AGENDA 2030

WIRUSOWA DYSTOPIA – CZY CZEKA NAS NIEKOŃCZĄCY SIĘ STAN PANDEMICZNY ?

W mediach transmitowane są zupełnie niespójne prognozy dotyczące dalszych perspektyw rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem i nowych zaostrzeń dotyczących walki z domniemaną pandemią.

Jednak ta sama niepewność i niespójność jest widoczna na poziomie globalnym. Podczas gdy epidemiolodzy, opierając się na danych statystycznych dotyczących dynamiki zachorowalności i śmiertelności „zakaźnych” w różnych krajach świata, przewidują „drugą falę” zakażeń a przedstawiciele WHO a w szczególności: Szef wydziału tej struktury Maria Van Kerkhov deklaruje, że „pierwsza fala” pandemii koronawirusa nie była naturalnym zjawiskiem.

Okazuje się, że są ku temu dobre powody: 11 marca 2020 r. Pandemia została ogłoszona „z góry”, ze względu na prawie jednoczesne wykrycie dużej liczby zachorowań na całym świecie poza pierwotnym ogniskiem infekcji w chińskim mieście. Wuhan.

Nawiasem mówiąc, stało się to dosłownie następnego dnia po tym, jak chiński prezydent Xi Jinping osobiście przybył do Wuhan i ogłosił zwycięstwo nad koronawirusem.

Od tego momentu minęło prawie sześć miesięcy. Łączna liczba zarażonych osób na 31 sierpnia 2020 r. Wyniosła nieco ponad 25,5 mln osób (0,32% światowej populacji), liczba zgonów – nieco ponad 852 tys. Osób (średnia światowa śmiertelność 3,3%). 

Te dane nie są nawet namiastką prawdziwej pandemii. Co więcej, codziennie na świecie umiera około 170 tysięcy osób. A z powodu samej choroby niedokrwiennej serca (IHD) umierało 6,3 miliona osób – 7 razy więcej niż na COVID-19 i powikłania wywołane tą infekcją .

Aby zrozumieć naturę zagadnienia przyjrzyjmy się kilku faktom:

  • Współczesny poziom rozwoju biotechnologii umożliwia tworzenie różnych modyfikacji wirusów, w tym patogenów ludzkich, praktycznie przy użyciu przenośnych metod.
  • Obraz epidemiologiczny rozprzestrzeniania się COVID-19 jest nietypowy dla „naturalnych” zakażeń, podobnie jak bardzo wysoki wskaźnik mutacji jego czynnika sprawczego – SARS-CoV-2.
  • Sugeruje to, że nie mamy do czynienia z superszybkim mutującym wirusem, a początkowo z różnymi szczepami , które są rozprowadzane w sposób sztuczny w różnych populacjach ludzkich. Tezę tę potwierdzają liczne przypadki „ponownego zakażenia”, tj. brak odporności krzyżowej u ludzi na różne szczepy SARS-CoV2, w związku z czym istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszelkie szczepionki, w tym rosyjski Sputnik V, nie będą miały uniwersalnej skuteczności przeciw koronawirusowi.
  • Wszystkie te eksperymenty są przeprowadzane przez struktury ponadnarodowe, które nie są otwarcie powiązane z jednym lub drugim państwem. Jednocześnie struktury te mają możliwość blokowania śledztwa w sprawie ich działań na szczeblu międzynarodowym. Ta kwestia w ogóle nie jest poruszana ani dyskutowana w globalnej przestrzeni medialnej – w przeciwieństwie do amerykańskich prób obwiniania Chin za rzekomego „Chiński wirusa”. To zrozumiałe: w końcu straty gospodarki amerykańskiej za drugi kwartał 2020 roku wyniosły około 1,8 biliona dolarów.
  • Sytuacja ta otwiera potencjał dla powstawania coraz bardziej „zaraźliwych fal”, które zagrażają istnieniu ludzkości i stwarzają warunki do utworzenia „rządu światowego”, który jest w stanie kontrolować natężenie plandemii.

Co więcej, w niezbyt odległej perspektywie zastosowania takich technologii wyłaniają się zarysy takiej „wirusowej” dystopii, w ramach której nie można przypisać każdej osobie indywidualnego numeru elektronicznego, ale można wprowadzić unikalny osobisty szczep wirusa, stwarzając śmiertelne zagrożenie dla każdej innej osoby, która będzie miała z nim styczność.

Wszystko to dalekie jest od abstrakcyjnego rozumowania, szczególnie biorąc pod uwagę społeczno-ekonomiczne konsekwencje działań prewencyjnych, podjętych przez władze przeważającej większości krajów świata.

Niestety, Polacy skoncentrowani na kłamstwach wypowiadanych przez polityków, dziennikarzy, lekarzy, w znakomitej większości agentów obcych wywiadów i tajnych współpracowników służb specjalnych nie śledzą sytuacji w Europie, tymczasem lockodown, totalne zamknięcie kraju, wyjście wojska na ulice, zmuszanie ludzi do szczepień pod lufą karabinów i pałek nadciąga dużymi krokami z zachodu, od Portugalii. Niewielu przejęło się apelami wysokich , niemieckich funkcjonariuszy, którzy ostrzegają że sytuacja przypomina tę sprzed puczu Hitlera.

Wielomiliardowy (w dolarach) spadek produkcji i światowego handlu, setki milionów bezrobotnych, powszechny spadek realnych dochodów ludności, ograniczenie praw i wolności człowieka – i nikt nie jest temu wszystkiemu winny ?

Jednak eksperci są przekonani, że w przypadku rozpoczęcia „drugiej fali” zarażenia koronawirusem, a co za tym idzie „reżimu ogólnej samoizolacji”, gospodarka światowa czeka nieodwracalne i katastrofalne zmiany, o wiele gorsze niż podczas Wielkiego Kryzysu lat 30.

Scenariusz dalszych wydarzeń jest łatwy do przewidzenia. Protest, awantury i wcześniej przygotowane wojsko wyjdzie z lasu na ulicę. Wyłączą internet, albo poddadzą go permanentnej kontroli. Rodziny pochowane w domach będą szukać informacji w telewizji i zacznie się zmasowana obróbka przez przekaziory.

Kolejni agenci i tajni współpracownicy będą przekonywać, że ten koszmar się skończy kiedy zostaniemy wszyscy zaszczepieni, do czego wzywa miłujący bliźniego oszust w białym mundurku z Watykanu. Ludzie będą się przepychać do tej nowej wolności , więc porządku do końca szczepień będzie pilnować bratnie wojsko.

Źródło : https://www.soulask.com/we-are-already-in-the-loop-the-covid-19-endless-quarantine/

Ostatnie wpisy

Kategorie

WIRUSOWA DYSTOPIA – CZY CZEKA NAS NIEKOŃCZĄCY SIĘ STAN PANDEMICZNY ?

10 września 2020 / Możliwość komentowania WIRUSOWA DYSTOPIA – CZY CZEKA NAS NIEKOŃCZĄCY SIĘ STAN PANDEMICZNY ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO SŁUŻBA ZDROWIA MÓWI ANONIMOWO O PANDEMII ? 4 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WIRUSOWA DYSTOPIA – CZY CZEKA NAS NIEKOŃCZĄCY SIĘ STAN PANDEMICZNY ?
  • Może Ci się spodobać