Otwórz oczy

MASOŃSKIE KREDO ROCKEFELLERÓW – SPEŁNIAJĄCY SIĘ PLAN NWO.

Celem Nowego Porządku Światowego czy tez Nowego Ładu Światowego jest ujednolicenie wszystkiego do jednego organu sprawczego na Ziemi. Początkowo, co zrozumiałe na cel wzięto Europę. Aby osiągnąć jedność, trzeba doprowadzać krok po kroku do jej kształtowania. Oczywiście dzisiaj mamy jej znamiona pod postacią Unii Europejskiej. A więc ten cel niestety został osiągnięty.  Postaram się wypunktowywać etapy realizacji NWO

Realizującą się wizja.
 • Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego. Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. pożywienie i woda, jak również w powietrzu, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.
 • Miękkie metale sprawią, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo z naszych wielu funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny. Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych. reprodukcja.
 • Jednak ich dzieci urodzą się jako niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje. Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko.
 • Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich szukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wypychali nasze trucizny.
 • Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy, że im pomagamy!
 • Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodyczy.
 • Kiedy próchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość. Kiedy ich zdolność uczenia się została naruszona, stworzyliśmy leki, które spowodują, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków.
 • Uczynimy ich przed nami potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy. Będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny. Skoncentrujemy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie łączyły się z własnym wnętrzem.
 • Będziemy ich rozpraszać cudzołóstwem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami wideo, aby nigdy nie stanowili jedności wszystkich. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii, która zmienia umysł w ich życiu. Będziemy używać strachu jako naszej broni.
 • Ustanowimy ich rządy i stworzymy w nich sprzeciw. Będziemy posiadać obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy kontynuować nasz plan. Wykonają za nas pracę i będziemy prosperować z ich trudu. Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być czysta (ponieważ jest).
 • Zmusimy ich, by zabijali się nawzajem, kiedy się nam przeciwstawią. Będziemy ich oddzielać od jedności poprzez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Będziemy ich uprzejmie prowadzić i pozwolimy im wierzyć, że sami prowadzą.
 • Będziemy wzbudzać wśród nich wrogość poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, ugasimy je kpiną lub śmiercią, która nam najbardziej odpowiada. Zmusimy ich do rozrywania serc i zabijania własnych dzieci. Dokonamy tego, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela.
 • Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że w ich konfliktach będziemy ich przywódcami. Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów, jeśli tylko zobaczymy, że są przeciwko nam. Wiele z tego skorzystamy, bo nas nie zobaczą, bo nas nie widzą.
 • Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i śmierci. Będziemy to powtarzać, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, by żyli w strachu i złości, damy im obrazy i dźwięki.
 • Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, aby to osiągnąć. Narzędzia zostaną dostarczone przez ich pracę. Zmusimy ich do nienawiści do siebie i swoich sąsiadów. Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym.
 • Że nigdy się nie dowie! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, muszą zawsze wierzyć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli, osiągniemy nasz cel Przejmiemy ich ziemie, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi kontrolę.
 • Oszukamy ich, by przyjęli prawa, które kradną im niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który zamknie ich na zawsze, pozostawiając ich i ich dzieci w długach. Kiedy razem je zbanujemy, oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów.
 • Będziemy używać mediów do kontrolowania przepływu informacji i ich uczuć na naszą korzyść. Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, ponieważ są mniej niż to. Będą bezradni, aby cokolwiek z tym zrobić ”.

Rok 2017 był dla masonerii ciężkim rokiem m.in. z powodu śmierci dwóch największych przywódców masonerii: Dawida Rockefellera i Zbigniewa Brzezińskiego. Kościół wydał do tej pory kilkadziesiąt dokumentów dotyczących masonerii, określając masonów, jako pomocników szatana na ziemi. W co zatem wierzą i co wiedzą masoni?

Wypowiedź wolnomularza Na temat wirusa i szczepionek.

„Tak, rzeczywiście, koronawirus jest wielkim kłamstwem. To jest przepychanie szczepionek, które zapewnimy społeczeństwu. Najpierw użyjemy psychologii, aby Goje poczuli, że brakuje takiej szczepionki. Tymczasem mamy wystarczająco dużo, aby dać 5 dawek każdej osobie na naszej planecie. Więc Goje będą domagać się szczepionki. Nawet ci, którzy byli „na nie” w sprawie szczepionek. Kiedy się ustawią w kolejce po szczepionkę.. Ustanowimy ogólnoświatową zasadę, że szczepienie jest obowiązkowe. 1/3 tych Gojów umrze z powodu trucizn ze szczepionki. 1/3 zostanie chorych psychicznie (autyzm, ale gorszy).

A pozostałe 1/3 będzie miało wystarczająco dużo problemów medycznych, aby zawsze potrzebować naszych usług medycznych. Ważne, aby tylko byli w stanie iść do pracy, reszta się nie liczy. Ich zdrowie zawsze zależy od nas. Ci, którzy odrzucą szczepionki, zostaną najpierw oczernieni przez gojów, którzy stanęli w szeregu. Ale później będą chwaleni przez nas, dostarczycieli kłamstw. Pogratulujemy im silnej pozycji w prawdzie. Ale nie możemy pozwolić, aby byli tutaj królami i królowymi bez umowy.

Wtedy pozwolimy im zdecydować: Bóg, który w nic się nie miesza, ma wszystkich gdzieś i pozwoli naszym korporacjom zabić większość? Lub Lucyfer, który zapewni im wszystkie bogactwa dla ich rodzin. Pamiętaj, że koronawirus jest jedynie testem beta. Ale jeśli się powiedzie, popychamy to jako operację w świecie rzeczywistym. Podobnie jak 11 września, kiedy przeprowadziliśmy zamachy i zmieniliśmy świat. Jesteśmy oportunistami. Nie potworami”

Opracował : Arsus

Ostatnie wpisy

Kategorie

MASOŃSKIE KREDO ROCKEFELLERÓW – SPEŁNIAJĄCY SIĘ PLAN NWO.

30 października 2020 / Możliwość komentowania MASOŃSKIE KREDO ROCKEFELLERÓW – SPEŁNIAJĄCY SIĘ PLAN NWO. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY JORGE BERGOGLIO WINNY JEST ZBRODNI PRZECIWKO LUDZKOŚCI PODCZAS ”BRUDNEJ WOJNY” W ARGENTYNIE ? 1 kwietnia 2020

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • MASOŃSKIE KREDO ROCKEFELLERÓW – SPEŁNIAJĄCY SIĘ PLAN NWO.
 • Może Ci się spodobać