Otwórz oczy

1 WRZEŚNIA – PLANDEMICZY POCZĄTEK LUDOBÓJSTWA NA NAJMŁODSZYM POKOLENIU.

ZBRODNIARZE Z WHO wydali rozkazy Polskim Władzom wywołania licznych, ciężkich chorób u dzieci, skrócenia im drastycznie życia, doprowadzenia do licznych, przedwczesnych zgonów, dzięki czemu międzynarodowe koncerny farmaceutyczne zarobią gigantyczne pieniądze, a plan depopulacji polskiej populacji wejdzie w fazę zasadniczą. Ten proces, jak każda zbrodnia, prowadzony przez wąskie grono dewiantów i psychopatów, realizowany jest zawsze w ten sam sposób.

Garstka nielicznych, elita, posługuje się sprawdzonym POLECENIEM SŁUŻBOWYM I ROZKAZEM i popycha do zbrodni innych, sama nie brudząc sobie rąk. Wszystko to ma naukowe podstawy, przeprowadzono dziesiątki eksperymentów dowodzących że ROZKAZ I POLECENIE SŁUŻBOWE, zwalniające z odpowiedzialności, wydobywają z ludzi najgłębsze pokłady podłości, nikczemności i brutalności, zamieniają szeregowych policjantów, żołnierzy, pracowników SANEPIDU i GIS, prokuratorów, a nawet sędziów, podobno niezawisłych, w potwory, w apart zbrodni.

Do tego trzeba dodać znane od dekad nauce socjologii, socjo-psychologii mechanizmy wywoływania stadnych zachowań, czerpiących z bezgranicznej głupoty i braku wykształcenia, krytycznego, samodzielnego myślenia, które zamieniają społeczeństwo w szczurowisko, w kłębiący się, gryzący nawzajem, niezdolny do współpracy szczurzy miot. Jeszcze niedawno te same organizacje twierdziły , że dzieci nie mają się czego obawiać, że wirus jest dla nich niegroźny i wobec dzieci nie trzeba stosować nadzwyczajnych środków ochrony.

Od kilku miesięcy żołnierze tej bandy ludobójców z TVP, Polsatu i TVN, udający dziennikarzy, oczywiście znakomicie opłacani przez SYNDYKAT ZBRODNI I LUDOBÓJSTWA za aktywny udział w tej zbrodni, powtarzają codziennie tysiące raz te same kłamstwa. Nie trzeba dysponować wiedzą z nauki socjologii i psychologii żeby wiedzieć , że taka praca zamieni każde najbardziej podłe kłamstwo w prawdę.

Obserwując bacznie stado bezrozumnych mas szefowie ZBRODNI doszli do przekonania że rodzice są już gotowi do tego by odebrać swoim dzieciom zdrowie i życie, że będą nadgorliwie pilnować swoich pociech, by używały jak najczęściej rakotwórczych środków dezynfekcji i nosiły maseczki i maski z rakotwórczych materiałów, by lepiej wchłonąć bakterie i drobnoustroje, przypilnują by wskutek niedotlenienia doszło do poważnych zaburzeń metabolizmu w ich młodych, niewinnych ciałach, prowadzących do licznych chorób , astmy, alergii, chorób autoimmunologicznych, niedorozwoju umysłowego, upośledzenia ruchowego, niewydolności układowej, obturacyjnej choroby płuc, przewlekłego zapalenia oskrzeli, a przede wszystkim raka i w końcu do śmierci.

To potworne , szokujące, ale tak działa ten mechanizm, rodzicie jacy odbiorą swoim dzieciom zdrowie i życie nigdy do tego się nie przyznają, tak jak masy nie przyznawały się do udziału w faszystowskim i komunistycznym ludobójstwie, w razie czego zrzucą winę na NICH, przekonując że TO ONI, TO ONI ! Rodzice w żałobie pochowają się w domach, będą ukrywać się przed innymi w obawie że prawda wyjdzie na ja, że sami zgotowali swoim dzieciom ten los.

Rozgrzeszeni będą lekarze jacy mają nieść pomoc , chronić ludzi przed chorobą, bo doskonale zarobią na tej ZBRODNI, rozgrzeszeni będą sędziowie i prokuratorzy , bo zmuszali dzieci do noszenia maseczek w oparciu o opinie WHO i UNICEF, skorumpowanych biegłych , w końcu rozgrzeszeni będą wszyscy Ci którzy wykonają rozkaz lub polecenie służbowe. Niczego więcej już nie będą potrzebować żeby rozprawić się z masami, uzyskają moralne prawo do rozprawy z miliardami ludzi. Dziś rodzice dzieci stają przed próbą jaka zaważy na losie ludzkości.

Autor : Dariusz Nejman

Najnowsze wpisy

Kategorie

1 WRZEŚNIA – PLANDEMICZY POCZĄTEK LUDOBÓJSTWA NA NAJMŁODSZYM POKOLENIU.

1 września 2020 / Możliwość komentowania 1 WRZEŚNIA – PLANDEMICZY POCZĄTEK LUDOBÓJSTWA NA NAJMŁODSZYM POKOLENIU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT. 11 czerwca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • 1 WRZEŚNIA – PLANDEMICZY POCZĄTEK LUDOBÓJSTWA NA NAJMŁODSZYM POKOLENIU.
  • Może Ci się spodobać