Plandemia

TYRANIA NWO – W AUSTRALII BĘDĄ ARESZTOWAĆ ”TEORETYKÓW SPISKOWYCH” I WTRĄCAĆ ICH DO OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH.

Nowa propozycja Daniela Andrewsa, 48 urzędującego premiera Wiktorii w Australii, sprawiłaby, że mieszkańcy, którzy naruszają ograniczenia dotyczące pandemii COVID-19 lub nawet po prostu rozpowszechniają to, co rząd uważa się powszechnie za „teorie spiskowe”  – mogą zostać pozbawieni wolności lub wysłani do obozów koncentracyjnych przez urzędników.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell 1984.

Szalony polityk, skrajnie lewicowego stanu australijskiego już trafił na światowe nagłówki za sankcjonowanie siłowych włamań do domów ludzi pod pretekstem kwarantanny.

Teraz chce rozpocząć aresztowania i przetrzymywanie ludzi bez żadnych dowodów popełnienia przestępstwa, wszystko po to, aby ludzie byli „bezpieczni” przed koronawirusem.

Gdyby propozycja Andrewsa została uchwalona, ​​podejrzani o zakażenie podlegaliby aresztowaniu przez każdego urzędnika publicznego, a nie tylko funkcjonariusza policji. Dozwolone byłyby również aresztowania tych, którzy kwestionują oficjalną narrację medialną dotyczącą pandemii, rząd uważa to za rozpowszechnianie niebezpiecznych „teorii spiskowych”.

W planach jest też uruchomienie specjalnej rządowej linii informacyjnej, aby zgłosić potencjalne naruszenia, co skłoniłoby urzędników państwowych do inspekcji lub aresztowania.

Odpowiadając na tę propozycję, 18 byłych sędziów i prawników, wszyscy bardzo poważani, napisało list otwarty, ostrzegając, że propozycja Andrewsa jest „bezprecedensowa, nadmierna i podatna na nadużycia”.

Ross Gillies QC, jeden z prawników, powiedział mediom, że obawia się, że środek ten zostanie powszechnie nadużyty przez żądnych władzy urzędników.

„Nie ufam komuś, kogo nominuje urzędników z uprawnieniami do dokonywania aresztowań” – cytuje Gilliesa. 

„Niektórzy ludzie są podekscytowani władzą i możliwością sprawowania władzy nad kimś innym” – dodał. „Istnieje możliwość ogromnej niesprawiedliwości. Ktoś może złapać kogoś i powiedzieć: `Mam powody, by sądzić, że jesteś nosicielem COVID lub znam kogoś, kto ma COVID. To może być najgorszy scenariusz, ale wiemy, że może się to zdarzyć ”.

Co mrożące krew w żyłach, projekt ustawy Andrewsa przeszedł już przez izbę niższą, a teraz przejdzie do izby wyższej, która ma prawo ją przegłosować lub wnieść poprawki w kolejnym miesiącu. Gillies namawia izbę wyższą do jej odrzucenia, z oczywistych powodów, nazywając ją „drakońską”.

Inny sygnatariusz listu, James Peters QC, wyraził podobne obawy co do środka, zauważając, że władza „jest bardzo odurzająca i tylko niektórzy ludzie mogą z niej korzystać ostrożnie.

Witamy w świecie w którym niewinni obywatele są aresztowani na ulicach przez ludzi, którzy nie są policjantami.

Chociaż zwykle jest tak, że po aresztowaniu następuje postawienie przed sądem z opcją zwolnienia za kaucją, proponowane nowe prawo całkowicie wyeliminuje ten proces. Co gorsza, gdyby obok niego ustanowiono nadzwyczajne uprawnienia, Australia stała by się kolebką faszystowskiego neo-totalitaryzmu.

Źródło: NaturalNews.com

Najnowsze wpisy

Kategorie

TYRANIA NWO – W AUSTRALII BĘDĄ ARESZTOWAĆ ”TEORETYKÓW SPISKOWYCH” I WTRĄCAĆ ICH DO OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH.

27 września 2020 / Możliwość komentowania TYRANIA NWO – W AUSTRALII BĘDĄ ARESZTOWAĆ ”TEORETYKÓW SPISKOWYCH” I WTRĄCAĆ ICH DO OBOZÓW

Może Ci się spodobać

KORONATERROR – OGROMNE MAMNDTY ZA JEDZENIE I PICIE W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ. 13 października 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • TYRANIA NWO – W AUSTRALII BĘDĄ ARESZTOWAĆ ”TEORETYKÓW SPISKOWYCH” I WTRĄCAĆ ICH DO OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH.
  • Może Ci się spodobać