Świat jest inny

BYŁY PRACOWNIK NASA TWIERDZI ŻE OBRAZ KULISTEJ ZIEMI TO FAŁSZ KTÓRY SAM STWORZYŁ.

Idea dowodząca, że ​​Ziemia jest płaska stała się niezwykle popularna w ostatnich latach. Jednak pomimo faktu, że wielu uważa płaskość ziemi za zjawisko stricte nowoczesne, prawdą jest, że owa teoria istnieje od wielu dziesięcioleci.

Zwolennicy tej idei twierdzą, że wszystkie obrazy satelitarne Ziemi dostarczane przez różne agencje kosmiczne są niczym więcej aniżeli obrazami generowanymi komputerowo. I mimo że od niepamiętnych czasów dowiedziono, że Ziemia nie jest płaska, zwolennicy tej teorii twierdzą, że jest to ogromne kłamstwo.

‚Przyjmując światopogląd  Biblii, przyjmuję, że już w Księdze Rodzaju , w opisie stwarzania są takie rozbieżności z teorią ziemi-kuli, że gdyby oprzeć się tylko na tym opisie, doszlibyśmy do wniosków, do jakich dotarli starożytni, a to nie jest model heliocentryczny. Nie chcę też w żaden sposób sugerować, że Kopernik, który przecież należy do panteonu zbyt ważnych osób w naszym narodzie, aby ktoś odważył mu cokolwiek zarzucać, nie czytał opisu stwarzania.

Ale skoro model zaproponowany przez Kopernika jest tak rozbieżny z tym, co objawia Biblia, to coś lub ktoś musiał mieć na to wydatny wpływ i nie wykluczone, że miał w tym udział jakiś ‚tajemny plan’, o którym już powszechnie wiadomo, że istnieje i jest konsekwentnie realizowany w różnych epokach. Jest też takie ciekawe miejsce w Biblii, które mówi wprost i dosłownie, że słońce i księżyc się zatrzymały.

Tym bardziej dla artysty Math Boylana AKA Math Powerland, który jest jednym z najwybitniejszych postaci internetowego ”ruchu płaskiej ziemi” i od kilku lat skłania ludzi do kwestionowania rzeczywistości wykorzystując swoje prace graficzne, muzykę i film. 

Artysta ten twierdzi że malował obrazy okrągłej ziemi na zlecenie NASA.

W skromnych relacjach, które pojawiły się w mediach głównego nurtu na temat płaskiej ziemi w ciągu ostatniego roku, jego nazwisko zostało wymienione dokładnie zero razy.

Wynika z tego że cały czas jesteśmy oszukiwani. Fałszywy kształt Ziemi. Fałszywe loty w kosmos. Fałszywe wojny. Fałszywi Polacy w rządzie.. Fałszywe nazwiska ludzi polityki i innych na świeczniku. Fałszywe katastrofy ( celowe działanie). Fałszywe Państwo Polskie ( to nie państwo tylko spółka – Korporacja wystawiona na giełdzie).

Fałszywy sejm i senat. Fałszywy rzad. Fałszywy prezydent .Fałszywa historia od starożytności ( ukrywano przed nami nasza historie nie jesteśmy dopiero od Mieszka I jak uczono w szkołach ) Fałszywi sojusznicy.

Fałszywy wirus. Fałszywa pandemia. Fałszywi lekarze i leki. Fałszywa religia ( watykański satanizm, pedofilia i homoseksualizm ). Jak długo zamierzacie nas traktować jak głupców i paść nas bzdurami.

Wiem, że prawda i wiedzą jest ograniczona, a kłamstwo i bezmyślność nie ma granic, lecz nie trzeba dużo czasu aby to rozwikłać. Wasze działania są prostacze i naiwne.

Wydaje się Wam, że my jesteśmy ograniczeni umysłowo jak wy? Jednak jak się nic nie reprezentuje sobą to trzeba wciskać kłamstwa i otumania społeczeństwa.

Wykorzystuje się szlachetne cechy narodów jak wiara i zaufanie , bo to am się wydaje, że jesteśmy głupi i naiwni. Czas z tym skończyć i przeprosić. To wstyd i hańba co robiliście. Wiem, że to było dla pieniędzy, lecz czy można aż tak się upodlić dla pieniędzy?

Ostatnie wpisy

Kategorie

BYŁY PRACOWNIK NASA TWIERDZI ŻE OBRAZ KULISTEJ ZIEMI TO FAŁSZ KTÓRY SAM STWORZYŁ.

3 października 2020 / Możliwość komentowania BYŁY PRACOWNIK NASA TWIERDZI ŻE OBRAZ KULISTEJ ZIEMI TO FAŁSZ KTÓRY SAM STWORZYŁ. została

Może Ci się spodobać

CZY NASZĄ PLANETĘ ODWIEDZALI W PRZESZŁOŚCI PODRÓŻNICY W CZASIE ? 19 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • BYŁY PRACOWNIK NASA TWIERDZI ŻE OBRAZ KULISTEJ ZIEMI TO FAŁSZ KTÓRY SAM STWORZYŁ.
  • Może Ci się spodobać