Otwórz oczy

NAJWIĘKSZA OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI XXI WIEKU – USA , ”ZARAZA” CHINY, 5G, MICROSOFT.

Przedstawiamy wywiad z Robertem Davidem Steele, wybitnym analitykiem amerykańskiego wywiadu wojskowego, nominowanym w 2017 r do pokojowej Nagrody Nobla, który pokazuje powiązania: ataku „fałszywej flagi” koronawirusem w Chinach, z technologią 5G, próbą wywołania wojny lub załamania gospodarczego Chin i wywołania globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego,  z globalną psychozą strachu przez media,  z bronią biologiczną w postaci szczepionek, przepływami na rynkach finansowych i wielu innych aspektów.

Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, a także działacz Open Source Everything Engineering (OSEE)

– Śledzisz wirusa Wuhan od 26 stycznia 2020 r. Początkowo ogłosiłeś, że jest to naturalna epidemia mniej zjadliwa niż SARS, ale potem zmieniłeś swój pogląd, gdy pojawiły się nowe informacje. 1 lutego pewien element chińskiego wojska formalnie oskarżył USA o uruchomienie tego wirusa przeciwko nim, jako akt wojny, a rosyjskie strony internetowe powtarzają to oskarżenie. Jaka jest Twoja ogólna ocena wirusa Wuhan i jego implikacji zarówno dla relacji Chiny-USA, jak i dla światowej gospodarki?

 • Oczywiście potrzebujemy lepszego źródła oraz więcej refleksji i analiz. Uważam, że duża część histerycznych doniesień rzekomo pochodzących z Chin jest celowym wprowadzaniem w błąd. Pozwólcie, że zacznę moją ocenę od stwierdzenia, że ​​najnowsze dostępne informacje sugerują, że był to syjonistyczny atak na Chiny w dwóch częściach:
 • Nie jest jeszcze dla mnie jasne, czy ta syjonistyczna prowokacja miała na celu rozpoczęcie wojny między Chinami i USA, jak sugeruje Benjamin Fulford w swoim raporcie z Japonii w poniedziałek, 10 lutego 2020 r. Czy też miałaby inne cele, w tym ogromny zysk gospodarczy syjonistów ? – Angloamerykańskie elity posiadające zaawansowaną wiedzę wykorzystywaną do wykorzystywania informacji poufnych i osiągania wielkich zysków w oparciu o wiedzę o wirusie Wuhan oraz stopień, w jakim zachodnie media wyolbrzymiają kryzys.
 • Nie jest też dla mnie jasne, w jakim stopniu 5G – dla którego Chiny są krajem wiodącym – przecina się z wirusem biologicznym. 5G jest ogromną częścią tego – nie wiemy jeszcze, czy był to atak fałszywej flagi, jak podejrzewam; próbą przecięcia wojny biologicznej i wojny elektromagnetycznej; lub pełny atak mający na celu zniszczenie chińskiej gospodarki i rozpoczęcie wyludniania Chin – lub wszystkich trzech!
 • Uważam, że osobiste zaufanie sekretarza generalnego Xi Jinpinga i prezydenta Donalda Trumpa jest duże, a pomysł, że USA podejmą taki atak w ramach polityki, został w Chinach odrzucony. Oczywiście w Departamencie Obrony (CIA) i Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) występują nieuczciwe elementy, o których wiadomo, że współpracują z Mossadem w operacjach uwięzienia pedofilii, handlu narkotykami, sponsorowania terroryzmu, w tym ISIS i 11 września, ale w sumie jestem pewien, że nie zrobiły tego Stany Zjednoczone i chińscy przywódcy to wiedzą.
 • Wierzę teraz, że obliczono to, by zakłócić globalną gospodarkę, i teraz wierzę, że syjoniści i ich sojusznicy, w tym grupa miliarderów syjonistycznych MEGA w USA, która sfinansowała 9/11, oraz szantaż pedofilii Epsteina i oczywiście miasto Londyn i Wall Street, zarobiły sporo pieniędzy na transakcjach z wykorzystaniem informacji poufnych w oparciu o zaawansowaną wiedzę o wirusie Wuhan i jego przesadnej relacji na Zachodzie, która przeraziła zarówno giełdę, producentów, jak i turystów.

Czy Chiny ponoszą jakąkolwiek odpowiedzialność za stopień, w jakim wirus wymknął się spod kontroli?

 • Muszę powiedzieć tak. Wiadomo, że najwcześniejsze doniesienia od obywateli miały miejsce od 8 grudnia 2019 r. Obywatele i dziennikarze byli zastraszani, a następnie aresztowani przez policję za sianie psychozy strachu. Dopiero gdy sekretarz generalny Xi Jinping wrócił z Birmy w dniu 18 stycznia, kiedy ta zaraza została mu właściwie poinformowana, w którym to momencie podjął niezwykle kompleksowe i zdecydowane działania. W ciągu tych ponad trzydziestu dni lokalni urzędnicy w Wuhan zignorowali lub zatuszowali sytuację i zezwolili na wielkie festiwale, które mogły zostać odwołane. Lokalni przywódcy zawiedli swoich obywateli; wydaje się, że przywódcy krajowi, kiedy w pełni ocenili powagę sprawy, działali z wielką władzą i odpowiedzialnością.
 • Jeśli jest tutaj jedna lekcja, a wydaje się, że sekretarz generalny Xi Jinping nauczył się tej lekcji trzydzieści dni później, ale lepiej późno niż wcale, to dlatego słabe sygnały z czołowych szeregów nigdy nie powinny być ignorowane, a przejrzystość jest bezcennym atrybutem kontrwywiadu strategicznego. Lokalni liderzy – i średniozaawansowani – muszą nauczyć się mego motta: „prawda za wszelką cenę obniża wszystkie inne koszty”. Do czego można dodać, prawda w czasie jest warta wiele razy więcej niż prawda za późno.
 • Chińczycy na poziomie lokalnym popełnili błąd, próbując ukryć wczesne stadia wirusa, co nie tylko pozwoliło mu się rozprzestrzeniać, ale także dlatego, że ich szpitale nie były świadome specyfiki zakażenia, to same szpitale wzięły wirus do następnego poziomu, infekując wielu innych pacjentów z powodu braku właściwej izolacji osób, o których wiadomo, że są zainfekowane.
 • Podzielam pozytywne wrażenia zarówno prezydenta Donalda Trumpa, jak i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w odniesieniu do reakcji Chin, gdy sekretarz generalny Xi Jinping zrozumiał powagę sytuacji. Żaden inny kraj na świecie nie byłby w stanie zbudować dwóch kompletnych szpitali w ciągu dziesięciu dni; zablokował całe miasta; i stworzył ręczną aplikację pomocną w izolacji choroby.
 • Inne lekcje dla mnie obejmują rozsiewanie aerozolu lub transmisji w powietrzu od pierwszego dnia; należy brać pod uwagę promieniowanie lub aspekty elektromagnetyczne od pierwszego dnia; konsultuj się z Rosjanami od pierwszego dnia; i wykonuj zlokalizowane rozwiązania izolujące osoby, a nie masowe rozwiązania rozprzestrzeniające infekcję.

– Opracowanie tej historii było interesujące. Jakie są główne elementy, jeśli je pamiętasz?

 • Po pierwsze i najważniejsze, i uważam, że sekretarz generalny Xi Jinping jest teraz bardziej tego świadomy, chińskie rynki są brudne, a chińskie zamiłowanie do wielu rodzajów egzotycznych zwierząt zabijanych na miejscu z konsekwentnym mieszaniem krwi i brudu – w tym nietoperze, węże i psy – w każdej chińskiej wiosce stworzono szambo z okresu wojny biologicznej. Sekretarz Generalny musi uczynić z warunków sanitarnych rynku, separacji gatunków i humanitarnego uboju zwierząt sanitarnych priorytetem krajowym.
 • Po drugie, Amerykanie i Kanadyjczycy odnieśli pewne sukcesy w powstrzymaniu eksfiltracji wirusów badawczych z obu krajów przez chińskich badaczy podoktoranckich, ale nadal jesteśmy słabi w kontrwywiadzie i fakt, że członek wydziału żydowskiego na Harvardzie mógłby zebrać 1,5 miliona dolarów z Chin i zbudować w Wuhan obiekt do walki biologicznej na poziomie 4, bez naszego powiadomienia w odpowiednim czasie, aby go powstrzymać. Reasumując, chciałbym, aby wszystkie kraje koncentrowały się na ochronie biologicznej, a nie na atakach biologicznych.
 • Po trzecie, nikt nigdzie nie koncentruje się na przecięciu biowojny i walki elektromagnetycznej. Wuhan jest zerowy dla 5G, która jest ludobójczą i ekobójczą technologią, zabronioną w Izraelu i wokół prezydenta Donalda Trumpa (zarówno w Waszyngtonie, jak i w Mar-A-Lago). Promieniowanie 5G nie tylko obniża odporność wszystkich ludzi i zwierząt, które wypromieniowuje, ale także może wytwarzać oryginalne efekty biologiczne i pogarszać naturalne bio-upadki.
 • Po czwarte, nie mogę przesadzić z pogardą dla amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób (CDC) i Fundacji Billa Gatesa. Oba są moim zdaniem frontami kryminalnymi dla Deep State i przemysłu farmaceutycznego i w pełni uczestniczą w odurzaniu i głupieniu amerykańskiej opinii publicznej. Robert F. Kennedy Junior jest pierwszą osobą, która zademonstrowała przed sądem, że żadna szczepionka w USA nigdy nie była testowana, dlatego też Stany Zjednoczone nakazują szczepienia. Wirus Wuhan jest wykorzystywany do przyspieszenia kolejnej fali szczepień kryminalnych w USA, tym razem z wykorzystaniem elementów DNA i inżynierii genetycznej. Wszyscy obywatele muszą do tego wykorzystać wszystkie środki religijne i prawne.
 • Po piąte, wojna informacyjna – złośliwe wykorzystanie głównego nurtu i mediów społecznościowych, zarówno kontrolowanych przez syjonistów we współpracy z MI-6, jak i CIA – jest teraz całkowicie zintegrowaną częścią wojny biologicznej i walki elektromagnetycznej. Oni są triadą. Jak mogę najlepiej powiedzieć, wszystko to było wcześniej zaplanowane, a łącznie wirus, zaostrzenie 5G oraz globalna hiperbola, przesada i oczywiste kłamstwa mające na celu zaszkodzić chińskiej gospodarce i czerpanie korzyści z wykorzystywania informacji poufnych, były częścią jednej zintegrowanej kampanii.
 • Po szóste, wirus Wuhan jest zaledwie ostatnim z serii ataków na Chiny. Przypomina mi się spustoszenie chińskich ferm świń grypą świń, wojna gospodarcza przeciwko Huawei, podżeganie Ujgurów i podżeganie do wstrząsów w Hongkongu. Trwa wojna syjonistyczno-anglo-amerykańska, której prezydent Donald Trump nie był w stanie zatrzymać, ale wierzę, że zostanie zatrzymany po jego ponownym wyborze.
 • Siódme i ostatnie, nic nie słyszeliśmy z Rosji. Podejrzewam, że podobne ataki zostały przeprowadzone przeciwko Rosji, ale lepsze zdolności obronne Rosji sprawiły, że ataki te były nieskuteczne. Kluczem do zrozumienia siły Rosji jest całkowita integracja ich obrony biologicznej i elektromagnetycznej – od energetyki po grawitobiologię. Rosjanie wydają się być światowymi liderami.

Większość źródeł medialnych – w tym osoby, którym sam ufasz – mówią, że nie był to akt wojny, był zakorzeniony w brudnych chińskich rynkach i brudnych chińskich nawykach związanych z mieszaniem i jedzeniem dziwnych zwierząt. Jaką masz podstawę do wniosku, że był to akt wojny?

 • Zadajesz ważne pytanie. Powiem najpierw, że uważam, że wirus ten był celowo słaby i nie miał być katastrofalny. Była to kombinacja sondy, aby zobaczyć, jak Chiny poradzą sobie ze złośliwie wprowadzonym wirusem – pamiętaj, że mamy mikro-drony, które mogą dostarczać wirusy w dowolnym miejscu bez szans na ich przechwycenie – i masową psychologiczną operację wojny gospodarczej, w której media zniszczyły chińską gospodarkę za pomocą wirusa jako haka – media, a nie wirus – spowodowały spustoszenie gospodarcze. Z opóźnieniem chińska nadmierna reakcja i gromadzenie się obywateli w kojcach pogorszyło sytuację.
 • Po drugie, kod wirusa został opublikowany, a wprowadzone mutacje udokumentowane. Część dokumentacji – na przykład indyjski artykuł sugerujący wprowadzenie wirusa HIV – została następnie zdyskontowana, ale nie ma wątpliwości, że wirus Wuhan został opracowany w laboratorium.
 • Chociaż sami Chińczycy potwierdzili, że wirus najpierw przeskoczył ze zwierząt na ludzi na rynku hurtowym owoców morza Huanan w sercu miasta, teraz uważam to za wątpliwe i wierzę, że sami Chińczycy bali się oburzenia publicznego, gdyby dowiedzieli się, że wirus był biologicznie opracowany, wraz z Wuhan Institute of Virology, obiekt do walki biologicznej na poziomie 4, jako oczywisty podejrzany.

-Istnieje jedna teoria, która mówi, że ten wirus został zaprojektowany do atakowania Azjatów, a szczególnie mężczyzn z Azji. Czy masz jakieś przemyślenia na ten temat?

 • Przeczytałem artykuł podsumowujący Alexandra Bruce, którego znam i szanuję. Nie mam bezpośredniej ani naukowej wiedzy. Moja lektura non-fiction sugeruje, że w każdym ciele ludzkim znajduje się ponad 5000 punktów genetycznych, na które można celować metodami biologicznymi lub elektromagnetycznymi, oraz że celowanie w sygnaturę DNA jest bardzo zaawansowane. Wyobrażam sobie, że białe samce mogłyby być równie łatwo atakowane. Wiemy oczywiście, że DNA można wykorzystać do skazania konkretnych osób oraz do identyfikacji płci i pochodzenia etnicznego każdej osoby, od której dostępna jest próbka DNA. Wiadomo, że nowy „Święty Graal” dla elity jest szczepionką zdolną do geoinżynierii lub efektu masy specyficznego dla DNA.
 • Zauważyłem, że w Nigerii właśnie wybuchła nowa epidemia, a wszystkie rządy, wszystkie osoby publiczne, powinny być bardzo wyczulone na wszelkie słabe sygnały, uczestnicząc w lekcjach z Chin, bezwzględnie uważać „działania wroga” za podstawową przyczynę i leczyć zdrowie publiczne jako egzystencjalny priorytet narodowy. Szczepionki są częścią problemu, a nie rozwiązaniem. Nic nie zastąpi prawdy i przejrzystości w czasie rzeczywistym.

-Chociaż istnieje globalny ruch przeciwko 5G, wiele osób będzie sceptycznie nastawionych do aspektu 5G. Co możesz o tym powiedzieć?

 • Moja wiedza jest pośrednia, czerpiąc z literatury faktu i takich ekspertów, jak Mark Steele (jeśli jesteśmy spokrewnieni, wróciłby w XVII wieku), który wygrał pierwszy proces przeciwko 5G w Wielkiej Brytanii, Sacha Stone, którego film Apokalipsa 5G nowy standard prawdy w formie filmu i inne. Kluczową kwestią, którą chciałbym powiedzieć, jest to, że 5G wydaje się być częścią masowej siatki kontroli umysłu, która, jeśli jej nie przeciwstawi się, ostatecznie pozwoli na unieruchomienie określonych osób lub grup osób (zachorowanie lub głupota) lub nawet wyeliminowanie za pomocą „naturalnych” chorób, takich jak zawał serca lub szybko rozprzestrzeniający się rak. 5G wypełnia również przestrzeń kosmiczną dziesiątkami tysięcy satelitów, które przenoszą globalne zanieczyszczenie elektromagnetyczne na nowe poziomy, które są zarówno ludobójcze przeciwko ludzkości, jak i ekobójcze przeciwko życiu roślin i oceanom. Dwa terminy, które należy zbadać w odniesieniu do 5G, to „ukierunkowana broń energetyczna” lub DEW oraz kontrola umysłu, którą wydają się CIA i National Aeronautics and Space Administration (NASA) – oba zaludnione przez nazistowskich naukowców po II wojnie światowej – osiągnęli szatańskie poziomy możliwości.
 • Nie ma rozdziału między biologią, energią i informacją. Taka jest nowa rzeczywistość. Wydaje się, że tylko Rosjanie i może niewielka garstka innych w Chinach, Iranie, Wielkiej Brytanii i USA rozumie ten transformacyjny aspekt współczesnej walki o byt.
 • Dobra wiadomość – i chcę, aby moje odpowiedzi były pozytywne dla wszystkich – to pojawienie się nowych środków do neutralizacji 5G i naprawy wszelkich form zatrucia promieniowaniem oraz ukierunkowanych elektromagnetycznych i ukierunkowanych emisji energii.

-Czy jest jakiś minus w sposobie, w jaki rząd chiński poradził sobie z tym wyzwaniem?

 • Tak. W USA bombardowanie w Bostonie było operacją fałszywej flagi zaplanowaną i przeprowadzoną przez Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego (FEMA) w celu przetestowania jej zdolności do blokowania całego miasta i chodzenia od drzwi do drzwi, bez nakazów przeszukania, domagając się wejścia do domu z rzekomym celem poszukiwania dwóch osób.
 • Muszę podnieść bardzo poważne widmo wybuchu Wuhan w Chinach, który jest katalizatorem publicznej akceptacji faszyzmu medycznego lub terroryzmu medycznego jako akceptowalnej normalnej reakcji. Zezwolenie instytucjom rządowym na napadanie na domy, ciągnięcie obywateli na ulice i szczepienie ich – lub egzekucje i spalanie ich ciał bez należytego procesu „dla dobra publicznego” jest dla mnie przerażające.
 • Medyczny „Stan wojenny” to nic innego jak zalegalizowana eutanazja i masowe morderstwa. Sytuacja ta jest wykorzystywana do rozpoczęcia dyskusji na temat obowiązkowych międzynarodowych szczepień przy użyciu nieprzetestowanych  formuł. Jest to „stan końcowy”, jaki chce osiągnąć Głębokie Państwo Syjonistyczno-Amerykańskie.
 • Globalny obraz Chin, które traktują ludzi jak towary z supermarketów, które mają być „skanowane” na czole, będą obciążać Chiny w nadchodzących dziesięcioleciach. W pewnym sensie triada Wuhan (wojna biologiczna, elektromagnetyczna i informacyjna przeciwko Chinom przez siły zewnętrzne) jest prototypem połączenia państwa policyjnego i syjonistyczno-anglo-amerykańskiej technokratycznej formy wojny.
 • Powiem też – z największym szacunkiem dla dobrych intencji sekretarza generalnego Xi Jinpinga – że wcześniej popełniono dwa błędy, oprócz pomyłki zignorowania wczesnych ostrzeżeń:
 • Po pierwsze, wydaje się, że Chiny nie uznały, że choroba popromienna występuje jako grypa – objawy są identyczne z tym, że całe samoloty zostały poddane kwarantannie przeciw rzekomej grypie, gdy wszyscy pasażerowie faktycznie cierpieli z powodu promieniowania nowego satelitarnego Wi- Fi, które nie zostało odpowiednio skalibrowane. Wyłączenie 5G w Wuhan i skonsultowanie się z Rosjanami w sprawie aspektów radiacyjnych tej wielowymiarowej pandemii byłoby – i nadal mogłoby być – pomocne.
 • Po drugie, Chiny popełniły błąd, gromadząc dziesiątki tysięcy ludzi we wspólnych obiektach na wolnym powietrzu i prawie na pewno pogorszyły sytuację. Podobnie jak obecnie uważa się, że 41% zostało zarażonych w szpitalach, wierzę, że ok. 60% lub więcej zostało zarażonych na dużych stadionach i innych obiektach kwarantanny, gdzie obywatele zostali razem stłoczeni przez dyktat. Alternatywnym podejściem byłoby zamówienie narodowego dnia czyszczenia wszystkich powierzchni mydłem i wodą – w pracy i w domu – a następnie zakaz podróżowania w połączeniu z ostro zlokalizowanymi, w pełni przeszkolonymi zespołami medycznymi. Lepszym rozwiązaniem wydaje się indywidualna izolacja niż łączenie ludzi.
 • W połączeniu z zamknięciem 5G i dogłębnym spojrzeniem na statystyki co godzinę (epidemiologia) uważam, że Chiny znacznie zmniejszyłyby całość kosztów, w tym koszt utraty zaufania publicznego do rzetelności i skuteczności rządu.

-Załóżmy, że syjoniści tego nie zrobili. Na kim jeszcze powinno się koncentrować dochodzenie?

 • Głębokie państwo (podmioty niepaństwowe), Brytyjczycy, Amerykanie i Rosjanie, w przybliżeniu w tej kolejności. SARS był prekursorem i być może został zaprojektowany przez Rosjan. Brytyjczycy mają Porton Down, a Brytyjczycy, Amerykanie i syjoniści mają laboratoria zajmujące się walką biologiczną w Europie Wschodniej oraz w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Ukraina pozostaje dla mnie zagadką, ale moim zdaniem Ukraina jest jednym z najniebezpieczniejszych krajów na świecie z powodu mieszanki rosyjskich przestępców i syjonistycznych faszystów kontrolujących ten kraj. Mają dostęp do wszelkiego rodzaju zapasów broni nuklearnej, biologicznej i chemicznej. Uważam Ukrainę, podobnie jak Arabię ​​Saudyjską, za przedłużenie syjonistycznych podżegaczy wojennych.
 • Chcę podkreślić, że wierzę, że państwo narodowe jako struktura określająca wojnę i pokój jest obecnie kwestionowane przez mieszankę podmiotów niepaństwowych, w tym w szczególności rosyjsko-syjonistyczno-amerykańskich przestępców (znanych jako Czerwona Mafija) i nowych. Ekologia paramilitarnych lub prywatnych kontrahentów wojskowych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także tradycyjny amerykański kompleks militarno-przemysłowy, który wydaje się mieć własne pozaziemskie i głębokie podziemne bazy przeprowadzające eksperymenty genetyczne na koszt podatnika, ale bez nadzoru rządu.
 • Niektórzy sugerują, że sami Chińczycy są za to odpowiedzialni; że chiński oficer wojskowy  chwalił się, że ta zdolność jest w zasięgu ręki; i że Chiny mogą celowo eksperymentować z kombinacją redukcji populacji i nowych poziomów masowej inwigilacji i kontroli tłumu. Trudno w to uwierzyć, ale nie jest to niemożliwe do rozważenia. Z pewnością jestem gotów uwierzyć, że to był wypadek, ale wszystkie znaki wskazują na obce złośliwe zamiary – dla mnie pewnikiem jest stopień, w jakim zachodnie media, kontrolowane przez MI-6 i CIA, były całkowicie przygotowane do wydania informacji: wojna – tak przygotowana, jak syjoniści zaplanowali i dokonali okrucieństwa z 11 września. Było to pod wieloma względami 11 września w Chinach i jest to jeden z powodów, dla których preferuję uważne spojrzenie na syjonistów jako sprawców.

-W jakim stopniu jesteś pewien, że USA nie ponosi odpowiedzialności?

 • To bardzo uczciwe pytanie. Pozwólcie mi rozróżnić Stany Zjednoczone jako kraj, społeczeństwo, rząd i kompleks agencji, z których wiele ma nieuczciwe elementy kontrolowane przez syjonistów. Kiedy więc sugeruję, że „zrobili to syjoniści”, w żaden sposób nie wyklucza to współudziału nieuczciwych elementów rządu USA, takich jak widzieliśmy w przypadku pułapek pedofilii i szantażu Mosadu w Stanach Zjednoczonych, gdzie nieuczciwe elementy CIA i Federalne Biuro Śledcze (FBI) są w pełni współwinne, ukrywa Mossad i bierze udział w „zabraniu”, aby kontrolować gubernatorów, ustawodawców, szefów policji, szeryfów, sędziów i prokuratorów, między innymi. Jak dowiedzieliśmy się podczas rosyjskiego polowania na czarownice, zdrajcy finansowani przez DoD, którzy spiskowali z Johnem Brennanem i Jamesem Comeyem i innymi, aby złośliwie zniesławić naszego prezydenta. Stwierdzono, że elementy zarówno CIA, jak i Ministerstwa Obrony są zaangażowane w handel dziećmi.
 • Nie wierzę, aby nasz Prezydent, nasz Sekretarz Obrony, a nawet nasz Dyrektor CIA, wyraźnie zezwolił na ten akt wojny. Nadal uważam, że połączenie syjonistów przez Harvard jest krytycznym punktem wyjścia dla każdego dochodzenia.

-Czy ma to związek z Iranem?

 • Tak Otrzymałem e-mail od wysokiej rangi oficera wojskowego, który obecnie jest na emeryturze, który powiedział:
 • Podejrzewam, że ta epidemia wirusa ma na jakiś czas usunąć Chiny ze światowej sceny, uniemożliwić jej interwencję w planowanym scenariuszu, być może z udziałem Iranu, któremu Chiny wydały wiele sygnałów na temat wsparcia. Żadna chińska ekspedycja wojskowa nie mogłaby zostać objęta sankcjami podczas takiej epidemii, nie będą też dostępne żadne fundusze na dużą skalę, wszystko zostanie przeznaczone na powstrzymanie wirusa.
 • Nie mam bezpośredniej wiedzy, ale powiem, że wierzę, że syjoniści u władzy w USA, w tym nasz chrześcijański syjonistyczny sekretarz stanu, który uważa, że ​​to cudowna rzecz dla CIA kłamać, oszukiwać i kraść, chcieć wojny z Iranem i zrozumcie, że Rosja i Chiny mają moc powstrzymania takiej wojny.
 • Nie rozumieją jednak, że armia amerykańska nie jest w stanie przetrwać w żadnej poważnej wojnie z równorzędnym przeciwnikiem i jest całkowicie podatna zarówno na atak biologiczny, jak i elektromagnetyczny od kwatery głównej z tyłu, do linii frontu. I szczerze mówiąc, nawet jeśli rozumieli nasze wady, nie sądzę, żeby im to zależało. Ich żądza wojny, ich ideologiczna ślepota sprawiają, że wszyscy powinni zostać uznani za niezdolnych do służby publicznej i odizolowani. FBI było całkowicie bezwartościowe jako krajowa agencja kontrwywiadu.
 • Tak, istnieje połączenie z Iranem. Wirus i histeria zachodnich mediów czasowo pochłonęły Chiny, ich przywódców i wojsko. Rosjanie jednak nie mają tego problemu, po części dlatego, że są daleko zaawansowani w dziedzinie energetyki, energii skalarnej  i grawitobiologii, z których wszystkie mogą zneutralizować każdy atak biologiczny, jaki miał miejsce w Chinach.

– Przydatne byłoby, aby Iran sponsorował konferencję na temat wirusa Wuhan i zaprosił Rosjan do przedstawienia, choćby tylko nielicznym i tajnym, ich poglądu na temat skrzyżowania biologii z energią.

-Te warunki nie są znane większości naszych czytelników. Co możesz nam o nich powiedzieć?

 • Pozwólcie, że zasugeruję, że prace Thomasa Bearden z lat 80. i 90., które opisują rosyjskie zdolności, pozostają bardzo ważne, w tym jego książki Fer de Lance, The Excalibur Briefing, Gravitobiology i Energy from the Vacuum. W Serbii jest również profesor, Ilija Lakicevic, były profesor fizyki cząstek Maxa Plank Institute, który wydał coś, co wydaje się być pierwszą technologią ochrony pełnego spektrum 5G, 5GBioShield – przeprowadziłem z nim wywiad dwukrotnie i byłem pod wrażeniem wyników badań klinicznych w Szwajcarii. Jest tak wiele rzeczy, których nie rozumiem, ale w równowadze odkryłem w literaturze faktu, że zjadliwe wirusy można zarówno tworzyć, jak i pokonywać za pomocą wyrafinowanych środków elektromagnetycznych. Wydaje się, że Rosjanie są najlepsi na świecie, ale podejrzewam, że w głębi Iranu są również zasoby wiedzy specjalistycznej. Wygląda na to, że Amerykanie popełnili błąd, koncentrując się na ataku zamiast na obronie.

Gdybyś był prezydentem Donaldem Trumpem, co byś zrobił, aby ustabilizować sytuację?

 • Co za miłe pytanie. Powiem ci dokładnie to, co powiedziałem Białemu Domowi w komunikacji elektronicznej. Po pierwsze, powinien polecić Sekretarzowi Obrony, aby przywołał do służby najlepszego amerykańskiego oficera kontrwywiadu, pułkownika Stuarta Herringtona, autora książki „ Zdrajcy w USA”, który akurat jest żonaty z kobietą chińskiego pochodzenia. Należy utworzyć wspólną amerykańsko-chińską grupę zadaniową z zaufanymi oficerami kontrwywiadu wojskowego jako jej trzonem – FBI jest całkowicie bezużyteczna i nie można mu ufać. Promowałbym płk Herringtona do stopnia generała brygady i przekazał mu natychmiastową opiekę profesora Harvardu, który zdradził Amerykę, i natychmiast udostępnił tę osobę Chińczykom do bezpośredniego przesłuchania. Ja bym ściśle współpracował z Chińczykami, aby zrobić cztery rzeczy:
 • po pierwsze, sprawdzić laboratorium, aby ustalić, czy wbudowana została wada projektowa, która pozwoliłaby wirusom na ucieczkę po użyciu pilota;
 • po drugie, uważnie przyjrzeć się możliwości, że kryzys został stworzony w dwóch częściach: część z laboratorium biologicznego, którą zamierzamy zobaczyć; oraz złośliwe rozprzestrzenianie się wirusa przez syjonistycznych, brytyjskich lub amerykańskich agentów, całkowicie niezależnych od operacji laboratoryjnych;
 • po trzecie, dołączyłbym Rosjan do zespołu i do wykonania ogólnej analizy aspektu 5G;
 • i po czwarte, niech oddział finansowy wielonarodowej grupy zadaniowej dokona pełnego badania rynku giełdowego na wszystkich giełdach za pomocą cienkiego wątku, zgodnie z ofertą mojego kolegi Billa Binneya, aby wyodrębnić konkretnych inwestorów, zarówno indywidualnych, jak i organizacyjnych, którzy wydają się mieć wcześniejszą wiedzę na temat wymyślonej pandemia Wuhan.

-Jaka jest twoja prognoza w tym wszystkim?

 • Ujawnienie z 11 września i ujawnienie pedofilii zniszczy syjonistycznego pasożyta w USA (nie mylić z lojalnymi żydowskimi Amerykanami) i wielu z 1% osób, które opowiadają się za wojną, chorobami i biedą, jako centrami zysków.
 • Palestyna zostanie przywrócona za naszego życia; darmowa energia umożliwi nieograniczoną odsalanie wody i zmieni pustynię w oazę dobrobytu dla wszystkich.
 • Być może, co najważniejsze, i nie rozumiem tego całkowicie, zachodzi konwergencja, w której energia dodatnia, w tym energia duszy lub duchowa, wypiera energię ujemną, w tym energię skupienia się na okrucieństwach, ludobójstwie i wojnie. Świat się leczy.
 • Powiedziawszy to, chcę podkreślić moje zaniepokojenie powszechnym przekonaniem wśród 1% elit – że mogą sobie poradzić bez 99% i że światu będzie lepiej, jeśli po prostu spalimy 90% – 99% biednych (w przypadku broni 5G i innej ukierunkowanej broni energetycznej nie ma problemu z usuwaniem ciała, ciała spalają się i odparowują od wewnątrz na zewnątrz).
 • Ludzkość jest moim zdaniem kosmicznym eksperymentem wolnej woli, a różnorodność jest istotnym źródłem wyobraźni i innowacji. 1% jest hodowanych, szczególnie w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Są oni dosłownie hodowani, do tego stopnia, że ​​w wielu przypadkach cierpią na demencję i inne choroby genetyczne związane z hodowlą.

Świat może być uzdrowiony, ale następne dwadzieścia lat wymaga nadzwyczajnego przywództwa moralnego, które poświęcone jest opiece nad ogółem społeczeństwa. Większa publiczność – 99% – jest naszą „kukurydzą nasienną” na przyszłość.

https://www.youtube.com/watch?v=ztO5ePtxcW0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2QgRtyRM4iRUzTYf_qOMKgo3wMipv82yurte8nKFOTEceHKiBKD9J6U3k
WYWIAD W DO ODSŁUCHANIA W WERSJI POLSKIEJ.

Źródło:

https://www.tehrantimes.com/news/445094/Interview-A-Counterintelligence-Perspective-on-the-Wuhan-Virus

Ostatnie wpisy

Kategorie

NAJWIĘKSZA OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI XXI WIEKU – USA , ”ZARAZA” CHINY, 5G, MICROSOFT.

7 listopada 2020 / Możliwość komentowania NAJWIĘKSZA OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI XXI WIEKU – USA , ”ZARAZA” CHINY, 5G, MICROSOFT. została

Może Ci się spodobać

TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO BO ZATRZĘSIE – W SWOJEJ NOWEJ KSIĄŻCE GATES PIESZE ”JAK URATOWAĆ ŚWIAT”. 1 marca 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • NAJWIĘKSZA OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI XXI WIEKU – USA , ”ZARAZA” CHINY, 5G, MICROSOFT.
 • Może Ci się spodobać