Plandemia

“CHOROBA” SZUMOWSKIEGO DOWODEM NA FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ ?

Były szef resortu zdrowia ”Ojciec zaniedbań przygotowań do jesiennej pandemii” ma widoczne objawy choroby i przebywa obecnie prawdopodobnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

O tym, że były minister zdrowia jest zakażony koronawirusem, poinformowano po raz pierwszy pod koniec września. Doniesienia portalu onet.pl potwierdził wówczas w rozmowie z RMF FM sam Szumowski. Pozytywne wyniki testów miało otrzymać także kilku członków jego rodziny.

Początkowo podejrzewano, że polityk zachorował podczas wakacji w Hiszpanii, potem przekazano, że były szef resortu zdrowia zakaził się już w Polsce.

“Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza.”

To niepodważalny dowód na nieskuteczność testów PCR, które wynik dodatni mogą dać nawet przy badaniu próbek, pobranych od kozy, czy też owoców papai – takie rzeczy działy się przecież w Tanzanii, o czym oficjalnie poinformował Prezydent tego kraju, John Magufuli.

To wszystko tłumaczy tak ogromną ilość osób, które rzekomego koronawirusa przechodzą “bezobjawowo”. Według rządowych szacunków, mogą one stanowić aż 85% całkowitej liczby osób z COVID-19.

Biorąc pod uwagę wyżej wspomniane wydarzenia, najprawdopodobniej ci ludzie wcale nie mieli i nie mają koronawirusa, a to czyni faktem, iż masa obywateli bez powodu została pozbawiona pracy i została poddana aresztowi domowemu.

“Wszyscy sceptycznie patrzą na możliwe ponowne zakażenie się Szumowskiego koronawirusem, ale nie jest to niemożliwe. Byłby jednak jednym z niewielu znanych przypadków”

– zauważa Tomasz Walczak z “Super Expressu”.

Warto wspomnieć w tym miejscu historię górnika, który na kwarantannie wraz z małżonką spędził (UWAGA) ponad 40 dni ! Wiemy również, że wobec tego, podawana przez MZ liczba zakażonych i kolejne dobowe raporty nie mają żadnego sensu.

Jedyne dane, jakimi moglibyśmy się obecnie posiłkować, to liczba zgonów wywołanych koronawirusem, a tych do tej pory było kilkaset, gdyż dla większości zmarłych COVID-19 był wyłącznie gwoździem do trumny, następującym po wielu innych ciężkich chorobach.

Biorąc pod uwagę, iż w naszym kraju dziennie umiera statystycznie ok. 1200 osób, możemy stwierdzić, że wirus SARS-CoV-2 nie stanowi większego zagrożenia dla zdrowia publicznego, a wszelkie kroki, podjęte przez władzę państwową były zbędne i nie da się ich w racjonalny sposób wytłumaczyć.

Najnowsze wpisy

Kategorie

“CHOROBA” SZUMOWSKIEGO DOWODEM NA FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ ?

14 października 2020 / Możliwość komentowania “CHOROBA” SZUMOWSKIEGO DOWODEM NA FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

JAK WHO I BILL GATES WCISNĄ ŚWIATU MILIONY SZCZEPIONEK NA COVID/19 ? 14 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • “CHOROBA” SZUMOWSKIEGO DOWODEM NA FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ ?
  • Może Ci się spodobać