Otwórz oczy

CZY W POLSCE STANIE POMNIK SZATANA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW ?

CZY W POLSCE STANIE POMNIK SZATANA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW ?

Do szczecińskiego magistratu wpłynęło nietypowe zgłoszenie. Mieszkańcy miasta wnioskowali, by w ramach budżetu obywatelskiego powstał w mieście pomnik Szatana. Wniosek został odrzucony, ale batalia o budowę monumentu trwa nadal.

W lipcu 2020 roku do szczecińskiego magistratu ramach budżetu obywatelskiego wpłyną niecodzienny wniosek. Pomysłodawcy chcą, by w mieście powstał pomnik na planie pentagramu i cyfr 666.

We wniosku napisano by figura „rogatego bóstwa Baphometa lub, jak kto woli, szatana, znanego z wielu rzeźb i malowideł umieszczonych w kościołach” była ulokowana w rejonie alei papieża Jana Pawła i placu Adamowicza.

Pomnik szatana w Szczecinie w ramach budżetów obywatelskich?
Autor unikatowego na skalę kraju wniosku twierdził, że rejon alei papieża Jana Pawła i placu Adamowicza jest to miejsce, gdzie uczęszcza wiele osób oraz są tam kamery miejskie i nawet gdyby ktoś wpadł na „szalony pomysł, by narazić się rogatemu bóstwu, taki czyn będzie mocno utrudniony”.

Pomysłodawca, określając cel swojej inicjatywy, napisał, że: 

Będzie to obiekt kultu religijnego i atrakcja turystyczna. Dzieci będą mogły usiąść na kolanach szatana i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

przekonywał w swoim piśmie mieszkaniec miasta.

Ktoś złożył taki projekt, było to zgodne z procedurami, projekt został przeczytany, ale posiadał liczne braki formalne. Projekt był bezimienny i nie posiadał listy poparcia. Co więcej, autor usunął swoje konto internetowe w systemie SBO

– wyjaśnia w rozmowie z portalem wszczecinie.pl Magda Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta w Szczecinie.

Nie rozumiemy, dlaczego wcześniej utrudniano nam złożenie projektu. Pracowaliśmy nad nim wiele dni. Zaczęliśmy go pisać już na początku, bo w pierwszych dniach składania wniosków do SBO, aby projekt został jak najszybciej zweryfikowany.

Dlatego właśnie to nasz projekt ma pierwszy numer na liście, bo był jako pierwszy złożony. Pierwszego dnia wprowadziliśmy poprawne formalnie dane, podaliśmy kwotę mieszczącą się w limicie, dodaliśmy zdjęcia i opis.

Nie zatwierdzaliśmy go wtedy, bo było na to jeszcze bardzo dużo czasu. Nie chcieliśmy o czymś zapomnieć i potem żałować, że nie można nic poprawić. Ciągle zbieraliśmy materiały, zdjęcia wnętrz kościołów, z Polski i Europy, z Watykanu pokazujące wizerunki Szatana.

Nie ukrywamy, że wzorowaliśmy się na projekcie z poprzedniej edycji SBO, czyli budowie pomnika Krzysztofa Jarzyny że Szczecina, szefa wszystkich szefów. Bo spełniał on wszelkie wymogi i został dopuszczony do głosowania, które wygrał.

-informują w piśmie autorzy projektu.

Źródło: wszczecinie.pl

Udostępnij

CZY W POLSCE STANIE POMNIK SZATANA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW ?

Globalna Świadomość9 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPO CO MASONERII KODY DNA NASZYCH DZIECI ?Następny artykułTAJEMNICE ADRENOCHROMU – CIA, MK ULTRA, FUNDACJA ROCKEFELLERA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY W POLSCE STANIE POMNIK SZATANA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?