Skok w króliczą norę

CZY HOLLYWOOD WARIUJE BEZ ADRENOCHROMU ?

Adrenochrom jest używany przez bogatych i sławnych w Hollywood i polityce, aby zachować młodość. Adrenochrom jest naturalnym związkiem występującym w nadnerczach, którego wzmozona produkcja następuje w chwilach strachu, przerażenia i doświadczania głębokiej traumy.

Adrenochrom jest bardzo silny w swoim naturalnym stanie i niesamowicie uzależniający. Już jedno użycie adrenochromu sprawia, że ​​użytkownik staje się uzależniony. Podobno jedynym sposobem na uzyskanie adrenochromu jest zabijanie i wysysanie tego składnika z torturowanych dzieci.

Jeśli to cię szokuje, to naprawdę nie masz pojęcia, co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami w Hollywood lub w kręgach politycznych i kabale.

Adrenochrom, substancja chemiczna znana „współczesnej nauce” od lat 30. XX wieku, to związek chemiczny o wzorze cząsteczkowym C9H9NO3. Adrenochrom jest wytwarzany przez utlenianie adrenaliny.

Substancja chemiczna koncentruje się w organizmie w okresach skrajnego strachu i przerażenia, dlatego narkotyk jest pobierany od dzieci w stanie głębokiej traumy i cierpienia.

Adrenochrom, silnie uzależniający narkotyk psychodeliczny jest z pewnością prawdziwy. Przez lata odnotowano wiele świadectw ludzi, którzy przeżyli rytuały ofiarne „iluminatów”, wysokich rangą urzędników państwowych i ludzi, którzy byli świadkami, jak ich dzieci były poddawane pedofilii i satanizmowi, wszyscy oni przerwali milczenie i podzielili się swoimi doświadczeniami. 

Większość w kółko dzieli się tą samą historią, mówiąc „kabała” lub „iluminaci” – wysoko postawieni politycy, bankierzy, biznesmeni itd.… Wszyscy biorą udział w satanistycznych rytuałach. Poddają osobę lub wiele osób niewiarygodnym poziomom tortur i traumy. W większości przypadków wolą torturować dzieci, ponieważ uważają je za bardziej „czyste” i produkujące adrenochrom o wysokiej sile działania.

Pamiętaj, że adrenochrom jest obecny we krwi tylko podczas bardzo wysokiego poziomu stresu i cierpienia, dlatego ofiary (dzieci) są torturowane. 

Adrenochrom jest eliksirem młodości dla elity Hollywood. Aktorzy z Hollywood to tylko aktorzy. Odgrywają rolę w filmie, w którym wszyscy żyjemy. Większość z nich nie jest tak bogata, jak nam powiedziano. Jesteśmy okłamywani, więc możemy ich podziwiać, chcieć być jak oni i słuchać ich. Tym hollywoodzkim gwiazdom obiecana jest sława i nieśmiertelność, ale co się dzieje, gdy stają się oni niepotrzebni? Ich styl życia i sława zostają odebrane wraz z adrenochromem.

Wycofanie adrenochromu Celine Dion
Celine Dion

Pamiętaj, elita ma zasady, lubią oni nas ostrzegać przed tym, co zamierzają zrobić a ostrzeżenia nigdy nie są tak naprawdę oczywiste. Skoro jesteśmy w tym temacie to zobaczcie ceremonię Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku , jesli zapoznasz się z tym materiałem, to zrozumiesz skąd wzięła się ”Pandemia” covid-19. 8 lat później te łóżka szpitalne z pielęgniarkami i wirusem terroryzującym wszystkich ukazane na otwarciu igrzysk wyglądają już nieco inaczej…. To wszystko to jest fałszywe i zaplanowane.

Adrenochrom stał się obiektem fascynacji wśród poszukiwaczy prawdy, mówi się, że globalna kabała demokratycznych i hollywoodzkich pedofilów komunikuje się ze sobą za pośrednictwem tajemniczych wiadomości. 

Słyszysz o bramie pizzy? A co z dziwnymi, tajemniczymi wiadomościami Toma Hanksa, przekazywanymi podczas ceremonii wręczenia nagród lub podczas Saturday Night Live? Tom Hanks znany jest z tajemniczych wiadomości, a także jest jednym z największych liderów pedofilii w Hollywood.

Nikt nie wie, gdzie jest teraz Tom Hanks lub jego żona. Podobno Hanks był jedną z wielu aresztowanych znanych osób w 2020 roku. Pełna lista skazanych ma zostać ujawniona w 2021 roku. uporządkowany. Hollywood nie jest tym, czym myślisz, że jest, podobnie jak polityka.

adrenochromowi pedofile gwałcą dzieci w aresztowaniach i egzekucjach w Hollywood 2020

Dlatego ci ludzie w Hollywood i polityce są tak zaangażowani w pedofilię i handel dziećmi

Musisz sobie uświadomić, że ci „ludzie” – elitarni sataniści, nie tylko torturują i zabijają dzieci, ale także składają ofiary z ludzkich organów i krwi, gwałcą dzieci i robią najbardziej niewyobrażalne okropności, o jakich możesz pomyśleć! 

W większości przypadków pobierają krew ofiary, gdy ta osoba jeszcze żyje, aby móc torturować ją do śmierci. Każda chora i wypaczona perwersja, o której możesz pomyśleć jest dokonywana przez nich.

odstawienie adrenochromu w Hollywood
Co się dzieje, gdy odcina się dopływ adrenochromu?

Plotka głosi, że gwiazdy Hollywood dostawałyszału podczas kwarantanny i pandemii koronawirusa. Niektórzy uważają, że jest to spowodowane wycofaniem adrenochromu, który wydaje się działać jak dopalacz, poprawiając funkcje poznawcze, wywołując euforię, a nawet wydłużając żywotność. 

Stwierdzono, że Hilary Clinton, Bill Clinton, Tom Cruz, Nicolas Cage, Barack Obama, Johnny Depp, Jim Carrey, Ellen DeGeneres i wielu innych znanych osobistości i polityków używali Adrenochrome. Z biegiem lat pojawiło się kilka zdjęć Adrenochrome sugerujących, że użytkownik nie starzał się, ale wokół lewego oka użytkownika pojawiły się siniaki podczas długotrwałego użytkowania. Jednak nie tylko potężni celebryci i politycy używają Adrenochrome.

bernie mac hollywood pedophilia narażona
Mówiono, że Bernie Mac został zabity, ponieważ miał zdemaskować ogromny rynek leków adrenochromowych.

Wiadomo, że tajne stowarzyszenia również tolerują to chore zachowanie. Te potwory czczą szatana. Chcą go zadowolić i są niezwykle uzależnieni od tego narkotyku, który naturalnie występuje we krwi torturowanych istot ludzkich. 

Mówi się, że kiedy posmakują krwi naładowanej adrenochromem, stają się tak uzależnieni, że jeśli nie mogą dostać w swoje ręce kolejnej porcji, ich objawy odstawienia są znacznie gorsze niż objawy odstawienie metamfetaminy lub crack’a. Muszą nadal karmić swoje chore uzależnienie, w przeciwnym razie po odstawieniu zachorują fizycznie.

W jakim chorym świecie żyjemy! Niemal nie do pojęcia jest myśl, że na tym świecie jest tyle zła i jak można to zrobić niewinnemu DZIECKU! Musimy zdemaskować wszystkich zaangażowanych, aby spróbować uratować nasze dzieci !!! 

Szacuje się, że każdego roku w samych stanach ginie 3 MILIONY dzieci! Na świecie ta liczba to 25 MILIONÓW rocznie ! Nadszedł czas, aby prawda wyszła na jaw i wszyscy zaangażowani zostali zdemaskowani! Dlatego musimy podnosić świadomość na ten temat.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY HOLLYWOOD WARIUJE BEZ ADRENOCHROMU ?

26 września 2020 / Możliwość komentowania CZY HOLLYWOOD WARIUJE BEZ ADRENOCHROMU ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

W BELGII ROZPOCZĘŁY SIĘ ”TARGI DZIECI” DLA OBRZYDLIWYCH I BOGATYCH – ”WYBIERZ PŁEĆ KOLOR OCZU I RASĘ”. 9 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY HOLLYWOOD WARIUJE BEZ ADRENOCHROMU ?
  • Może Ci się spodobać