Plandemia

MILITARNA OPERACJA KORONATERRORU – WOJSKO POPROWADZI EKSPERYMENT SZCZEPIONKOWY NA SPOŁECZEŃSTWACH ?

Sekretarz zdrowia Matt Hancock podczas konferencji partii konserwatywnej powiedział, że szczepionka na COVID-19 to “wielka nadzieja”. Dodał również, że w jej dystrybucję będzie zaangażowane wojsko.

WHO w natarciu.

Na konferencji Torysów, jaka została przeprowadzona w systemie online. Matt Hancock podkreślił, że szczepionka na COVID-19 jest obecnie “wielką nadzieją”. Sekretarz zdrowia zapowiedział również, że rząd przygotowuje kampanię mającą na celu zakwestionowanie ruchu antyszczepionkowców, jak tylko rozpoczną się szczepienia na koronawirusa.

Podczas wywiadu z Nimco Alim działaczem anty-FGM (anty-Female genital mutilation) Hancock powiedział, że zgadza się z Borisem Johnsonem, który w niedzielę rano na antenie BBC One oznajmił, że “społeczeństwo może spodziewać się trudnych miesięcy”.

“Rozpoczęliśmy już działania. Łączymy siły NHS i wojska, które będzie zaangażowane w proces szczepień” powiedział Hancock. “Tu nie chodzi tylko o opracowanie i przetestowanie szczepionki”.

Hancock dodał również, że aplikacja COVID-19, która została udostępniona użytkownikom 24 września została już pobrana 15 milionów razy. Aplikacja ta wykorzystuje sygnał Bluetooth w telefonach komórkowych do śledzenia z kim użytkownik się kontaktuje. Aplikacja ostrzega również innych w razie gdyby mogli oni mieć kontakt z osobą zakażoną.

W osobnym wywiadzie sekretarz zdrowia ujawnił również, że rząd planuje kampanię mającą zakwestionować działania ruchu antyszczepionkowców.

„Niestety, istnieje niewielka liczba osób, które aktywnie opowiadają się przeciwko szczepionkom w oparciu o dezinformację społeczeństwa” – powiedział, dodając, że rząd zamierza podjąć stanowcze i “kontrowersyjne” kroki w celu wyjaśnienia znaczenia szczepień.

“Pracujemy obecnie, aby wyeliminować błędne informacje dotyczące szczepionki” dodał Hancock.

Sekretarz zdrowia powiedział również, że o grupach, które są priorytetowymi odbiorcami szczepionki zadecyduje niezależna wspólna komisja ds. Szczepień. W zeszłym tygodniu komisja ta opublikowała projekt porad dotyczących priorytetowych szczepień osób powyżej 80 roku życia, dorosłych w domach opieki oraz personelu domów opieki i służby zdrowia.

W rozmowie z Nimco Alim, Hancock podkreślił również, że chciałby zobaczyć większe poczucie wspólnej odpowiedzialności między ludźmi i NHS, jeśli chodzi o zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa.

„Myślę, że NHS zbyt długo ratował sytuacje. Teraz zamiast koła ratunkowego musimy działać zapobiegawczo i potrzebujemy więcej poczucia wspólnej odpowiedzialności zarówno za zdrowie jak i za cały system NHS”

“Oprócz tego, że pandemia postawiła przed nami wiele wyzwań – dowiodła również, że pozytywne zmiany mogą nastąpić bardzo szybko” powiedział sekretarz zdrowia. Dodał, że o ile ludzie powinni mieć możliwość umówienia się na wizytę twarzą w twarz z lekarzem, to konsultacje wideo są dla wielu osób „wygodniejsze i łatwiejsze”.

Obecnie około 50% wizyt u lekarzy rodzinnych i 50% wizyt ambulatoryjnych było wykonywanych za pośrednictwem tele-medycyny. Przed pandemią korzystało z tej możliwości tylko 10% lekarzy.

Warto nadmienić , że w Polsce obowiązuje ustawa o bratniej pomocy , która upoważnia obce wojska do ingerencji w sprawy naszego kraju jeśli zajdzie taka potrzeba……. Dziesiątki tysięcy jankesów nie przyjechało do Polski na darmo…!

Orwell made in poland.

  • Masz obowiązek nosić maskę. nie musisz jak masz zaświadczenie od lekarza. lekarze zaświadczeń nie wystawiają. więc musisz nosić maskę.
  • nie musisz robić testu PCR. ale mogą zwolnić cię z pracy jak nie zrobisz. więc musisz zrobić test.
  • nie chorujesz. jesteś zdrowy. ale test masz pozytywny. jesteś nosicielem bezobjawowym. idziesz na kwarantannę.
  • szef może cię zwolnić. masz astmę. nie nosisz maski. nie dostałeś zaświadczenia od lekarza. policjant wlepia ci mandat 500 zł. nie przyjmujesz. masz takie prawo. sanepid nakłada na ciebie grzywnę 5000 zł. musisz zapłacić żeby iść do sądu.
  • do sądu nie wpuszczą cię bez maski. masz teraz dużo czasu dla siebie i rodziny. po kwarantannie przemyślałeś sprawę i nosisz maskę.
  • odprowadzasz syna do szkoły. do szkoły przyjeżdża sanepid. w klasie syna diagnozują dwoje dzieci pozytywnie na covida. ty i cała rodzina idziecie na kwarantannę.

Obecna sytuacja na świecie to tak wielkie oszustwo, że niektórym ciężko jest w to uwierzyć. Lepiej i wygodniej jest im trwać w tym kłamstwie.

Na koniec zostawimy was z dobitnym cytatem znalezionym gdzieś w sieci… :

Ty, który debilem mnie nazywasz, a obecną sytuację przyrównujesz do teorii spiskowych o płaskiej ziemi . Ty, który kilka razy w roku dumnie świętujesz patriotyczne wydarzenia oraz odzyskaną wolność .Dlaczego depczesz to, za co Twoi bliscy umierali? Muszę nosić maseczkę bo dostanę mandat, muszę podać dane bo nigdzie mnie nie wpuszczą, muszę dać się zeskanować, muszę .. Tchórzu !!! Kiedy trwała wojna , karą za brak posłuszeństwa było rozstrzelanie. Nie wolno było kochać, czytać, śpiewać, tańczyć, uczęszczać do szkoły .. Ta cała epidemia strachu używana jest od samego początku dla uzyskania posłuszeństwa.

Co robili Twoi dziadkowie? Nie poddali się, walczyli, przemycali książki, czytali poezję, tańczyli w podziemiach. Może Twoja babcia z narażeniem własnego życia i swojej rodziny ukrywała żydów, bo dla niej byli ludźmi, a Ty kurwa podpierdalasz sąsiada bo go ktoś odwiedził ??!!! Rzucasz się na drugiego człowieka na ulicy bo nie ma na twarzy maseczki, która go tak na prawdę zabija??!! Na jak długo trzeba Was odciąć od ekranów, abyście uświadomili sobie, że straciliście resztkę rozumu i człowieczeństwa? Wirus szalejący tylko w domach, unikający pubów , wieców wyborczych , sal sejmowych , supermarketów , wesel i pogrzebów, ale tylko do 22:00 ? Szkoda słów…Mandatu się boisz? Idź na cmentarz i opowiedz o tym żołnierzowi, który walczył o Twoją wolność i niepodległość.

Źródło : https://www.magazynpl.co.uk/2020/10/07/wojsko-bedzie-pomagalo-w-dystrybuowaniu-szczepionki-na-covid-19/

Najnowsze wpisy

Kategorie

MILITARNA OPERACJA KORONATERRORU – WOJSKO POPROWADZI EKSPERYMENT SZCZEPIONKOWY NA SPOŁECZEŃSTWACH ?

10 października 2020 / Możliwość komentowania MILITARNA OPERACJA KORONATERRORU – WOJSKO POPROWADZI EKSPERYMENT SZCZEPIONKOWY NA SPOŁECZEŃSTWACH ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY POWINIENEŚ ROBIĆ SOBIE TEST NA COVID/19 ? 14 sierpnia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • MILITARNA OPERACJA KORONATERRORU – WOJSKO POPROWADZI EKSPERYMENT SZCZEPIONKOWY NA SPOŁECZEŃSTWACH ?
  • Może Ci się spodobać