Świat jest inny

PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA NA 2021 ROK – ”WIELKA PLAGA NIE SKOŃCZY SIĘ DOPÓKI KREW PRAWYCH NIE ZOSTANIE POMSZCZONA”

Nostradamus jest jedną z najbardziej zagadkowych postaci w historii. Ten XVI-wieczny francuski astrolog, okultysta i mistyk, miał słynąć z przepowiadania przyszłości. Swoje przewidywania czynił m.in. na podstawie obserwacji gwiazd. Na tej podstawie wyciągał wnioski dotyczące zbliżających się wydarzeń.

Wizję przyszłości Nostradamus zawarł w postaci utworów wierszowanych. Interpretacje tych tekstów nie pozostawiają złudzeń: świat ma czekać katastrofa. Koniec świata poprzedzą liczne kataklizmy, wojny i inwazja islamu. Wiele osób zainteresowanych dzisiejszą sytuacją na świecie uważa, że przepowiednie Nostradamusa zaczynają się realizować. 

Interpretatorzy zwracają uwagę, iż Nostradamus miał też przewidzieć dotychczasowe wydarzenia, które w minionych wiekach dziesiątkowały ludzkość. Francuski astrolog żydowskiego pochodzenia był również przekonany, że czeka nas III wojna światowa, która potrwa 27 lat i spowoduje ogromne zniszczenia i straty.

Podczas walk – przebiegających w dużej mierze na tle religijnym – życie miałyby stracić miliardy ludzi. Z przepowiedni Nostradamusa ma także wyłaniać się szczególna pozycja Polski. Nasz naród miałby bowiem odegrać istotną rolę w późniejszym zjednoczeniu Europy. 

2020.

Miliony ludzi na całym świecie z niecierpliwością wyczekują końca 2020 roku, wierząc, że wszystkie kłopoty, jakie przyniósł, przejdą do historii. Ale co powiedział jeden z najsłynniejszych predyktorów, Michel Nostradamus, który, nawiasem mówiąc, zapowiedział wiele wydarzeń, które miały miejsce w historii świata?

Nostradamus przewidział wielką bitwę na morzu, która według interpretatorów odbędą się dopiero w 2021 roku:

Wkrótce po chwili wytchnienia

Będzie dużo zamieszania na lądzie i morzu

Na morzu będzie jeszcze więcej bitew

Zwierzęta najbardziej ucierpią z powodu pożaru…

Badacze są przekonani, że te wiersze zawierają prognozę dotyczącą zbliżających się klęsk żywiołowych, które wydarzą się zarówno na lądzie, jak i na wodzie. Rzeczywiście, klimat na naszej planecie ostatnio bardzo się zmieniał, co może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji.

Ktoś po przeczytaniu tych wersetów poważnie wierzy, że w 2021 roku planeta będzie musiała zmierzyć się z serią tsunami i dużymi pożarami lub aktywnością wulkaniczną. Nawiasem mówiąc, wielkie powodzie na 2021 r. Przewidział również słynny medium Edgar Cayce, wskazując, że w ich wyniku niektóre terytoria wejdą pod wodę.

Nowa forma handlu.

W swoich przewidywaniach Nostradamus mówił także o otwarciu nowych szlaków handlowych. Widzący przewidział również znaczny wzrost popularności działalności rzemieślniczej – to rzemieślnicy, którzy robią coś własnymi rękami, będą mieli okazję w najbliższym czasie coś zarobić.

Współcześni interpretują to jako przejście sfery handlu do formatu online, co w rzeczywistości dzieje się teraz na tle pandemii, która ogarnęła cały świat.

Czy pandemia się skończy?

I wreszcie główne pytanie, które niepokoi miliony ludzi na naszej planecie: czy koronawirus zniknie w 2021 roku? Nie ma na to dokładnej odpowiedzi, ale Nostradamus naprawdę przewidział plagę i powiedział, że skończy się ona dopiero wtedy, gdy „krew prawego człowieka, wzięta i skazana bez zbrodni, zostanie pomszczona”.

Ale kogo dokładnie ten wielki wróżbita miał na myśli ? Wielu współczesnych zgadza się, że mówimy o chińskim lekarzu Li Wenlianie, który jako jeden z pierwszych ostrzegł świat przed wybuchem koronawirusa, ale wtedy nikt nie pozwolił mu mówić o tym otwarcie. 

Istnieją dowody, że lekarzy wezwano nawet do Dyrekcji Bezpieczeństwa Cywilnego, gdzie zmuszono ich do przyznania się, że wszystko, co powiedział, było kłamstwem, rozpowszechnianym w celu podważenia porządku w społeczeństwie. Po pewnym czasie ten lekarz zmarł z powodu zakażenia koronawirusem.

Jeśli uwierzysz słowom widzącego, skuteczne lekarstwo na COVID-19 zostanie znalezione natychmiast po ujawnieniu całej prawdy o tym, co się stało.

Nostradamus o 2021 roku.

Jednym z najważniejszych proroctw Nostradamusa na 2021 rok jest przepowiednia narodzin nowej światowej wiary – to właśnie w tym roku procesy, które doprowadzą do powstania zupełnie nowej religii.

Ze względu na niejasność sformułowań w czterowierszach badacze nie są zgodni co do tego, jak ta religia zostanie utworzona. Ktoś uważa, że ​​powstał z połączenia katolickiej i prawosławnej gałęzi chrześcijaństwa. Inni są przekonani, że chrześcijaństwo i islam zjednoczą się.

O dokładności proroctw.

Nostradamus uważał, że nie każdemu pozwolono poznać przyszłość. Dlatego zaszyfrował swoje czterowiersze tak ogólnikowymi prognozami dotyczącymi przyszłych wydarzeń, że współcześni badacze interpretują te same czterowiersze na prawie dziesiątki różnych sposobów. Niemniej jednak wszyscy miłośnicy ezoteryki zgadzają się, że jego przepowiednie są najdokładniejsze z proroctw wszystkich innych światowej sławy wróżbitów (w tym Baby Vangi).

Za główny wskaźnik trafności tych prognoz uważa się procent potwierdzeń zdarzeń, które już miały miejsce, o których Michel de Nostrdame pisał na długo przed ich realizacją. W przypadku jego czterowierszów opisane przez niego zdarzenia odbywają się z dokładnością 70-85%. W szczególności w ciągu ostatniego stulecia spełniło się wiele przepowiedni Nostradamusa, z których można wyróżnić:

  • deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych
  • odkrycie Australii
  • wprowadzenie kalendarza gregoriańskiego
  • pojawienie się szeregu wynalazków technicznych: kolej, silnik parowy, żarówka elektryczna, samolot, telefon, dynamit, telewizja, rakiety kosmiczne i wiele innych.

Oczywiście nie wszystkie proroctwa, o których pisał Nostradamus w swoich czterowierszach, zostały zrealizowane w praktyce. Możliwe, że początkowo niektóre z jego przewidywań były błędne. Być może niektóre proroctwa były prawdziwe, ale później zostały po prostu błędnie zinterpretowane przez badaczy jego czterowierszów.

A jednak ci, którzy chcą spojrzeć w przyszłość, nie mają innego wyjścia, jak dokładnie przestudiować dziedzictwo słynnego francuskiego wróżbity. Przecież przepowiedziane przez niego i zrealizowane w minionych stuleciach wydarzenia na świecie dowiodły już, że Michel de Nostredame jest największym prorokiem w historii ludzkości.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA NA 2021 ROK – ”WIELKA PLAGA NIE SKOŃCZY SIĘ DOPÓKI KREW PRAWYCH NIE ZOSTANIE POMSZCZONA”

10 listopada 2020 / Możliwość komentowania PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA NA 2021 ROK – ”WIELKA PLAGA NIE SKOŃCZY SIĘ DOPÓKI KREW PRAWYCH

Może Ci się spodobać

NAUKA I TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI. 8 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA NA 2021 ROK – ”WIELKA PLAGA NIE SKOŃCZY SIĘ DOPÓKI KREW PRAWYCH NIE ZOSTANIE POMSZCZONA”
  • Może Ci się spodobać