Skok w króliczą norę

W BELGII ROZPOCZĘŁY SIĘ ”TARGI DZIECI” DLA OBRZYDLIWYCH I BOGATYCH – ”WYBIERZ PŁEĆ KOLOR OCZU I RASĘ”.

W Brukseli rozpoczęły się międzynarodowe Targi Dziecięce „Men Having Babies”. I nie jest to przenośnia – sprzedawcy oferują bowiem bogatym gejom surogację i sprzedaż dzieci na „zamówienie”. Wszystko to odbywa się w samym sercu Unii Europejskiej, pod okiem władz Belgii, której prawo nie zezwala na surogację komercyjną.

Koszt „produktu” to 90-150 tys. dolarów i obejmuje on „wynajęcie macicy”, pomoc prawną, dostarczenie materiału biologicznego i niezbędne opłaty. Koronawirus nieco pokrzyżował plany i interes częściowo przeniósł się do internetu. Mimo do stoisk zapraszane są homoseksualne pary.

Nie jest to pierwsze tego typu event. Jest to bowiem wydarzenie obwoźne – we wrześniu odbyło się w Paryżu, w październiku – w Tajpei, w grudniu zaś zaplanowano je w Tel-Awiwie.

Szalejąca plandemia tylko w części pokrzyżowała plany handlarzy dziećmi. Część prezentacji odbywa się bowiem stacjonarnie, ale niektóre przeniesiono do internetu. Prospekty są bardzo bogate, a trzymający się za ręce homoseksualiści mają problem z wyborem. Mogą bowiem wskazać rasę, płeć, kolor włosów czy oczu dziecka.

Proceder ten odbywa się obecnie w belgijskiej stolicy, mimo że jest to prawnie zakazane. Brakuje także głosów aktywistów, którzy na co dzień ochoczo wojują o „prawa kobiet”. Warto podkreślić, że surogatki najczęściej decydują się przecież na taką rolę z przyczyn finansowych.

W tym świetle nowego znaczenia nabiera fakt, że niedawno w Brukseli po raz pierwszy w historii Europy wicepremierem została transseksualistka. Chodzi o niejaką Petrę de Sutter, aktywistkę ruchu LGBT, która zdecydowanie domaga się zalegalizowania macierzyństwa zastępczego w Europie. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejna batalia w wojnie kulturowej, tym razem o prawne usankcjonowanie surogacji.

Nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z formą niewolnictwa kobiet i handlu żywym towarem, czyli dziećmi. Surogacja stanowi podeptanie ludzkiej godności w każdym aspekcie. Żadna kobieta nie zgodziłaby się dobrowolnie na potraktowanie jak klacz rozpłodowa i wynajęcie swej macicy oraz urodzenie dziecka dla jakiejś pary gejowskiej, gdyby nie zmusiła jej do tego dramatyczna sytuacja finansowa. To przecież nie przypadek, że surogatki rekrutują się z bardzo biednych krajów.

Według Grzegorza Górnego z wpolityce.pl na zachodzie trwa już kampania medialna dążąca do przewartościowania i odwrócenia znaczeń – to, co w rzeczywistości jest upodleniem kobiet i instrumentalizowaniem dzieci, przedstawia się jako wielkie dobrodziejstwo i prawo człowieka.

Sentymentalne historie o celebrytach, takich jak Elton John czy Ricky Martin, którzy zafundowali sobie dzieci z surogacji i teraz obnoszą się ze swoim szczęściem, mają służyć legitymizacji haniebnego procederu. Fakt, że bogaci mężczyźni wykorzystują biedne kobiety, przykrywany jest ckliwymi historyjkami o szczęśliwych dzieciach w gejowskich rodzinach oraz wzniosłymi hasłami o prawach człowieka.

Jeszcze parę lat takiego prania mózgu i zmieni się nastawienie opinii publicznej. Widzieliśmy już przecież, że to, co jeszcze dwadzieścia lat temu traktowane było jako zboczenie, dziś jest uważane za normę kulturową, społeczną i prawną. To, co było zabijaniem bezbronnych, stało się prawem kobiet. Niewykluczone więc, że surogacja, czyli niewolnictwo kobiet i handel dziećmi, też będzie uchodzić za prawo człowieka, a na ulice będą wychodzić tłumy, by bronić tego prawa.

Ostatnie wpisy

Kategorie

W BELGII ROZPOCZĘŁY SIĘ ”TARGI DZIECI” DLA OBRZYDLIWYCH I BOGATYCH – ”WYBIERZ PŁEĆ KOLOR OCZU I RASĘ”.

9 listopada 2020 / Możliwość komentowania W BELGII ROZPOCZĘŁY SIĘ ”TARGI DZIECI” DLA OBRZYDLIWYCH I BOGATYCH – ”WYBIERZ PŁEĆ KOLOR

Może Ci się spodobać

PO CZYJEJ STRONIE STOI WŁADZA – PEDOFILIA W POLSCE PRAWIE LEGALNA ? 13 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • W BELGII ROZPOCZĘŁY SIĘ ”TARGI DZIECI” DLA OBRZYDLIWYCH I BOGATYCH – ”WYBIERZ PŁEĆ KOLOR OCZU I RASĘ”.
  • Może Ci się spodobać