AGENDA 2030

SIMPSONOWIE, ASTERIX, KARTY ILLUMINATI I PANDEMIA.

Zapomnij o Babie Wandze, Nostradamusie, a nawet Biblii. W dzisiejszych czasach w prognozy przyszłości zaangażowane są kreskówki, książki, filmy, okładki czasopism i komiksy. W przeciwieństwie do siwowłosych i brodatych jasnowidzów z przeszłości, nowe formaty prognoz działają precyzyjnie, na czas i ze skrupulatnymi szczegółami.

Czy można powiedzieć łagodniej, że wirus został przepowiedziany.

Kiedy oficjalna wersja z 11 września była publicznie „rozpowszechniana”, ludzie odwracali wzrok od licznych wskazówek tekstowych, wizualnych, i cyfrowych znaków ostrzegających przed atakiem terrorystycznym na WTC w 2001 roku. Wtedy tak naprawdę nie było Internetu. Ale kiedy się pojawił, teoretycy spiskowi odkryli, że publiczna przestrzeń informacyjna była po prostu usiana dziesiątkami subtelnych i surowych wskazówek na temat nadchodzącego przełomowego wydarzenia, od serialu Simosons po kultowe filmy znane wszystkim.

Czterdzieści lat temu ukazała się książka Deana Kunza Eyes of Darkness .  Odnajdziemy tam historię o broni biologicznej z Chin, a konkretnie  z Wuhan , która zniszczy każdego. I nazywa się, „Wuhan 400”.

„Nazywają ten materiał„ Wuhan-400 ”, ponieważ został opracowany w ich laboratoriach, to żywy szczep mikroorganizmów wytworzonych przez człowieka.… Wuhan-400 to doskonała broń. Uderza tylko w ludzi. Każde inne żywe stworzenie jest bezpieczne. Wuhan-400 nie może istnieć poza żywym ciałem dłużej niż minutę. Kiedy zarażony umiera, Wuhan-400 ginie, gdy tylko temperatura ciała zwłok spadnie poniżej 30 ° C…. Chińczycy będą mogli użyć Wuhan 400 do zniszczenia miasta lub kraju, a wtedy nie będą musieli przeprowadzać skomplikowanej i kosztownej dekontaminacji, zanim przyjdą i przejdą władzę ”

Bez względu na to, o czym jest sama książka, interesuje nas następujący fakt: jak Dean Koontz przewidział to z taką dokładnością, miejsce, z  którego 40 lat później nadejdzie śmiertelna pandemia? 

Internet zaskakuje użytkowników „odkrywczymi” artykułami, z których wynika, że ​​w oryginalnym wydaniu książki z 1981 roku zamiast chińskiego Wuhan była Rosja! Wirus nazywał się Gorki-400. Jednak gdy książka została wznowiona w 2008 roku, autor w zamienił Rosję na Chiny. Plany elity się zmieniły ?

Objawy opisane w książce różnią się od obecnego koronawirusa. Tak więc w książce Koontza wirus jest w 100% śmiertelny i natychmiastowo zaraźliwy, ale zwierzęta nie chorują i nie może istnieć poza ludzkim ciałem. Cóż, nie oczekujesz od książki szczegółowego opisu, autor musi jakoś zatuszować informacje, które skądś otrzymał. Z czasem szczegóły planu zostały najwyraźniej dopracowane. Nawiasem mówiąc, pisarz żyje i ma się dobrze.

W sieciach krąży fragment opracowania Sylvii Browne, innej autorki książek zmarłej w 2013 roku.

Hipnoterapeutka i medium, zorganizowała i prowadziła Centrum Parapsychologiczne ”Nirvana”. Słyneła z przepowiadania przyszłości.

„Około 2020 roku poważna choroba podobna do zapalenia płuc rozprzestrzeni się na cały świat, atakując płuca i oskrzela i stawiając opór wszystkim znanym metodom leczenia. Niemal bardziej bolesny niż sama choroba będzie fakt, że zniknie tak szybko, jak się pojawiła, a następnie zaatakuje ponownie 10 lat później, a następnie całkowicie zniknie. ”

Co ciekawe, ta prognoza została sformułowana w 2008 roku, podobnie jak przedruk książki Deana Koontza.

Znany ze swojego spiskowego profetyzmu serial The Simpsons, przewidział wirusa w 2013 r. Nie, nie koronawirus, ale ogólnie. W szczególności fraza „wirus Ebola” będzie migać na ekranie. Jak wiecie, epidemia Ebola wydarzyła się rok później, w 2014 roku. Ale tutaj interesuje nas sama metodologia przekazu. Wirus wymyśla grupa trzymająca władze w miasteczku, która na głównego nosiciela choroby wybiera domowe koty. Kocia grypa! 

We francuskiej serii komiksów Asterix (jest też wersja angielska) na rok 2017 koronawirus to imię jednej z postaci, która nosi maskę!

„Asterix to seria komiksów opowiadająca o przygodach wojowników galijskich w Cesarstwie Rzymskim w czasach Juliusza Cezara. Historia ta została napisana przez Thibaut Delay, w 37. edycji komiksu w 2017 roku, przedstawiając krzyżowca  w masce o imieniu Koronawirus  i jego partnera Bacillus (łac. Z bakterii). ”

Wisienką na torcie jest – okładka czasopisma Economist  , które ma reputację robienia szarad ze wskazówkami na temat najważniejszych wydarzeń nadchodzącego roku.

Koronawirus „Covid-19” zaczął się rozprzestrzeniać pod koniec 2019 roku. A oto okładka The Economist na rok 2019 (z 2018 roku).

Smutna  panda  między Trumpem i Putinem symbolizuje Chiny. Słowo panda jest również skrótem od pandemii .

Krucha grupka  czterech jeźdźców Apokalipsy  pojawia się nieco niżej i na lewo od Putina: Zaraza, Wojna, Głód i Śmierć.

Najciekawszym szczegółem na okładce jest zdjęcie dziwnego zwierzęcia, które wielu uważało za mrówkojada. I dopiero teraz stało się jasne, że to  łuskowiec.… którego pojawienie się na okładce nie znalazło interpretacji aż do  7 lutego 2020 roku  , kiedy to ogłoszono, że metagenomy łuskowca koronawirusa i zarażonych ludzi są prawie identyczne.

Innymi słowy, ta dziwna łuskowata bestia, którą Chińczycy jedzą jako przysmak, jest teraz oficjalnie nazywana przyczyną przenoszenia koronawirusa ze zwierzęcia na człowieka.

Pytanie brzmi, skąd ”the ekonomist” o tym wiedział? W 2018 roku nie było jeszcze żadnego wirusa, nie wspominając o tym dziwnym zwierzęciu.

Oprócz wszystkich powyższych, istnieją słynne karty do gry ”Illuminati”, komiksowa gra o teorii spiskowej, w której na osobnych kartach gromadzone są różnego rodzaju wydarzenia z pogranicza teorii spisku. Gra powstała w latach 80-tych, wydano wielokrotnie jej przedruk i dodatkowe karty. 

Od 1999 roku zestaw kart nie zmieniał się. Spiskowcy narobili wiele hałasu, że gra przewidziała kluczowe momenty ataku z 11 września 2001 roku, takie jak eksplozja bliźniaczych wież i uderzenie w Pentagon.

Ale interesuje nas karta o nazwie Epidemia:

Maska, rękawiczki, środek dezynfekujący, aw tle góry ciał zapakowanych w czarne worki na zwłoki…

Całe oto socjotechniczne przedstawienie zostało skrupulatnie zaplanowane a koronawirus jako zjawisko, które przypadkowo powstałoby naturalnie w przyrodzie – nie istnieje . Nie przenosił się na człowieka ani z nietoperzy, ani z łuskowatych stworzeń.

Autor : Arsus

Ostatnie wpisy

Kategorie

SIMPSONOWIE, ASTERIX, KARTY ILLUMINATI I PANDEMIA.

12 września 2020 / Możliwość komentowania SIMPSONOWIE, ASTERIX, KARTY ILLUMINATI I PANDEMIA. została wyłączona

Może Ci się spodobać

PRZEMILCZANE WYDARZENIA ,KTÓRE MIAŁY MIEJSCE PODCZAS ŚWIATOWEJ PANDEMII. 23 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • SIMPSONOWIE, ASTERIX, KARTY ILLUMINATI I PANDEMIA.
  • Może Ci się spodobać