Zdrowo i pozytywnie

”PLANDEMIA” COVID/19 POWODEM WZROSTU ŚWIADOMOŚCI – RODZICE MASOWO ZAPRZESTAJĄ SZCZEPIEŃ SWOICH DZIECI.

W ciągu ostatnich tygodni nastąpiło zauważalne skumulowanie jednego z najważniejszych procesów wyzwoleńczych naszej Ojczyzny – powszechnego wycofywania dzieci z programu szczepień.

Telewizja systemowa, będąca planowo zaangażowana w wyniszczenie Polaków i ich dzieci, nigdy nie porusza tematów, które mogłyby wygenerować zainteresowanie i ożywienie – czyli nabranie przez dane zjawisko Mocy i wpływu na zmiany w rzeczywistości. Przeciwnie, telewizja jest skoncentrowana na programowaniu zleconego obrazu świata. Tymczasem nasilają się w różnych stacjach nie tylko wzmianki o przeciwnikach szczepień czy masztów 5G, ale już o “grupie ludzi, która uważa, że koronawirus to oszustwo”.

O czym to świadczy?

O tym, że wspomniane grupy ludzi, którzy otworzyli oczy i uruchomili swe narzędzia samoochrony, są już na tyle liczne i widoczne – i wpływające na otoczenie – że nie tylko nie da się ich ignorować, ale wręcz lepiej sięgnąć po nową taktykę. Tą taktyką jest wykpiwanie lub wytykanie ich jako niebezpiecznych dla”rozsądnej” części społeczeństwa. Założeniem tej taktyki jest uspokoić zagarniętych w “dobrodziejstwa” medycyny systemowej Polaków, że wszystko jest pod kontrolą, a “tamci” się mylą i tylko sobie szkodzą.

Oczywiście ta metoda niczym nie poskutkuje dla interesów okupacyjnych struktur i zaprzedanych korporacji medycznych; coraz więcej Rodaków widzi to, czego jeszcze nie dostrzegało pół roku temu: władza wręcz z zuchwałą arogancją odsłania się ze swym dyktatem i programem niewolnictwa narodowego, coraz głośniejsze są przypadki uszkodzeń szczepionych dzieci, coraz więcej znanych osób podważa program szczpień – a przy tym tak zwani antyszczepionkowcy stoją niezmiennie mocno na drodze swych wyborów, ich dzieci zaś – kwitną w zdrowiu i radości.

To wszystko staje się powszechnie zauważalne, a systemowi urzędnicy tracą grunt pod nogami i chwieją się w zajętych pozycjach. Za moment cały Lechistan ogarnie eksplozywna fala ujawnień, gniewu rodzicielskiego i procesów o ludobójstwo i zdradę Narodu.

To wszystko sprawia, że niektórzy lekarze już ustępują pola przed zdeterminowaną postawą Rodziców, a prawnicy zaczynają stawać po stronie Rodów, a nie systemu, który nieuchronnie wali się w gruzy.

Zmiany wyzwoleńcze przyspieszyło kłamstwo Covid-19.

Społeczeństwo zostało umęczone utrudnieniami, upokorzeniami i manewrowaniem sprzecznymi wytycznymi – i zaczęło dostrzegać fałszywe oblicze rządu i parlamentu jako izb obcych sił, działających przeciw interesom Narodu.

Bliski i nieuchronny jest upadek wszystkich procederów antynarodowych: w pierwszej kolejności będzie to zniesienie przymusu szczepień, a w drugiej całkowite zlikwidowanie tego procederu jako “normy i programu dla społeczeństwa”. Tym bardziej, aby zminimalizować dramat polskich dzieci i Rodów, należy kontynuować działania dla nich w kwestii ochrony ich dzieci – nieść Słowo na temat rzeczywistych intencji i skutków kryjących się za programem szczepień. Niektórzy Rodzice są zawieszeni – między wątpliwościami co do ilości i składu szczepień i strachem o krzywdę dzieci, a krytycznymi opiniami medialnych “fachowców” i nieświadomych krewnych i znajomych.

Takie zawieszenie to trudny status i wsparcie nas, świadomych Rodaków, jest bardzo cenne. Prawnicy, którzy stanęli po stronie Rodzin, będą wynagrodzeni, prawnicy, którzy wsparli antynarodowy system – rozliczeni.

Program szczepień jest najbardziej zuchwałym, sprzecznym z prawami Natury, życia i ludzkiego rozumu programem wprowadzonym przeciw ludzkości.

Polskie Rodziny, Rodziny Lachów, masowo weryfikują wszystko, co kryje się za tym procederem, i wycofują dzieci w celu ratowania ich potencjału, zdrowia i życia.

Rok 2020 jest rokiem przełomowym – który wysadza w powietrze wszystkie procedury przeciw Życiu i Wolności. Niech każdy polski Rodzic wykorzysta Moc tego roku – i liczne wskazówki i rady, jak wycofać swe dzieci z satanistycznych zakusów i medycznych zniszczeń (na naszych stronach oferujemy takowe porady).

Kwestia szczepień jest kluczowa dla przyszłości i siły naszej Ojczyzny, a program szczepienia noworodków powinien być weryfikowany nie tylko na polu medycznej argumentcji, ale też na polu rozumu i wolnej woli. Dlatego z myślą o wszystkich Rodzicach, którzy dopiero teraz zaczynają w rozterece decydować czy szczepić swoje potomstwo, przypominamy, że:

– żaden lekarz i producent nie chcą w sposób weryfikowalny i jawny podać kompletnego składu szczepień. Tym samym muszą one być potraktowane jako zabieg eksperymentalny o nieprzewidywalnym zasięgu skutków mentalnych i biologicznych.

– żaden lekarz i producent nie chcą podpisać gwarancji, że szczepienie noworodka nie spowoduje niepożądanych efektów. Tym samym muszą być one potraktowane jako zabieg eksperymentalny, a zorientowanie i intencje lekarzy i producentów, i polityków stojących za przymusem i restrykcjami – za niejasne.

– żadne istoty naszej planety: owady, ptaki, płazy, gady, ludzie żyjący poza systemem cywilizacji (Matrixu) nie podpierają po narodzeniu swoich funkcji życiowych szczepieniami. Mimo to funkcjonują zadziwiająco sprawnie i radośnie. Nasi przodkowie dźwigający radła, topory, miecze, zbroje i karabiny nie poprzedzili tych siłowych i kondycyjnych czynności szczepieniami – i mimo to jakimś zadziwiającym współczesną farmację (i Rockefellerów) cudem ustali i podołali.

  • żaden z widocznych w polu działania patriotów walczących o wolną Ojczyznę nie popiera przymusu szczepień: Jerzy Zięba, Hubert Czerniak, Jan Potocki, Jan Taratajcio, Adolf Kudliński, Aleksander Jabłonowski i inni. Popierają go wszystkie partie i siły okupacyjno-systemowe, te same, które poparły wejście do masońskich struktur Unii, NATO, WHO, ONZ i które poparły GMO i rozciągnięcie po ziemi Lachów obcych dywizji.
  • zespół śledczy prezydenta Trumpa, który ma rolę otwarcia bramy nowej ery cywilizacyjnej, pracuje intensywnie nad zbrodniczym procederem szczepień. Oddziały Trumpa są w cyklu aresztowań osób zamieszanych i współwinnych satanizmu i ludobójstwa (Bill Gates).
  • z punktu prawa Rodziny, prawa Słowian, prawa wolnego człowieka, oferta medyczna może być jedynie dobrowolna. Jej siłowy charakter przeczy uczciwym intencjom, rzeczywistym wartościom, i ludzkiemu rozumowi.

Żaden żywy organizm planety nie jest zaprojektowany i nie rodzi się z gotowością, ani potrzebą, podparcia swych funkcji życiowych szczepionkami:

Powstanie przepisów dotyczących obowiązkowych i przymusowych szczepień powinno wywołać dreszcze w kręgosłupie każdego jednego Amerykanina. To, że rząd może zmusić cię do zaakceptowania jakiegokolwiek lekarstwa i szczepienia wbrew twej woli, jest totalitaryzmem w najgorszej postaci.

Warto zadać sobie każdy trud, aby zachować swe dzieci w pełnej formie i pełnej możliwości szczęśliwego życia.

Autor : Czcibor i Edyta.

Źródło : https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/

Najnowsze wpisy

Kategorie

”PLANDEMIA” COVID/19 POWODEM WZROSTU ŚWIADOMOŚCI – RODZICE MASOWO ZAPRZESTAJĄ SZCZEPIEŃ SWOICH DZIECI.

2 września 2020 / Możliwość komentowania ”PLANDEMIA” COVID/19 POWODEM WZROSTU ŚWIADOMOŚCI – RODZICE MASOWO ZAPRZESTAJĄ SZCZEPIEŃ SWOICH DZIECI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

RUMIANEK ALTERNATYWĄ W WALCE ZE STANAMI LĘKOWYMI I DEPRESJĄ. 12 grudnia 2019

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”PLANDEMIA” COVID/19 POWODEM WZROSTU ŚWIADOMOŚCI – RODZICE MASOWO ZAPRZESTAJĄ SZCZEPIEŃ SWOICH DZIECI.
  • Może Ci się spodobać