcy” – najczęściej zamaskowani motocykliści podjeżdżający i zabijający ofiarę znienacka – w inauguracyjnym roku jego rządów uśmiercili ponad 10 tysięcy ludzi, to jest więcej niż Pol Pot w pierwszym roku rządów Czerwonych Khmerów.

Do dziś, chociaż do pobicia ponad półtoramilionowego rekordu Kambodży trochę jednak Duterte brakuje, zginęło ponad 20 tysięcy (wg niezależnych źródeł; oficjalne statystyki policji podają 5 tysięcy).

Tak! Od kilku do kilkunastu tysięcy cywilów zginęło na ulicach dużego, ważnego, dynamicznie się rozwijającego azjatyckiego kraju w XXI wieku, z polecenia jego legalnie wybranego prezydenta. Ginie najczęściej biedota, drobni użytkownicy i/bądź sprzedawcy metamfetaminy (filip. shabu), służącej przeważnie do pracy, nie rozrywki. Nierzadko niewinni. Niemal zawsze bezbronni.

Źródło : https://www.aljazeera.com/news/2020/04/dead-duterte-warns-violating-lockdown-200401164531160.html

Najnowsze wpisy

Kategorie

”KORONA-PSYCHOZA” NA FILIPINACH – PREZYDENT KAZAŁ ZASTRZELIĆ KAŻDEGO KTO NIE STOSUJE SIĘ DO OBOSTRZEŃ.

19 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania ”KORONA-PSYCHOZA” NA FILIPINACH – PREZYDENT KAZAŁ ZASTRZELIĆ KAŻDEGO KTO NIE STOSUJE SIĘ DO OBOSTRZEŃ.

Może Ci się spodobać

KORONATERROR – OGROMNE MAMNDTY ZA JEDZENIE I PICIE W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ. 13 października 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”KORONA-PSYCHOZA” NA FILIPINACH – PREZYDENT KAZAŁ ZASTRZELIĆ KAŻDEGO KTO NIE STOSUJE SIĘ DO OBOSTRZEŃ.
  • Może Ci się spodobać