Zaraza

KORONATERROR – POD PRZYKRYWKĄ AFERY ABORCYJNEJ PRZEPCHNIĘTO USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH !

W jakim czasie przyszło nam żyć? Co przyniesie jutro? Dlaczego życie jest tak pełne problemów, a ludzie bez uczuć i miłości? Ile człowiek jest w stanie jeszcze znieść? Dlaczego, pomimo dramatycznych wydarzeń, ludzie są dla siebie coraz większymi wrogami? Żyjemy naprawdę w niezwykłych, ale w jakże dramatycznych dniach.

To straszne, że każdego dnia mówimy o jednym….koronawirus, pandemia, kwarantanna, maseczki, zachowanie dystansu. Już nie ma radości, nie ma zwykłej codzienności, zginęła normalna wymiana myśli, skończyła się sielska atmosfera….jest strach, bunt, depresja, obawa o jutro a nawet o dzisiaj. Rządzący odpłynęli już tak daleko, że nie ma szans na ich powrót.

Miotają się, bo tak naprawdę nie wiedzą tak jak i my, co zrobić, jakie kroki przedsięwziąć, jakie działania mogą być skuteczne. Boimy się wszyscy, a strach potęguje jeszcze brak dokładnej wiedzy na temat niebezpieczeństwa, na temat tego co nas atakuje.

Jak zrozumieć sytuację świata….żyjemy w erze niezwykłych zdobyczy techniki i dokonań ludzkich, wykorzystywania skomplikowanej techniki w prozaicznych codziennych czynnościach, w erze telefonów komórkowych, niezwykłej dostępności szczegółowej wiedzy na każdy temat, możliwości kontaktowania się z każdego zakątka ziemi….

A jednocześnie oddaliliśmy się w niezwykły sposób od siebie, żyjemy już nie dla innych lecz dla siebie, ewentualnie dla swoich rodzin, choć i tutaj widać przemianę w kierunku życia tylko dla siebie, bez zwracania uwagi na potrzeby najbliższych.

Dzisiaj już rodzina dla wielu nie jest najważniejsza….liczy się to co JA chcę, MOJE potrzeby i pragnienia, TY jesteś, ale tylko jako istota dzięki której mogę coś osiągnąć, jako podmiot, który mogę wykorzystać, by wejść szczebel wyżej.

Brak naturalnych uczuć i miłości, brak empatii i zrozumienia potrzeb ludzi, którzy są wokół nas. Wynika to też z wewnętrznego strachu, że nie wiemy co będzie jutro…a wczoraj ?

WCZORAJ POZBAWILI NAS JUŻ WSZYSTKIEGO… !

Będą wam podawać pies wie jakie substancje i wstrzykiwać co im przyjdzie do głowy, bo pozwala im na to ustawa. W razie gdybyście stawiali opór, mają prawo was obezwładnić i unieruchomić na 4 godziny, a może nawet na 6 to zależy na jakiego psychopatę traficie. Przy okazji bez zgody mogą was kłuć i faszerować czym chcą! Niech żyje wolna Polska… I nie zapomnij włożyć maski, bo inaczej czeka Cię straszny, oj straszny mandat. No i smacznej szczepionki. Aha i nie zapomnij o tym, aby telewizor był włączony całą dobę, koniecznie na TVN24 lub TVP Info. Ciężko znaleźć inne tak rzetelne źródła informacji. No to co? Maseczka na ryj i do przodu. W końcu to wszystko dla naszego dobra!

Oto jaką ustawę zgotowali nam politycy z wiejskiej !

Ustawa ta została przepchnięta w cieniu afery trybunału konstytucyjnego dotyczącej aborcji jako operacja fałszywej flagi i temat zastępczy !

Dz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący Wersja od: 20 października 2020 r. Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]

1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

Smutny jest nasz los, który wykuwaliśmy sobie bez zwracania uwagi na to co się dzieje obok, bez ponoszenia konsekwencji głupich czynów. Teraz przyszło opamiętanie? Nie…to strach zagląda w oczy, bo nie wiemy co będzie jutro. A co będzie? Nikt nie jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć, stąd dramatyzm sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Zatrzymaj się, usiądź, pomyśl…..masz rodzinę, żonę, dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół…przyszedł czas, abyś zadbał o najbliższe otoczenie, o najważniejsze osoby w swoim życiu…i walczył ! NWO już tu jest i za chwile zapuka do naszych drzwi…

Najnowsze wpisy

Kategorie

KORONATERROR – POD PRZYKRYWKĄ AFERY ABORCYJNEJ PRZEPCHNIĘTO USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH !

23 października 2020 / Możliwość komentowania KORONATERROR – POD PRZYKRYWKĄ AFERY ABORCYJNEJ PRZEPCHNIĘTO USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH ! została wyłączona

Może Ci się spodobać

NFZ JAKO NARZĘDZIE DEPOPULACJI – ”PLANDEMIA” TO ZŁOTY BIZNES. 4 września 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • KORONATERROR – POD PRZYKRYWKĄ AFERY ABORCYJNEJ PRZEPCHNIĘTO USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH !
  • Może Ci się spodobać