AGENDA 2020

”PANDEMIA FOREVER” – M.Z POTWIERDZA: MASECZKI NA STAŁE I SMSOWE NOMINACJE DO TESTÓW ?.

Chcecie, żeby było normalnie, to zachowujmy się normalnie…To co jeszcze rok temu było normalnością, czyli, że długotrwała gorączka, kaszel i cała grypowa otoczka miała swój finał u lekarza rodzinnego dziś Szanowni urasta do choroby, która jest wstydliwa niczym pospolita choroba weneryczna, a lekarze “enefzetowi” uciekają od niej w popłochu. Oczywiście powtórzę jeszcze raz, nie negowałem nigdy powikłań po grypie, nie negowałem koronawirusów. Ba, one są, ale całkowicie niegroźnie, to nie one zabijają.

Zabijają nas durne procedury, durna organizacja tzw służby zdrowia, zabija brak podstawowej opieki lekarskiej wynikającej choćby zapłaconych składek zdrowotnych…Teraz dopiero wielu ludzi, których spotykam przyznaje z pewną nieśmiałością, że oni covida już chyba przeszli. Ja też, zresztą każdą grypę przechodzę ciężko i teraz też nie było inaczej.

Wiemy, że ogólnodostępna szczepionka na koronawirusa jest coraz bliżej. Wielu ciekawych rzeczy z tym związanych dowiedzieliśmy się podczas rozmowy ministra zdrowia z Robertem Mazurkiem w RMF FM.

Adam Niedzielski poinformował, że zmieni się system skierowań na testy na obecność koronawirusa. System będzie w inny sposób przekazywał informacje o teście. Wyniki poznamy poprzez wiadomość SMS.

Inną ważną zmianą będzie nakaz badania. Osoby, które otrzymają SMS-a z poleceniem udania się na test, będą musiały udać się do odpowiedniej placówki.

— Zasadą jest, że diagnozowanie i leczenie następuje za świadomą zgodą pacjenta. Są jednak od tego wyjątki, podyktowane ważnym interesem społecznym i ochroną zdrowia publicznego. Jednym z nich jest obowiązek poddania się badaniom sanitarno-epidemiologicznym (w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań), w sytuacji podejrzenia zakażenia. Nie można odmówić wykonania badania (testu) na obecność koronawirusa. Pacjent powinien współpracować ze służbami sanitarnymi. Ma on jednak prawo do informacji o swoim stanie zdrowia oraz podejmowanych czynnościach medycznych — czytamy na stronie ministerstwa.

Wielu Polaków czeka już na moment, w którym uporamy się z pandemią i wrócimy do normalnego stylu życia. Okazuje się jednak, że koniec pandemii może nie oznaczać końca obostrzeń.

Niektórzy eksperci w Stanach Zjednoczonych przekonują, że noszenie maseczki stało się już nową normalnością.

Wydaje mi się, że istnieje przekonanie, że kiedy będziemy mieć szczepionkę na koronawirusa, to życie wróci do normy — napisała na Twitterze doradzająca kongresmenom dr Krutika Kuppali. Życie nie będzie takie jak przed COVID. Nawet po szczepieniu nadal będziesz musiał dbać o higienę rąk, zachowywać dystans fizyczny, unikać tłumów i nosić maski

Podobnego zdania był ekspert CNN Nick Paton Walsh, który twierdził, że obecne pokolenia będą musiały zakładać maseczki już zawsze.

Podobnego zdania był polski minister zdrowia Adam Niedzielski.

Maseczki być może definitywnie w ogóle nie znikną nawet po pandemii.

Musisz się teraz jednak liczyć z tym, że zostaniesz zaklasyfikowany jako covidowa “szara strefa”…Pesymistyczna…przerażony jak szczur njusami telewizyjnymi i spektaklami kryzysowych aktorów dzwonisz na “teleporadę”. i …trafiasz automatycznie do systemu, który nakłada kwarantannę. Jesteś wzorowym obywatelem, siedzisz i czekasz, aż ci się pogorszy albo nie. Jesteś wzorowym obywatelem…może ci nawet dadzą kurwa naklejkę na lodówkę “Dzielny pacjent na kwarantannie narodowej”

Po trzech dniach przyjeżdża karetka zrobić ci trefny test PCR, po dwóch dniach jesteś pozytywny i siedzisz już na amen, siedzi twoja rodzina. Nikt ci nawet nie pojedzie po leki, nie dostaniesz się do lekarza, bo jesteś kuźwa trędowaty, wszyscy się ciebie boją, jesteś zombie. A kiedy już poczujesz duszność, i weźmie cię karetka, to jest to już niestety, ale…trochę za późno…Co się dzieje dalej nie będę pisał, wielu z Was wie to z filmów ze szpitali, których coraz więcej pojawia się w sieci…

Wiecie już co was zabije? To nie covid, tylko partyzantka, która zapewnia was codziennie w łże mediach o najwspanialszej opiece medycznej, a tak naprawdę patrzy kiedy by cię ściągnąć do siebie, dopisać ci covida do karty, aby pareset złotych być do przodu…Leczenie jest tu sprawą drugorzędną…Chcecie, żeby było normalnie? Zachowujmy się normalnie…

Najnowsze wpisy

Kategorie

”PANDEMIA FOREVER” – M.Z POTWIERDZA: MASECZKI NA STAŁE I SMSOWE NOMINACJE DO TESTÓW ?.

26 listopada 2020 / Możliwość komentowania ”PANDEMIA FOREVER” – M.Z POTWIERDZA: MASECZKI NA STAŁE I SMSOWE NOMINACJE DO TESTÓW ?.

Może Ci się spodobać

CZY NA ŚWIECIE ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA WOJNY BIOLOGICZNEJ? – ANOMALIA W ZACHOROWANIACH NA “COVID-19”. 25 marca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”PANDEMIA FOREVER” – M.Z POTWIERDZA: MASECZKI NA STAŁE I SMSOWE NOMINACJE DO TESTÓW ?.
  • Może Ci się spodobać