AGENDA 2030

WEDŁUG WHO SZCZEPIONKA NIE ZAKOŃCZY PANDEMII A ŚWIAT NIE WRÓCI JUŻ DO NORMALNOŚCI.

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła, że szczepionka będzie „istotnym narzędziem” w globalnej walce z koronawirusem, ale sama nie zakończy pandemii Covid-19 i nie ma gwarancji, że naukowcy kiedykolwiek zwalczą chorobę.

Światowi przywódcy i opinia publiczna muszą nauczyć się radzić sobie z wirusem i dokonywać stałych zmian w swoim codziennym życiu, aby sprowadzić wirusa do niskiego poziomu, powiedział dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus podczas konferencji prasowej w siedzibie agencji w Genewie.

„Nie możemy wrócić do poprzedniego stanu z przed pandemii”.

Szef WHO stwierdził, że w całej historii wybuchy epidemii i pandemie zmieniały gospodarki i społeczeństwa.

Według medialnej propagandy Korona(świrus) zainfekował ponad 22,7 miliona ludzi na całym świecie i zabił co najmniej 794 100 w ciągu ponad siedmiu miesięcy – z czego 95% to ludzie w podeszłym wieku posiadające legendarne już choroby współistniejące.

Według danych zebranych przez Johns Hopkins University. Według WHO co najmniej 30 potencjalnych szczepionek jest obecnie w trakcie badań klinicznych, ale nie ma gwarancji, że będą one bezpieczne i skuteczne – powiedział.

Mimo że eksperymenty szczepionkowe na ludziach postępują, naukowcy nadal nie w pełni rozumieją, jak wpływa on na organizm ani jak dobrze ktoś jest chroniony przed ponowną infekcją po wyzdrowieniu.

Wcześniej Tedros powiedział, że nie ma leku na koronawirusa i „może nigdy nie być”.

Według WHO światowi przywódcy mogą powstrzymać nowe epidemie, ćwicząc „podstawy” zdrowia publicznego i kontroli chorób.

„Testowanie, izolowanie i leczenie pacjentów oraz śledzenie i kwarantanna ich kontaktów. Zrób to wszystko. Informuj, wzmacniaj i słuchaj społeczności. Zróbcie to wszystko”

Dr Maria Van Kerkhove, kierownik jednostki WHO ds. Nowych chorób, powiedziała, że „bardzo ważne” jest, aby opinia publiczna dowiedziała się, „jak żyć z tym wirusem”.

Tego typu informacje utwierdzają w przekonaniu, ze fałszywa pandemia czym by nie była, na pewno nie wypaliła tak jak chcieli tego jej twórcy.

Teraz elity łapią się czego mogą aby tylko jak najdłużej przeciąga tą światową psychozę strachu przed niewidzialnym strasznym wirusem, jak już nie raz wspominaliśmy głównym celem operacji psychologicznej ”covid/19” jest likwidacja gotówki na rzecz pieniądza cyfrowego oraz wprowadzenie programu chipowania dla całej ludzkości.

Źródło : https://www.cnbc.com/2020/08/21/who-warns-a-coronavirus-vaccine-alone-will-not-end-pandemic.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

WEDŁUG WHO SZCZEPIONKA NIE ZAKOŃCZY PANDEMII A ŚWIAT NIE WRÓCI JUŻ DO NORMALNOŚCI.

24 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania WEDŁUG WHO SZCZEPIONKA NIE ZAKOŃCZY PANDEMII A ŚWIAT NIE WRÓCI JUŻ DO NORMALNOŚCI. została

Może Ci się spodobać

JAKA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA ”CO¥IDOWE DZIECI” – ŚWIAT JAKO POLIGON DOŚWIADCZALNY. 23 lutego 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WEDŁUG WHO SZCZEPIONKA NIE ZAKOŃCZY PANDEMII A ŚWIAT NIE WRÓCI JUŻ DO NORMALNOŚCI.
  • Może Ci się spodobać