Przekraczając Rubikon

OBECNE ZMIANY NA ZIEMI O KTÓRYCH MEDIA MILCZĄ .

OBECNE ZMIANY NA ZIEMI O KTÓRYCH MEDIA MILCZĄ .

Rok 2020 bez wątpienia jest już rokiem przełomowym , który będzie zapamiętany jako wyjątkowy na kartach historii, co nas czeka jeszcze przed 2021 ? Bardzo wiele dzieje się obecnie i wszystko wskazuje na to że to nie koniec zaskakujących zdarzeń.

Przedstawiamy wam garść istotnych wiadomości ,których nie znajdziecie w mediach głównego ścieku.

 • Kilka dni temu najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe obserwujące „frekwencje Schumanna” i obserwujące biegun magnetyczny odnotowały jednocześnie całkowity zanik tych frekwencji (prawie 3 dni) i jednoczesny skok północnego bieguna magnetycznego Ziemi o 200-300 km . Wszystko wskazuje na to, że Ziemia zwinie swoje pole magnetyczne na jakiś czas i rozpocznie pozycjonowanie nowych biegunów magnetycznych dopasowanych do aktualnych zmian w naszym układzie słonecznym.

Takie przebiegunowanie może być kwestią miesięcy, czy tygodni.

 • Potwierdzono informację, że w ostatnich 50 latach w wyniku działań człowieka i dzięki jego akceptacji dla przemysłu i gospodarki wyginęło 68% gatunków żyjących. Świadomi tych faktów mówią wprost o masowym mordzie człowieka na „Życiu”.
 • Bill Gates dokonał certyfikacji i legalizacji genetycznie modyfikowanych komarów. Po otrzymaniu certyfikatów wypuścił w różnych częściach świata te legalnie modyfikowane i programowane komary. Po tym fakcie odnotowano w Luizjanie, Brazylii i innych miejscach masowe zdychanie bydła, którego weterynarze nie potrafią wyjaśnić
 • Media milczą o wielu olbrzymich powodziach w Chinach, Indiach, ale i w Afryce. W Sudanie np.: Nil przybrał ponad 17 metrów ponad swój normalny stan. Oficjalnie potwierdzono, że trzy kolejne lata (2018, 2019, 2020) biły rekordy temperatur i przewiduje się dalsze wzrosty.
 • Na całym świecie płoną dziesiątki milionów hektarów lasów. Media pokazują tylko kilka miejsc i milczą o olbrzymiej skali niszczenia naszych życiodajnych drzew. Przy okazji tajemnicze pioruny uderzają w fabryki i całe miasta, powodują tajemnicze pożary i zniszczenia.
 • W USA trwa dalej wojna domowa. Władze aresztują dilerów, pedofili, satanistów, handlarzy dziećmi i ludźmi, a mafia w odwecie atakuje policję i całe miasta. Media robią z D. Trumpa durnia a z mafii bohaterów i patriotów.
 • Zaogniły się stosunki pomiędzy USA i Rosją – w szczególności w koło tzw.: „Nordstream”. W mediach propaganda podaje 14 różnych debilnych wersji różnych zdarzeń. Ogłupiają ludzi, żeby nikt nie mógł zrozumieć co się dzieje.
 • Kilka dni temu ciężkie bombowce B52 przeleciały z Anglii przez całą Europę na Ukrainę i wracając z Ukrainy przeleciały ponad terytorium Rosji i wróciły do baz. Cały przelot odbył się w towarzystwie myśliwców Niemiec, Ukrainy… Na koniec Rosjanie dołożyli swoje myśliwce do „stadka”… Całość robiła na wielu wrażenie bezczelnej prowokacji. Rosjanie nie mogli się zdecydować, czy te B52 to atak, zabawa, czy może piloci się naćpali. Śmiało można powiedzieć, że mogło to być przyczyną kolejnego konfliktu globalnego. MÓWIMY O PRZELOCIE STRATEGICZNYCH BOMBOWCÓW USA, WYPOSAŻONYCH W BRON MASOWEGO RAŻENIA NAD TERYTORIUM ROSJI ! To nie zabawa klockami lego. Rosjanie w odwecie przelecieli sobie bombowcami nad Bałtykiem.
 • Na całym świecie widać ruchy wojsk USA i NATO, od Morza Barentsa, przez Morze Czarne, Zatokę Perską i wiele innych miejsc. Na całym świecie odnotowano nadzwyczajne ruchy wojsk USA, NATO, GB, rosyjskich, chińskich, pakistańskich, czy nawet indyjskich. Na Morzu Czarnym jedna z francuskich fregat usiłowała wyłączyć rosyjskie okręty za pomocą broni „elektronicznej”. Kiepsko im to wyszło, za to Rosjanie skutecznie wyłączyli francuskie ciamajdy. Na Ukrainie buduje się w ekspresowym tempie bazy dla wojsk USA…. Ukraina nie jest członkiem NATO i nie wiadomo na podstawie jakich umów i aktów prawnych USA buduje te bazy.
 • Białoruś ustawiła ponad 50% swojej armii na swoich zachodnich granicach. USA postawiło ponad 10.000 żołnierzy na granicy z Białorusią i wysłało dodatkowe kilkadziesiąt czołgów. Tu przypomnę, że na teren Polski w latach 2015-2019 wjechało kilka tysięcy czołgów różnych krajów i żaden z nich do dziś nie wyjechał.
 • Przypomnę również, że na świńskie skamlanie towarzysza PiS reprezentującego interesy israela w skolonizowanej Polsce, USA na koszt Polaków przysłała tu kilka tysięcy najemnych morderców uzbrojonych po zęby.
 • 2 Tygodnie temu Tajwan (opłacany przez USA, ale uznawany za własność Chin) zestrzelił chińskiego myśliwca – MIG29…. Nieoficjalnie mówi się o wojnie.
 • Nadzwyczajne ruchy wojsk tureckich i rosyjskich nad granicą z Syrią mogłyby świadczyć o kolejnym podejściu żydów do zagarnięcia Syrii i podjęciu próby budowy III świątyni – według kabalistów oznaczałoby to nadejście antychrysta i przejęcie przez niego panowania nad Ziemią. Niezależnie od planów satanistów i Izraela, Rosja i Turcja prowadzą już działania pro wojenne między sobą na terenie właśnie Syrii i Libii! Do dalszych konfliktów między Rosją i Turcją może dojść każdego dnia na kaukazie i Krymie.
 • Turcja zaangażowała się w kolejne działanie militarne przeciwko Grecji, która jest wspierana przez Francję. Rosja wysłała 20 okrętów podwodnych na teren morza Śródziemnego. Jeden z tych okrętów – „Admiral Makarow” wyłączył całą elektronikę w systemie obrony powietrznej Izraela.
 • Rosja wypędziła niejako flotę USA/NATO z okolic Bosforu na teren morza Śródziemnego, po czym Turcja ogłosiła, że zamierza zamknąć Bosfor dla wszystkich statków. Ten ruch najbardziej dokuczyłby Rosji, bo odciąłby zaopatrzenie dla wojsk rosyjskich na terenie Syrii. Ten ruch jest dla Rosji jak płachta dla byka. Rosja nie może pozwolić na zamknięcie Bosforu, więc prawdopodobnie Rosja i Grecja połączą siły przeciwko Turcji, zwłaszcza że oba kraje łączy religia – co dla Grecji jest bardzo ważne.

Tu należy zauważyć, że Grecja wydaje się wręcz idealnym zapalnikiem oficjalnego konfliktu o globalnym zasięgu do którego dążą korporacje zbrojeniowe i bankowe.

 • Kolejne kraje planują wprowadzenie II fali plandemii, mimo braku nowych zakażeń, zgonów i jakichkolwiek przesłanek. O powyższych wydarzeniach prasa i inne media nie informują…. Dlaczego? Już dziś wiadomo, że wynik listopadowych wyborów w USA nie zostanie zaakceptowany przez żadną ze stron.
 • Wydaje się, że w obliczu wojny domowej w USA, wojna światowa mogłaby być ucieczką w „nową przyszłość”. USA wydrukowało 27 trylionów dolarów bez pokrycia w czymkolwiek – oficjalnie mówi się o 3-4 trylionach. Taka ilość pieniądza pozostawi nieopisywalne skutki w gospodarce. Zwłaszcza, że mówi się o dodruku kolejnych 200 trylionów.
 • Narody Europy protestują przeciwko swoim rządom, a ich celem jest odzyskanie swojej bezpiecznej pozycji i starych wolności. Nie ma protestów o nowy, lepszy świat… Ludzie chcą powrotu do starego, czyli jeszcze więcej konsumpcji, jeszcze więcej śmieci, jeszcze więcej wymarłych gatunków zwierząt i roślin.

Maseczki, testy i TV totalnie otumaniły człowieka. Mało kto potrafi dziś rozróżnić co się dzieje, co z tego jest ważne, a co jest tylko przesłoną. Skorumpowane „elity” wykonują nawet najbardziej debilne polecenia i nie martwią się o odpowiedzialność. Zwłaszcza, że ich podwładni – czyli wyborcy nie robią nic!!!

Narody czekają, aż jakieś tajemnicze siły zrobią za nich porządek z rządzącym bydłem. Zresztą rządzące bydło przygotowało się do rozruchów na ulicy. Całe armie obcych najemników czekają na opozycję…. Ciekawe czasy nastały… wszędzie wojna, a my oglądamy seriale i setki reklam. Najważniejszym problemem jest to, czy dzieci w szkole powinny nosić maseczki, czy nie…

Udostępnij

OBECNE ZMIANY NA ZIEMI O KTÓRYCH MEDIA MILCZĄ .

Globalna Świadomość21 września 202016 grudnia 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TARTARIA MUDFLOOD” – WIELKI POTOP BŁOTNY, KTÓRY ZNISZCZYŁ TAJEMNICZĄ CYWILIZACJĘ.Następny artykułRUSZYŁ NOWOJORSKI ZEGAR ZAGŁADY – ZOSTAŁ NAM NIEWIELE CZASU.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

INWAZJA PORYWACZY CIAŁ – LUDZIE NIE WIEDZĄ CO W SOBIE NOSZĄ PRAWDZIWE ZNACZENIE LUSTER W DAWNYCH CYWILIZACJACH ELON MUSK I

O czym myślisz?

 • OBECNE ZMIANY NA ZIEMI O KTÓRYCH MEDIA MILCZĄ .
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • O czym myślisz?