AGENDA 2030

”ZBAWCA ŚWIATA” SUGERUJE WIELOKROTNE SZCZEPIENIE ABYŚMY MOGLI NORMALNE ŻYĆ.

Gates znowu przypomina osobie. Pandemia koronawirusa zakończy się najpewniej w 2022 roku. Termin ten został określony przez założyciela Microsoft w wywiadzie dla Fox News. „Ale w ciągu 2021 roku możemy powstrzymać (rozprzestrzenianie się wirusa), jeśli przyjmiemy podejście globalne”.

Według Gatesa podczas pandemii globalny wskaźnik szczepień spadł o 14 procent i zniweczył postęp poczyniony w ciągu ostatnich 20 lat. Wyraził także rozczarowanie, że Stany Zjednoczone nie podejmują wysiłków w celu produkcji i dystrybucji szczepionek w biedniejszych krajach.

„Dzięki Bogu, technologie opracowywania szczepionek już działają, otrzymano fundusze, a firmy przydzieliły swoich najlepszych specjalistów. Dlatego jestem optymistą, to nie będzie trwać wiecznie”- powiedział Bill Gates.

Wcześniej w sierpniu założyciel Microsoftu nazwał większość testów na koronawirusa przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych jako całkowicie bezużyteczną i zarzucił władzom odpowiedzialnym za zdrowie obywateli zbyt długie badania, a ograniczona liczba ludzi ma dostęp do diagnostyki.

Gates Konsekwentnie sugeruje, że szczepionka na COVID-19 jest konieczna dla całej populacji. Mało tego, głosi, że potrzebna będzie jeszcze jedna szczepionka, której pojawienie się może potrwać kilka lat.

Gates uważa, że świat nie wróci do normy, dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej „superskutecznej” szczepionki na koronawirusa, która powstanie dopiero za wiele lat.

W wywiadzie dla telewizji NBC powiedział, że sytuacja nie poprawi się, dopóki nie osiągniemy „Zero COVIDa” – całkowitej eliminacji wirusa na całym świecie. Jest to najwyżej postawiona poprzeczka, jaką wyznaczono wobec jakiejkolwiek innej choroby w historii świata.
 

Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest superskuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi, i że choroba zostaje wyeliminowana w skali globalnej.

Predykcje twórcy Microsoftu, co do tego, że nasze życie zacznie na nowo stwarzać pozory jakiejkolwiek normalności, wydają się być coraz bardziej ponure.

Pandemia prawdopodobnie ma pomóc elitom w przeprowadzeniu „wielkiego resetu”, który ma na celu zniszczenie kapitalistycznego systemu na korzyść gospodarki „Nowego Zielonego Ładu”, co doprowadzi do masowego wstrząsu gospodarczego.

Co gorsza sieci informacyjne, wśród nich m.in. CNN, wydają się nalegać na to, aby „nowa normalność” stała się trwałym elementem życia. ​​Obowiązkowe noszenie maseczek ma być już permanentną częścią naszej egzystencji, a opinia publiczna musi się „z tym pogodzić”.

Gates powiedział, że każdy, kto kwestionuje prawdziwy program walki z koronawirusem lub szczepionkę na COVID-19, jest „szalonym teoretykiem spisku”. Powiedział też, że każdy, kto nie przyjmie szczepionki na COVID-19, będzie wykluczony ze społeczeństwa.

Źródło : https://www.cbsnews.com/news/coronavirus-vaccine-bill-gates-multiple-doses/

Ostatnie wpisy

Kategorie

”ZBAWCA ŚWIATA” SUGERUJE WIELOKROTNE SZCZEPIENIE ABYŚMY MOGLI NORMALNE ŻYĆ.

30 października 2020 / Możliwość komentowania ”ZBAWCA ŚWIATA” SUGERUJE WIELOKROTNE SZCZEPIENIE ABYŚMY MOGLI NORMALNE ŻYĆ. została wyłączona

Może Ci się spodobać

AGENDA 💉 – CO POSZŁO NIE TAK Z PLANAMI ELIT. 25 czerwca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”ZBAWCA ŚWIATA” SUGERUJE WIELOKROTNE SZCZEPIENIE ABYŚMY MOGLI NORMALNE ŻYĆ.
  • Może Ci się spodobać