Świat bez cenzury

TAJNY PROJEKT MICROSOFTU – ELEKTRONICZNY TATUAŻ

Tematyka czipowania ludzi znakiem “bestii” jest już od dawna znana w świecie wiedzy alternatywnej, wywodzi się ona z Apokalipsy św. Jana gdzie powiedziane jest że wszyscy bez wyjątku „otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło”, ale także o tym, że bez niego nie będzie można kupować ani sprzedawać”. (Ap 13,16-17).

Naukowcy z uczelni MIT opracowali “elektroniczny tatuaż” w formie atramentu, który można umieścić pod skórą obok szczepionki. Znacznik będzie przechowywał informacje o szczepieniach pod skórą pacjenta, zapowiada to rychły koniec książeczek ze szczepieniami. Wszystko w imię usprawnienia systemu szczepień ochronnych. Ale czy na pewno?

Technologia ta pozwoli na szybki dostęp do informacji na temat szczepień danego pacjenta. W ten sposób system będzie miał pewność że dane dziecko posiada komplet niezbędnych szczepień.

Badania nad tą innowacyjną technologią sfinansował nikt inny jak Bill Gates, który z zaangażowaniem eksperymentował na ludności trzeciego świata za pomocą szczepionek.

Podobno sam projekt powstał na jego bezpośrednią prośbę, a wszystko sfinansowała fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Szczepionka i tatuaż są wprowadzane do organizmu za pomocą mikroigieł polimerowych, które są umieszczane na specjalnym plastrze.

Wzór tatuażu jest złożony z mikroskopijnych kropek, które składają się z kryształów półprzewodnikowych. Dane sczytuje się z nich za pomocą światła podczerwonego podobnie jak kody kreskowe na produktach w sklepach.

Na ludzkiej skórze pobranej za zwłok tatuaże wytrzymały 5 lat będąc stale poddawane ekspozycji na promienie słoneczne. Testy kliniczne przeprowadzono również na szczurach, elektroniczny tatuaż działał u nich 10 miesięcy po wstrzyknięciu tuszu.

Chyba nikogo nie dziwi fakt że ojcem projektu jest Bill Gates, który jest odpowiedzialny za wiele projektów depopulacyjnych na naszej planecie.

Na społeczeństwach całego świata stosowane są sprytne socjotechniki jak np.: “boiling frog effect” – ”efekt powolnego gotowania żaby” czyli przyzwyczajanie nas powoli do ”nowych i cudownych technologii w imię naszego dobra”.

Agena NWO widzi że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda świat i co się na nim dzieje, wiedzą też że mają coraz mniej czasu na wprowadzenie swoich szatańskich planów w życie.

Pora się obudzić i działać, bo nim się obejrzymy to obudzimy się w technokratycznej dystopii rodem z filmów i książek sci – fi, i nawet nasze myśli będą zbrodnią.

Źródło:https://www.bostonmagazine.com/health/2017/09/14/mit-multi-dose-vaccines/

Najnowsze wpisy

Kategorie

TAJNY PROJEKT MICROSOFTU – ELEKTRONICZNY TATUAŻ

17 października 2020 / Możliwość komentowania TAJNY PROJEKT MICROSOFTU – ELEKTRONICZNY TATUAŻ została wyłączona

Może Ci się spodobać

NAJWIĘKSZY EUROPEJSKI PRZEKRĘT FINANSOWY MASONERII XX WIEKU – CZY POLSKA NIE POSIADA ŻADNEGO ZŁOTA ? 2 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • TAJNY PROJEKT MICROSOFTU – ELEKTRONICZNY TATUAŻ
  • Może Ci się spodobać