extra-terrestrial

SŁYNNY UFOLOG ODKRYŁ MIASTA NA PLANECIE WENUS ?

Słynny ufolog i wirtualny archeolog Scott Waring twierdzi, że odkrył duże struktury na mapie planetarnej Wenus.

Według naukowca konstrukcja ma ponad 5 mil (około 8 km) średnicy. Waring zwraca również uwagę na niektóre historie o kontaktach z istotami pozaziemskimi, w których podobno często wspomina się, że Wenus jest zamieszkałe przez kosmitów i ludzi.

Obecność ogromnej struktury na powierzchni drugiej planety od Słońca może świadczyć o tym, że istnieje na niej życie. Ufolog uważa, że ​​znajduje się ono głęboko pod powierzchnią, a widoczna konstrukcja to tylko szczyt ogromnego budynku.

Temat obecności życia na Wenus był przedmiotem zainteresowania astronomów od wielu dziesięcioleci. Na początku 2020 roku rosyjski naukowiec ogłosił, że sonda Venera 13 wystrzelona w 1981 roku zarejestrowała „dziwne ruchy” na powierzchni planety.

Przedmiotem badań były zdjęcia przedstawione przez sowiecką sondę.

Na jednym zdjęciu naukowiec zobaczył obiekt przypominający kraba w pobliżu sondy lądującej Venera-13. Na innym zdjęciu, również wykonanym przez sondę, ten „krab” w niewytłumaczalny sposób przesunął się na bok.

Jak donosi donosi ufosightingshotspot.blogspot.com . Obserwatorzy nieba zauważył tajemnicze błyski na planecie Wenus czy były to eksplozje ?

Było tak wiele dziwnych wybuchów, jak zobaczysz na tym filmie, a podczas błysków nieznany obiekt staje się widoczny przez ułamek sekundy.

Następnie obserwator nieba uchwycił również migające i poruszające się światła w kraterze Aristarchus na Księżycu i poza nim, a także widok powierzchni Księżyca na wschód od Krateru Kopernika, pokazujący rzeczywistą powierzchnię Księżyca z bliska oraz kilka anomalii księżycowych.

Nagranie rozpoczyna się od nieznanego obiektu mijającego Księżyc z dużą prędkością, tajemnicze błyski i nieznany obiekt w zwolnionym tempie rozpoczynają od 11.30 na tym filmie.

Źródło : https://anomalien.com/ufologist-discovered-huge-city-on-venus/

Ostatnie wpisy

Kategorie

SŁYNNY UFOLOG ODKRYŁ MIASTA NA PLANECIE WENUS ?

8 września 2020 / Możliwość komentowania SŁYNNY UFOLOG ODKRYŁ MIASTA NA PLANECIE WENUS ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

PRAWDZIWE OBLICZE INSTALACJI ”CERN” – ABADDON ANIOŁ ZAGŁADY. 6 października 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • SŁYNNY UFOLOG ODKRYŁ MIASTA NA PLANECIE WENUS ?
  • Może Ci się spodobać