AGENDA 2030

KARTELE FARMACEUTYCZNE I 💉 – DLACZEGO 🦠 POZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE ?

Wielu z Was słyszało na pewno z przekazów medialnych że 🦠 już z nami zostanie na zawsze . Postaram się wyjaśnić skąd to przekonanie.

Gdy obce DNA dostanie się do komórki gospodarza, ma dwie opcje. Może albo integrować się z genomem gospodarza i replikować, albo pozostać w środku bez integracji z genomem. Przejściowa transfekcja wykazuje tymczasową ekspresję wstawionych genów bez integracji z genomem gospodarza. Geny wytwarzają kodowane białko, aż komórka się podzieli.

Jednak z powodu niemożności integracji nie może się powielać i wchodzić w przyszłe pokolenia. Ten rodzaj transfekcji kończy się powodzeniem przez krótki czas. Podczas podziału komórki lub z powodu innych czynników obce DNA ulega degradacji, 🦠 ginie. Drugi sposób transfekcji to transfekcja stabilna.

Gdy obce DNA, poprzez wektor, dostanie się do komórki gospodarza, część obcego DNA integruje się z genomem gospodarza i staje się jego częścią. Dlatego obcy DNA replikuje się i przechodzi do przyszłych pokoleń, gdy replikuje się genom gospodarza.

Wektorami nazywamy organizmy lub cząsteczki zdolne do przenoszenia materiału biologicznego. Takie cząsteczki są wmontowywane w strukturę wirusa, co oznacza że wirus musiał być stworzony w wyspecjalizowanym laboratorium wojskowym lub korporacyjnym.

INNYMI SŁOWY, KIEDY DNA 🦠 POŁĄCZY SIĘ Z NASZYM GENOMEM, NASZ ORGANIZM SAM ZACZNIE PRODUKOWAĆ ( REPLIKOWAĆ ) 🦠.

💉 pośpiech.

Nie muszę tłumaczyć że WHO i ONZ to główni gracze w tej pandemii, więc , mimo zachowania maksymalnej tajności, program COW ID wymknął się właśnie stamtąd z rąk spiskowców. Połączona wiedza wybitnego wirusologa i działaczy powiązanych z organizacjami międzynarodowymi była dla światowego spisku wyjątkowo niebezpieczna.

Wszyscy lecieli na sympozjum poświęcone AIDS do Sydney, ale zamierzali tam ujawnić plany wywołania światowej pandemii i opisać w jaki sposób zostanie ona wywołana i jak będzie prowadzona. Bez dwóch zdań, gdyby się im udało, pandemia nie wybuchłaby w ogóle.

Prawdopodobnie w pierwszym cyklu 💉 znakomita większość 💉 to będzie Placebo. Nie mogą podać od razu 💉 jakie wywołają wysoką śmiertelność, bo to byłaby ostatnia fala 💉 na jaką zgodziliby się ludzie. Tak drastyczne działanie równałoby się wielkim startom. Obok Placebo znajdą się jednak 💉 wektorowe, właśnie te, jakie zawierać będą wektor, dzięki któremu genom 🦠 połączy się z genomem gospodarza. Po jakimś czasie organizm osoby za💉 sam zacznie produkować wirusa i zacznie stopniowo infekować innych.

Nie będą musieli niczego rozrzucać i uwalniać. W ten sposób pandemia nigdy nie wygaśnie i pojawią się kolejne fale zachorowań, a ogłupione społeczeństwo będzie karmione bredniami o kolejnych mutacjach🦠 . U tych nowo zakażonych przez tych 💉 dojdzie jedynie do transfekcji przejściowej, do wystąpienia objawów zakażenia, które uzasadnią dalsze 💉. Tak pandemie można prowadzić kilka lat, a populacja 💉 będzie budowana stopniowo.

To jest bardzo ważne, że kolejne wersje w 💉 🦠 , produkowanych przez kolejnych za💉, będą wywoływać coraz ostrzejsze objawy. Dlaczego, bo medycyna będzie próbowała nadążyć za pandemią i znajdą się przypadkowo leki na te 🦠 jak Chlorochina i Chydroxychlorochina, czy chlorowodorek amantadyny. Jeżeli znajdzie się lek lub przebieg infekcji będzie łagodny nikt o zdrowych zmysłach się nie 💉.

Samo straszenie przez kontrolowane przez elitę media nie wystarczy. Jeżeli udało im się stworzyć wirusa to stworzyli także mechanizmy jego usypiania, aktywowania lub destrukcji. Pisze tu o kopiach wirusa produkowanych przez organizm po połączeniu genomu wirusa z genomem gospodarza.

Takim narzędziem może być na przykład promieniowanie elektromagnetyczne. Nie jest wykluczone, jeżeli posiedli wiedzę o polach torsyjnych , morfogenetycznych że mogą wmontowywać lub usuwać materiał wirusa do lub z genomu ludzkiego za pomocą pól informacji i reakcji łańcuchowej polimerazy ( PCR ). To się udało Prof. Luc Montagnier, odkrywcy wirusa HIV z genomem bakterii Borrelia burgdorferi.

To wszystko wyjaśnia dlaczego ten 🦠 ZOSTANIE Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE. Będą zarażać stopniowo, falami, stwarzać nieustanne zapotrzebowanie na 💉. Ludzie produkując w swoich organizmach 🦠 , zarażając innych sami stworzą, stopniowo, potrzebę wy💉 społeczeństwa.

Ci u których 🦠 połączy się z organizmem gospodarza nie umrą od razu, będą przewlekle chorować tak jak chorzy na AIDS, zanik odporności, choroby autoimmunologiczne. Dysponując narzędziami do stymulowania 🦠, replikowanego przez organizm za💉 gospodarza, za pomocą sygnału z sieci 4G, 5G, z instalacji HAARP, nadajników StarLink, wi-fi, routerów, będą mogli bardzo precyzyjnie regulować poziom populacji.

Sygnał z sieci 5G pozwala skierować wiązkę promieniowania bardzo precyzyjnie. Jak to będzie wyglądać ? Najpierw namierzą wcześniej „zakwalifikowanego do eliminacji” zaszczepionego dzięki sieci 5G i StarLink.

Wyślą w jego kierunku wiązkę promieniowania, najlepiej kiedy będzie spał , i wywołają niezwykłą zajadłość 🦠, który zacznie się lawinowo namnażać wywołując wstrząs w organizmie. Ludzie będą umierać na zawały, udary, dusić się. To narzędzia do zabójstwa doskonałego, o jakim od dawna marzy ta banda psychopatów.

To jest ich znak rozpoznawczy, łącza zawsze zyski z zaplanowanym celem, jakim od lat jest kontrola poziomu populacji. W czasie pandemii zarobili już gigantyczne pieniądze na sprzęcie medycznym, środkach higieny. Zwróćcie uwagę, że nie stracili ani grosza w handlu, a wręcz przeciwnie. Ci sami ludzie są właścicielami centrów handlowych, sklepów firmowych. To że wytłuką nie związany z nimi handel nie oznacza strat.

Zamykając centra handlowe i sklepy firmowe i izolując ludzi o setki procent zwiększyli obroty w należących do nich sklepach internetowych. Od lat obserwuję z ciekawością jak dynamicznie opanowali usługi kurierskie, jak powiązali sprzedaż z placówkami stacjonarnymi ( Żabka ) i siecią paczkomatów, które w Polsce powstały w błyskawicznym tempie, tak by zdążyć przed pandemią i kolejnymi lockdownami.

Sieci spożywcze są także otwarte, właściciele korporacji nie stracili ani grosza, a przed nimi lukratywne interesy. Zarobią na 💉, będzie kilka fal 💉. Potem zaczną zarabiać na leczeniu przewlekle chorych podając im skojarzone , bardzo drogie terapie.

Coś Wam to przypomina ? MI CHEMIĘ. Rodzimy się i nasi rodzice już muszą wydawać na nas część zarobionych pieniędzy. ZARABIAJĄ ONI. Potem dorastamy i wydatki na szkołę, ubrania, odpoczynek. ZNOWU ZARABIAJĄ ONI. Potem przygotowujemy się do zawodu i bierzemy kredyt. ZARABIAJĄ ONI. Idziemy do pracy, spłacamy kredyt na naukę i bierzemy kolejny na dom, samochód. ZARABIAJĄ ONI. Pracujemy ciężko 30 lat. ZARABIAJĄ ONI. Spłacamy kredyt i mamy dom , dwa samochody, wyposażenie i wtedy dostajemy RAKA.

Zaczynamy walczyć o życie i wyprzedajemy stopniowo uzbierany przez całe życie majątek żeby przedłużyć sobie życie o maksymalnie pięć lat ( taki jest statystyczny okres przeżywania po chemii ). NA NASZYM LECZENIU ZNOWU ZARABIAJĄ ONI. Nie dość że żerowali na nas całe życie, na koniec odbierają nam wszystko co udało nam się wypracować.

Jeżeli dodamy do tego to, że od lat ONI sprzedają nam truciznę w jedzeniu , wodzie, rozpylają trucizny na polach , łąkach , w powietrzu, by wywołać u nas RAKA, to nasz cykl życia w rzeczywistości jest cyklem pracy akumulatora zasilającego ICH system produkcji bogactwa i władzy.

Ostatnie wpisy

KARTELE FARMACEUTYCZNE I 馃拤 鈥 DLACZEGO 馃 POZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE ?

24 listopada 2020 / Mo偶liwo艣膰 komentowania KARTELE FARMACEUTYCZNE I 馃拤 鈥 DLACZEGO 馃 POZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE ? zosta艂a

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

PLAN[C]19/LOCKSTEP ROCKEFELLER脫W WYPE艁NA SI臉 NA NASZYCH OCZACH 鈥 CZY CZEKA NAS ATAK SZCZEPU SARS/HIV/MERS? 20 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KARTELE FARMACEUTYCZNE I 馃拤 鈥 DLACZEGO 馃 POZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE ?
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰