Świat jest inny

NWO – ŚWIATOWI POLITYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE ”NIEWIDZIALNEJ WŁADZY”

Politycy są silnie manipulowani, i kontrolowani przez tajny rząd, który próbuje na różne sposoby narzucić swoją strefę wpływów. Nie wiemy co się naprawdę dzieje, ale wydaje się, że w rządach istnieje wewnętrzna władza, która walczy o kontrolę. Ostatecznie tym ludziom nie leży na sercu dobro ludzkości. Nasza demokracja jest czysto iluzoryczna i jeśli chcemy zmiany, będziemy musieli to zrobić Sami, zamiast nieustannie przekazywać naszą władzę wybranej elicie finansowej.

„Świadoma i inteligentna manipulacja opiniami mas jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem społeczeństwa, stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą naszym światem. Jesteśmy rządzeni, nasze umysły są ukształtowane, nasze gusta uformowane, nasze pomysły sugerowane, w dużej mierze przez ludzi, o których nigdy nie słyszeliśmy”.

JFK

Gdybyś powiedział komuś dziesięć lat temu, że istnieje jakaś tajna grupa lub „tajny rząd”, który pociąga za sznurki za kulisami polityki rządu, prawa międzynarodowego, różnych globalnych zasad / przepisów i nie tylko, nazwaliby cię ”teoretykiem spiskowym” Dziś sytuacja się zmieniła, głównie w wyniku informacji ujawnionych w ostatnich latach przez Edwarda Snowdena, Juliana Assange’a i wielu innych sygnalistów i aktywistów. Ich odwaga rzuciła światło na świat tajemnicy, który oślepiał masy od samego początku.

Czy wiesz, że rząd USA utajnia ponad 500 milionów stron dokumentów każdego roku? Czy wiesz, że w Stanach Zjednoczonych istnieją tajne agencje rządowe? Na przykład Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) została założona w 1952 r., Ale jej istnienie było ukryte do połowy lat 60. Jeszcze bardziej tajne jest Narodowe Biuro Rozpoznania, które zostało założone w 1960 roku, ale pozostawało całkowicie tajne przez 30 lat. Następnie mamy cały świat czarnego budżetu, świat zdominowany przez tajemnicę, który został oficjalnie ujawniony przez Edwarda Snowdena kilka lat temu.

10 prezydentów i polityków, którzy powiedzieli, że „tajny rząd” kontroluje świat.

Dotyczy to tak zwanych „programów specjalnego dostępu”. Były minister obrony narodowej Paul Hellyer jest jednym z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polityków Kanady. Po raz pierwszy został wybrany w 1949 roku i był najmłodszym ministrem powołanym do rządu Louisa St. Laurenta osiem lat później. Zajmował wysokie stanowiska w rządach krajowych.

Osiągnął stopień starszego mistrza (wicepremiera) i został kanadyjskim ministrem obrony. Najbardziej znany jest ze zjednoczenia Kanadyjskich Sił Zbrojnych, a we wrześniu 2005 r. Został pierwszą osobą na szczeblu rządowym w grupie krajów G8, która jednoznacznie stwierdziła, że ​​„UFO są tak realne, jak przelatujące nad głowami samoloty”. Oto, co miał do powiedzenia na temat świata tajemnicy:

To ironiczne, że Stany Zjednoczone rozpoczęłyby wyniszczającą wojnę, rzekomo w poszukiwaniu broni masowego rażenia, podczas gdy najbardziej niepokojące wydarzenia w tej dziedzinie mają miejsce na ich własnym podwórku.

To ironia losu, że Stany Zjednoczone powinny toczyć potwornie kosztowne wojny w Iraku i Afganistanie, rzekomo po to, by przynieść demokrację w tych krajach, kiedy same nie mogą już twierdzić, że są demokracją, kiedy mają biliony, a mam na myśli tysiące miliardów dolarów. zostały wydane na projekty, o których zarówno Kongres, jak i naczelny dowódca celowo trzymali w tajemnicy.

I Oto, co JFK miał do powiedzenia w jednym ze swoich najsłynniejszych przemówień:

Na całym świecie sprzeciwiamy się monolitycznemu i bezwzględnemu spiskowi, który opiera się przede wszystkim na tajnych środkach poszerzania sfery wpływów – na infiltracji zamiast inwazji, na dywersji zamiast na wyborach, na zastraszaniu zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który wykorzystał ogromne zasoby ludzkie i materialne do zbudowania zwartej, wysoce wydajnej maszyny łączącej operacje wojskowe, dyplomatyczne, wywiadowcze, gospodarcze, naukowe i polityczne.

Niewidzialny rząd praktycznie kontroluje obie strony oficjalnej władzy, kontrolują większość gazet i czasopism na tym świecie. Używają kolumn aby zmusić do uległości lub wyrzucić z urzędów urzędników publicznych, którzy odmawiają wykonywania rozkazów potężnych skorumpowanych klik. Działają pod osłoną stworzonego przez siebie ekranu, który obejmuje naszych dyrektorów wykonawczych, organy ustawodawcze, szkoły, sądy, gazety i każdą agencję ochrony publicznej.

Senator Stanów Zjednoczonych, który powiedział Kongresowi w 1954 roku:

Mamy w tym świecie dobrze zorganizowaną polityczną grupę akcji, zdeterminowaną do zniszczenia naszej konstytucji i ustanowienia świata jednopartyjnego… Działa potajemnie, po cichu i nieustannie, aby przekształcić nasze rządy... Ta bezwzględna elita poszukująca władzy to choroba naszego stulecia… Ta grupa… Nie podlega ani Prezydentowi, ani Kongresowi, ani sądom. Jest praktycznie nieusuwalna.

Inouye był najwyższym rangą politykiem azjatycko-amerykańskim w historii Stanów Zjednoczonych, służącym Partii Demokratycznej od 1963 roku do swojej śmierci w 2012 roku.

Istnieje mroczny rząd z własnymi siłami powietrznymi, własną marynarką wojenną, własnym mechanizmem zbierania funduszy i zdolnością do realizacji własnych idei interesu narodowego, wolny od wszelkich kontroli i równowagi oraz wolny od samego prawa.

W swoim pożegnalnym przemówieniu do narodu prezydent Dwight Eisenhower przekazał następujące słowa przestrogi:

W radach rządowych musimy ustrzec się przed zdobyciem nieuzasadnionego wpływu, poszukiwanego lub niepotrzebnego, przez wojskowy kompleks przemysłowy. Potencjał katastrofalnego wzrostu utraconej władzy istnieje i będzie się utrzymywał…

Tylko czujni i znający się na rzeczy obywatele mogą wymusić właściwe połączenie ogromnej przemysłowej i wojskowej maszynerii obronnej z naszym pokojowym przesłaniem i celami. To przemówienie jest istotne do podzielenia się tutaj, ponieważ katastrofalny wzrost niewłaściwej władzy w wojskowo-przemysłowym kompleksie rzeczywiście miał miejsce.

„Światem rządzą bardzo różne postacie niż to, co wyobrażają sobie ci, którzy nie są za kulisami”.

Za rzekomym rządem siedzi na tronie niewidzialny rząd, który nie jest lojalny i nie uznaje żadnej odpowiedzialności wobec ludzkości.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NWO – ŚWIATOWI POLITYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE ”NIEWIDZIALNEJ WŁADZY”

25 października 2020 / Możliwość komentowania NWO – ŚWIATOWI POLITYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE ”NIEWIDZIALNEJ WŁADZY” została wyłączona

Może Ci się spodobać

WATYKAN I JEGO ”OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII SŁOWIAŃSKIEJ” 14 lipca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NWO – ŚWIATOWI POLITYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE ”NIEWIDZIALNEJ WŁADZY”
  • Może Ci się spodobać