AGENDA 2030

JAK NAPĘDZANA JEST PLANDEMIA – NAJWIĘKASZA TAJEMNICA TESTÓW PCR.

Czy wiecie dlaczego władza w Polsce za wszelką cenę będą dążyć do uchwalenia obecnie odrzuconej ustawy mocą której staną się całkowicie bezkarni za popełnione zbrodnie i zniszczenie polskiej gospodarki w związku z oszustwem SARS-CoV-2 ?

Oto odpowiedź na to pytanie. Czy wiecie co to jest ?

CTCCCTTTGT TGTGTTGT

Jest to sekwencja starterów której ujawnienie, w wyniku badania RT PCR, nakazuje uznanie badanego za zakażonego SARS-CoV-2. Poniżej te sekwencję macie w protokole opublikowanym przez WHO.

https://www.who.int/…/real-time-rt-pcr-assays-for-the…

A teraz polecamy filmik pokazujący raport z badania chromosomu 8 u człowieka. na samym dole podano oryginalną 18-znakową sekwencję starterów w tym chromosomie i wygląda ona tak: CTCCCTTTGT TGTGTTGT

https://www.bitchute.com/video/ma0IjPUZUmPC/

Kiedy okazało się że sekwencje są identyczne, tajemnicze siły usunęły ten osiemnastoznakową sekwencję z paszportu chromosomowego człowieka.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/568815590

Czy rozumiecie, każdy z nas poddany testowi na SARS-CoV-2 za pomocą testu RT PCR jest zarażony, bo każdy z nas ma w chromosomie 8 tę samą sekwencje jaka jest jednocześnie znacznikiem zakażenia wirusem. Ktoś zadał mi mądre pytanie, dlaczego zatem ONI nie diagnozują wszystkich jako zakażonych.

Z kilku powodów Pierwszy to ten, że tylko wtedy kiedy większość będzie zdrowa sens mają jakiekolwiek ograniczenia. Nie da się odebrać konstytucyjnych wolności wszystkim chorym, bo to nie ma sensu.

Druga sprawa, tylko zdrowych można straszyć zakażeniem i wymuszać na nich uległość za pomocą przemocy. Trzecia, zdrowych można zaszczepić, chorym szczepionka niewiele pomoże, ba gdyby istniało zakażenie, szczepienie byłoby dla chorych zabójcze. Następna sprawa to biznes, zdrowym można sprzedać całe spektrum produktów, profilaktycznych, maski, maseczki, płyny do odkażania.

Nie wszystkie powody wyliczyłem, sami resztę dopowiedzcie. W tej sytuacji, na skutek co najmniej rażącego niedbalstwa, ja uważam że władze doskonale wiedziały, że wszystko jest Wielkim Oszustwem i postanowiły wykorzystać okazję do kradzieży, malwersacji finansowych, do odpowiedzialności konstytucyjnej, karnej i cywilnej powinny być pociągnięte zarówno władze jak i ich żołnierze, dziennikarze, ludzie z GIS, z SANEPIDU .

Chaos jaki wywołała władza, zamknięcie państwa, doprowadził do wielkich start materialnych i ludzkich, do radykalnego zadłużenia państwa. Wielki strateg to albo zbrodniarz, albo idiota który dał się ograć jak dziecko. Straciło życie tysiące ludzi, wielu pracę i dorobek życia. Wiecie co jest najgorsze, że ci którzy wiedzieli lub dali się nabrać dziś zrobią wszystko by pojawił się naprawdę jakiś wirus i zabił wielu ludzi. Wtedy ci uwikłani będą mogli spać spokojnie.

W ten sposób zbrodnia zaplanowana przez nielicznych zostanie popełniona przez rzesze uwikłanych. Szatański pomysł oparty na założeniu że ludzie nigdy nie przestaną być chciwi, pazerni i głupi, na przekonaniu że rządy zechcą wykorzystać okazję ,świadome że to psychopandemia , dla prywatnych zysków, nadzwyczajnych interesów, by okraść w majestacie prawa obywateli.

Uderzające podobieństwo do kryzysu wywołanego w 2008 roku. Pisze o nim bo jeżeli uwikłani wywołają prawdziwą pandemię, to runie także światowa gospodarka. Wtedy w 2008 roku elity poluzowały celowo dyscyplinę kredytową, by ludzie zaczęli rozkład sami gospodarkę.

Tak jak i teraz zawiniły chciwość, pazerność i przekonanie o nieomylności. Agenci i pracownicy banków na wyścigi udzielali kredytów hipotecznych osobom nie mającym zdolności kredytowej, by skasować prowizje i premie. Masy ludzi , korzystając z poluzowania dyscypliny kredytowej zadłużały się ponad stan, ogłupione mirażem zamieszkania w niedostępnych dla nich nieruchomościach.

Z kolei pracownicy sektora finansowego, by skasować gigantyczne premie, nie weryfikując rynku kredytowego pakowały te kredyty hipoteczne w paczki, i zamieniały je na papiery wartościowe ( ABS, CDS, CDO ) i zatruwały toksycznymi aktywami cały rynek finansowy.

Teraz mamy dokładnie tę samą stymulację, tyle że sprężyną inicjująca lawinę, tym razem są przede wszystkim politycy, pazerni członkowie partii, u władzy, którzy próbują ratować swoją cuchnącą dupę ustawą gwarantującą bezkarność.

To może się wydać szokujące, lekarze dziś modlą się o prawdziwą pandemię, marzą o tysiącach ofiar , by przemknąć obok nich bez winy.

Wszyscy ubrudzeni będą ciągnąć tę pandemie aż do skutku, do momentu gdy spadnie z nich ciężar odpowiedzialności za wyrządzone krzywdy materialne, za śmierć wielu ludzi.

Autor : Dariusz Nejman.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAK NAPĘDZANA JEST PLANDEMIA – NAJWIĘKASZA TAJEMNICA TESTÓW PCR.

24 września 2020 / Możliwość komentowania JAK NAPĘDZANA JEST PLANDEMIA – NAJWIĘKASZA TAJEMNICA TESTÓW PCR. została wyłączona

Może Ci się spodobać

MICROSOFT TWORZY ”DAILY PASS” – APLIKACJA SZKOLANA MONITORUJACA 💉 I STAN ZDROWIA DZIECKA. 27 lutego 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JAK NAPĘDZANA JEST PLANDEMIA – NAJWIĘKASZA TAJEMNICA TESTÓW PCR.
  • Może Ci się spodobać