Otwórz oczy

NIEWIDZIALNA 3 WOJNA ŚWIATOWA TRWA – MAMY 2 LATA BY POWSTRZYMAĆ NWO.

Agenda 21 jest w procesie. To nie jest przyszłość. Nasze dzieci nie mogą z tym walczyć. To właśnie teraz należy to radykalnie zmienić. Tracimy czas, ponieważ oni nadal rozwijają swój program, używając przeciwko nam potężnej technologii. Wdrożenie 5G nigdy nie dotyczyło danych. Chodzi o technologię energii skierowanej przeciwko ludzkości, sztuczną inteligencję i robotykę, a także kontrolę umysłu i bezpośrednią broń energetyczną.

ZOSTAŁO NAM DWA LATA BY POWSTRZYMAC NWO .

Chodzi o to, aby Wielki Brat miał na nas wszystkie kamery i promieniowanie przez cały czas. Jest to bardzo radioaktywne narzędzie do depopulacji, które dowiodło, że cała flora i fauna żyjąca w pobliżu wież Gwen 5g wymiera szybko. Podobnie jest z instalacjami inteligentnych liczników.

Gdy zbliżamy się do końca 2020 r., Kiedy ślepo wydajemy ciężko zarobione pieniądze w równaniu dług-kredyt-odsetki na rzeczy, które NIE mają znaczenia, świętując święto, które jest najbardziej korporacyjnym, związanym z agendą, skomercjalizowanym dniem kłamstwa jest, Agenda 21 maszeruje naprzód, owinięta schludnymi czerwonymi wstążkami przesiąkniętymi krwią ludzkości.

W tym grudniowym sezonie świat będzie odwracał wzrok, nieświadomy swojego marszu do przodu, zadowolony z uroczystości, bardziej zadłużony za chwilowe szczęście, nie przejmując się zbytnio przyszłością tego świata. Liczą na to. Stworzyli to, aby wywołać bezwład i uśpione umysły. W 2021 i 2022 roku więcej ludzi umrze z powodu szczepionek, specjalistycznych szczepionek przeciw grypie i oryginalnych szczepionek, zatruć chemtrailami, nienaturalnych klęsk żywiołowych, żywności GMO, chorób przenoszonych drogą powietrzną, skażonej wody, medycyny alopatycznej i opieki zdrowotnej, farmaceutyków, ulicznych leków stworzonych przez CIA ONZ, Ataki terrorystyczne, 5G, inteligentna technologia, wojny, niepokoje społeczne i globalna przemoc, DEW stworzyło pożary, obozy FEMA, choroby, samobójstwa i nie tylko. Nadeszła III wojna światowa. Jest na nas od lat, ale się nasiliło.

To nowy dzień, nowa era z nową technologią i uzbrojeniem. Jesteśmy atakowani, czy chcesz to zobaczyć, czy nie. Unikanie nie zmienia prawdy. Po prostu apatyczni żyją w zaprzeczeniu, aż nadejdzie ich czas, podczas gdy inni toczą bitwy bez ich udziału. Pilne jest to, że pozostały nam dwa lata na zjednoczenie, wykucie naszych własnych zmian w sobie, świecie, uwolnienie złudzeń i skoncentrowanie się na zmianach w świecie.

Jest w naszych rękach. To zależy od nas. Żaden bóg ani najwyższa istota nas nie zbawi. Jeśli będzie gorzej, ta planeta przejdzie przez kolejną rekonstrukcję z własną zdolnością, by pozwolić, by życie na niej rozkwitło bez nas. Rzecz w tym, że ludzie są sprawą peryferyjną, a nie centralną. Elity to podstawowa choroba na tej ziemi, a nasza apatia, nasze zwlekanie, nasz strach i nasze żądanie przywództwa paraliżują nas, wciągając nas wszystkich w wielką otchłań złudzeń, lenistwa i własnej śmierci.Wolę stać i za coś umrzeć. Nie mogłem znieść śmierci na darmo. Nie mógłbym żyć ze sobą, gdybym nie próbował zrobić tego, co było konieczne, aby zmienić perspektywę ludzkości i świata. Za co chcesz żyć i umrzeć?

Immunitet nie obowiązuje, kiedy sprawca złapany jest na gorącym uczynku. Działania prawne rządu, sejmu, senatu … niezgodne z faktami logicznymi, statystykami zachorowań oraz zgonów, wypowiedziami lekarzy, czy specjalistów – reprezentujących instytucje międzynarodowe (WHO, CDC), podważają reguły logiki, wolności słowa, prawa naturalnego, prawa konstytucyjnego, a więc zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa, przez w/w rząd, sejm, senat i prezydenta, którzy swoimi działaniami, pragną zatuszować przestępstwo zdrady i zamachu stanu, na którym zostali oni złapani na gorącym uczynku.

Bezsprzecznie – kraje wplątane w proces medialnej pandemii i celowej histerii – otrzymały pieniądze z Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszy Walutowego w ramach szybkiego dofinansowania, aby grać zespołowo przeciw obywatelom całego świata, za pomocą modelu Chińskiego i Włoskiego, od którego rozpoczęła się medialna pandemia dążąca do wykreowane kryzysu, będącego drogą do zmiany ustrojowej (technokracja, transhumsnizm, faszyzm – zamach stanu) i czwartej ery przemysłowej, opartej na transhumanizmie i kontroli społecznej (faszyzm), czego dowodem jest – działanie policji, urzędników i medyków na zlecenie rządu, sejmu i senatu.

To MFW i Bank Światowy, zmusiły polską racje stanu do wprowadzenie lockdownu, podziału społecznego, wojny domowej, maseczek ( pogarszających stan zdrowia całej społeczności – wytyczne WHO ), izolacji (psychoza), kwarantanny, zdalnego nauczania, czy dystansu społecznego na wzór Chin …Reperkusje tych działań, przełożyły się na brak opieki lekarskiej (ludobójstwo), bezrobocie, zniszczenie waluty narodowej, uprzywilejowanie podmiotów międzynarodowych, chaos społeczny, przerwanie ciągłości produkcji i dostaw (bieda, głód, spekulacja …), strach – obniżający skuteczność działania systemu odpornościowego, brak możliwości wolnego poruszania się (niezgodność z konstytucją), bankructwa, psychiczne zniszczenie społeczeństwa, tortury i eksperymenty mężczyznę (test PCR)

Wiedza o koronawirusie, brak złotego wzorca – uniemożliwia powstanie działającego testu i szczepionki na w/w grupę koronawirusów, o czy wspomina CDC w swoim raporcie.Jeśli zachodzi podejrzenie zdrady i zamachu stanu oraz zniewolenia całego narodu w imię obcych interesów, mamy prawo odebrać władzy plenipotencje do sprawowania władzy na terenie RP oraz zniesienia tarczy obronnej – immunitetu, aby dojść do sedna prawdy.Dodatkowym czynnikiem, jest fakt przekształcenia wolnego państwa w firmę notowaną na nowojorskiej giełdzie, zmiana RP w Poland Republic of, ma zmusić naród, poprzez niewypłacalność – spowodowaną ukartowanym kryzysem do bankructwa, a tym samym – do przejęcia państwa wraz z ludzkim kapitałem, przez banksterów z BŚ i MFW, którzy wprowadzą do polski zarząd komisaryczny.

Działajmy w sposób konkretny !Naruszenie praw konstytucyjnych i prawa naturalnego oraz próba zniszczenia wolności słowa, aby wprowadzić nielogiczne kłamstwo, za pomocą umocowań prawny ( niższych niż prawa konstytucyjne ), jest przestępstwem, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość przyjęcia łapówki pod pozorami walki z koronawirusem.

Nasza walka, musi zostać oparta na najwyższym dokumencie prawny – prawie konstytucyjnym, którego moralność – gwarantująca wolność i równość wszystkim jednostką, jest zdeterminowana prawem naturalnym. Nie poruszajmy się po bagnie akt, paragrafów, czy ustaw, ponieważ jest to pułapka – wymierzona w racjonalnie myślącego człowieka, postawmy na prawo naturalne, regułę Radbrucha (norma prawna, która w drastyczny sposób łamie podstawowe normy moralne – nie obowiązuje (łac. lex iniustissima non est lex)) oraz na orzeczenie – ex aequo et bono, czyli w oparciu o zasadę słuszności (prawa naturalnego).

Szanowni Państwo, działajmy zanim przyjdzie nam postawić na wojnę samoobronną, która uratuje nas i nasze dzieci przed represjami, szczepieniami, kontrolą i znakowaniem utrzymującym kontrole, nad niegdyś wolnym narodem.

Wolność albo Śmierć !!! Aresztujmy przestępców na gorącym uczynku ! Międzynarodowe trybunały i prokuratury czekają na konkretne zarzuty, których nie brakuje !Panie i Panowie prawnicy, do dzieła, jeśli chcecie nam pomóc, zróbcie to teraz lub przestańcie nam przeszkadzać, ponieważ strach doprowadził nas do ruiny, a niedługo doprowadzi nas do zniewolenia …Przestań być niewolnikiem, odważ się być człowiekiem.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NIEWIDZIALNA 3 WOJNA ŚWIATOWA TRWA – MAMY 2 LATA BY POWSTRZYMAĆ NWO.

3 listopada 2020 / Możliwość komentowania NIEWIDZIALNA 3 WOJNA ŚWIATOWA TRWA – MAMY 2 LATA BY POWSTRZYMAĆ NWO. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”CYBERNETYCZNE NIEWOLNICTWO” ELONA MUSKA – NAJPIERW ZWIERZĘTA POTEM MY ? 1 września 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NIEWIDZIALNA 3 WOJNA ŚWIATOWA TRWA – MAMY 2 LATA BY POWSTRZYMAĆ NWO.
  • Może Ci się spodobać