Świat jest inny

”PSI-OPS” – TAJNE PROJEKTY CIA TWORZĄCE SUPER-ŻOŁNIERZY.

”PSI-OPS” – TAJNE PROJEKTY CIA TWORZĄCE SUPER-ŻOŁNIERZY.

Duncan o swoim tajemniczym życiu dowiedział się po wypadku samochodowym, podczas badań rezonansem magnetycznym. Badanie wykazało, że posiada on w samym środku mózgu implant wielkości ziarenka ryżu, podczas wypadku implant uległ uszkodzeniu.

Od tamtej pory Duncan zaczął sobie przypominać swoje tajemnicze i nieprawdopodobne życie super zabójcy! Obrażenie jakich doznał podczas wypadku były bardzo rozległe i poważne, po paru miesiącach ku zdziwieniu personelu medycznego jego organizm całkowicie się wyleczył.

Po wyjściu ze szpitala Duncan odkrył, że jego organizm posiada nieprzeciętne umiejętności. Potrafił on posługiwać się bezbłędnie każdą bronią a w szczególności bronią białą. Znał biegle ponad 50 sztuk walki, choć sam nie był w stanie powiedzieć skąd je zna i gdzie się ich nauczył. Według militarnych i bojowych obserwatorów jest on prawdziwym mistrzem sztuk walki, o niespotykanych zdolnościach

Projekt Talent.

Duncan prawdopodobnie był częścią projektu ”Talent” – był to tajny projekt rządowy USA mający na celu werbowanie małych dzieci, w celu indoktrynacji i wyszkoleniu ich na super zabójców działających w tajnych projektach.

Rekrutacja była skierowana głównie na osoby spokrewnione  z rasami, które mają zwiększone predyspozycje paranormalne : 60% rdzenni amerykanie, 40 -50% – Celtowie, Szkoci, Irlandczycy.

W latach 60-tych werbowano tysiące dzieci do tych projektów. W obecnych czasach zostało ich przy życiu kilkudziesięciu. Potwierdzają to doniesienia Al.’a Bielek’a o tych projektach, wykonywanych również, a może tożsamych badaniach w Projekt Monauk.

W wieku 6 lat w 1966 roku, Dunkan został zabrany do dziwnego miejsca we wschodniej Kentucky. Tam kobieta patrząc na niego powiedziała – nadaje się – i tak się zaczęło. Następny prześwit jego pamięci ma miejsce w 9 roku jego życia gdzie robiono mu liczne zabiegi na jego ciele.

Mając 12 lat w 1972 roku był w Wietnamie uczestnicząc w programie ”Feniks” gdzie wykorzystano jego i 11 innych dzieci. Przylecieli na pomoc okrążonym wojskom USA w czarnym helikopterze, używając swoich nadprzyrodzonych zdolności, dzieci w wieku 9 – 12 lat zabili wszystkich wrogiego żołnierza kambodżańskich żołnierzy w promieniu 20 mil.

Projekt MK-ULTRA.

Mając 14 lat Duncan zaczyna właściwy program szkoleniowy projektu końcowego MK-ULTRA decydujący w którym kierunku ma się rozwijać. Tutaj szkolenia odbywały się pod kontem siły, szybkości, wytrzymałości, sztuki walki, oraz treningów paranormalnych.

Prawdopodobnie był w ośrodku treningowym CIA tzw „Farma”, ośrodek Burlington w Wisconsin. Kończąc szkolenie stał się żołnierzem z wykorzystywaniem umiejętności PSI- prawdziwy super zabójca. Mając takie umiejętności wykraczał on poza normalne postrzeganie świata. Posiadł on zdolności wejścia do czyjegoś umysłu oraz przewidywania zdarzeń w czasie rzeczywistym jak i obrazowanie myśli.

Duncan posiadał rozczepioną osobowość aktywowaną prawdopodobnie słowami np. przez telefon. Ostatnie co pamięta to prawdopodobne zlecenie zabicia Georga Busha Juniora w 1985 roku, zanim ten został gubernatorem Teksasu.

Sesje przywracające pamięć.

Duncan raz spróbował takiej sesji i o mało nie zabił hipnotyzera.

Rząd automatycznie zlikwiduje każdego kto będzie tego próbował poznać prawdę o sobie, a jeśli chip sterujący działa to jest już w ogóle niemożliwe. Czegoś takiego można jedynie popróbować co najwyżej z marionetkami z Hollywood ale nigdy z modelem bojowym.

Źródło : https://projectcamelotportal.com/

Udostępnij

”PSI-OPS” – TAJNE PROJEKTY CIA TWORZĄCE SUPER-ŻOŁNIERZY.

Globalna Świadomość28 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułROSJA ODTAJNIŁA NAGRANIE Z WYBUCHU ”CAR-BOMBY” NAJWIĘKSZEJ SUPER-TAJNEJ BOMBY ATOMOWEJ.Następny artykułANTARKTYDA I TAJEMNICA PRADAWNEJ MAPY PIRIEGO REISA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”PSI-OPS” – TAJNE PROJEKTY CIA TWORZĄCE SUPER-ŻOŁNIERZY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?