Przekraczając Rubikon

CO ŁĄCZY WYDARZENIA Z 11 WRZEŚNA 2001 I PANDEMIE COVID/19 ?

Co łączy wydarzenia z 11 września 2001 roku i tak zwaną ”pandemię” Covid/19 z bieżącego roku ? Istnieje niesamowite połączenia, podobieństwa i powiązania między tymi dwoma operacjami.

Fundamentalnym czynnikiem, który łączy te wydarzenia to ludzki strach przed śmiercią, u podstaw wszystkich lęków leży właśnie to uczucie.

Strach, który ma korzenie zarówno biologiczne, jak i kulturowe. Na poziomie biologicznym wszyscy reagujemy na ten lęk w formie walki lub ucieczki.

Z kulturowego punktu widzenia strach można celowo złagodzić lub zaostrzyć. Zwykle kultura zwykle służy złagodzeniu strachu przed śmiercią, który może powodować traumę.

W przypadku ataków z 11 września 2001 r. I obecnej operacji koronawirusa strach przed śmiercią został wykorzystany przez elity władzy do kontroli populacji i ustanowienia od dawna planowanych programów. Jest czerwona nić, która łączy te dwa wydarzenia.

Oba wydarzenia były wyraźnie przewidziane i zaplanowane.

W przypadku 11 września 2001 roku, kontrola umysłu została starannie opracowana z wyprzedzeniem, aby wywołać strach na najgłębszych poziomach ludzkiej świadomości przy użyciu takich powtarzających się terminów, jak Pearl Harbor, Homeland, Ground Zero.

Ten język został wyczarowany z podręcznika głównego czarownika, a nie z języka ucznia, który wymknął się spod kontroli.

I jak David Ray Griffin, wybitny badacz wydarzeń z 11 września (i inni), wskazał w kilkunastu skrupulatnie uargumentowanych i udokumentowanych książkach, że wydarzenia tego dnia musiały być starannie zaplanowane z wyprzedzeniem, a oficjalne wyjaśnienia mogą być być opisywane jako cuda naukowe.

Te cuda obejmują:

  • masywne wieżowce o stalowej konstrukcji po raz pierwszy w historii zawaliły się bez materiałów wybuchowych z prędkością swobodnego spadania; jednym z nich był WTC-7, w który nawet nie uderzył samolot.
  • rzekomy pilot-porywacz, Hani Hanjour, który ledwo potrafił latać awionetką, lecąc masywnym Boeingiem 757 wbija się w ścianę pentagonu Pentagonu. Manewr niemożliwy so wykonania według pilota weterana, który latał dokładnie na modelach samolotów przez dziesięciolecia.
  • awarie ochrony na czterech lotniskach w tym samym momencie tego samego dnia.
  • wszystkie szesnaście amerykańskich agencji wywiadowczych zawodzi + kontrola ruchu lotniczego.

Lista jest długa. A wszystko to kontrolowane przez Osamy bin Ladena .

Te planowane wydarzenia doprowadziły do ​​inwazji na Afganistan, Patriot Act, inwazji na Irak i trwającej wojny z terroryzmem.

Przejdźmy do roku 2020.

Po atakach z 11 września 2001 roku wielokrotnie powtarzano nam, że świat zmienił się na zawsze. Teraz słyszymy, że po COVID-19 życie już nigdy nie będzie takie samo.

To jest „nowa normalność”, podczas gdy świat po 11 września i 11 przed Covid-19 musiał być też nową normalnością. Ta nowa stara normalność bez wątpienia będzie formą techno-faszystowskiego transhumanizmu, wprowadzonego w życie, oczywiście dla naszego własnego dobra.

Podobnie jak w przypadku 11 września, istnieje wiele dowodów na to, że wybuch koronawirusa był oczekiwany i planowany a ludzie padli ofiarami kampanii propagandowej mającej na celu użycie niewidzialnego wirusa, aby przestraszyć nas do uległości i zamknięcia światowej gospodarki dla globalnych elit.

Ten plan został przedstawiony w w raporcie Rockefellera z 2010 r., Wydarzeniu 201 z 18 października 2019 r. I Agendzie 21 [ Odkryta na nowo jako Agenda 2030] 

Podobnie jak niewidzialni terroryści i wojna z „terroryzmem”, czyli niewidzialny wróg z którym można walczyć, wirus jest niewidoczny, chyba że media przedstawiają go jako bladą, pomarańczową wiązkę unoszących się dziwnych kul, które są wszędzie.

Uważaj na swoje plecy, uważaj na swoją twarz, maskuj się, myj ręce, trzymaj dystans – nigdy nie wiesz, kiedy te kolczaste kulki mogą cię dopaść.….

Podobnie jak w przypadku 11 września, ilekroć kwestionowanie oficjalnej narracji o Covid-19 Czyli : oficjalne statystyki, ważność testów, skuteczność masek , zapowiedzianą szczepionkę, która ma nadejść, i konsekwencje blokad, które są w stanie niszcząc światowe gospodarki, zabijając ludzi, zmuszając ludzi do popełniania samobójstw, oraz niszcząc małe i średnie firmy w celu wzbogacenia się najbogatszych itp., jest tak samo niewygodne dla mediów i władzy jak kwestionowanie tego, że benzyna topi stal i powala 110 piętrowe kolosy w Nowym Jorku.

Od czasów11 września było znacznie mniej ludzi kwestionujących oficjalną wersję wydarzeń niż teraz, więc obecna cenzura, rośnie z dnia na dzień.

Opracował : Arsus

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO ŁĄCZY WYDARZENIA Z 11 WRZEŚNA 2001 I PANDEMIE COVID/19 ?

25 września 2020 / Możliwość komentowania CO ŁĄCZY WYDARZENIA Z 11 WRZEŚNA 2001 I PANDEMIE COVID/19 ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

TWÓJ DUCHOWY UKŁAD ODPORNOŚCIOWY W WALCE Z ”PLANDEMIĄ”. 27 lutego 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO ŁĄCZY WYDARZENIA Z 11 WRZEŚNA 2001 I PANDEMIE COVID/19 ?
  • Może Ci się spodobać