AGENDA 2030

”SZCZE PION KOW WA” AGENDA – CO DLA LUDZKOŚCI PLANUJĄ WŁADCY ŚWIATA ?

Jakiś czas temu koncern Pfizer ogłosił, że jest już skuteczna szczepionka na koronaświrusa, z 90% skutecznością. Do końca tego roku ma ich być aż 50 milionów, a w przyszłym już 1,3 miliarda. Pfizer to ten sam koncern, który po burzliwym procesie zgodził się na wypłatę 75 milionów dolarów odszkodowania dla rodziców za eksperymenty na nigeryjskich dzieciach, które używane były do testowania niezatwierdzonych leków.Badania antybiotyków Trovan o nieznanych skutkach ubocznych, rozpoczęły się w 1996 roku i objęły 200 dzieci, z których 11 zmarło, a u pozostałych wystąpiły uszkodzenia mózgu, organów wewnętrznych i inne poważne powikłania.

Od redakcji : Jeśli w tytułach lub w tekście znajdziecie dziwne określenia gramatyczne dotyczące tematu to musicie wiedzieć, że celowo przekształcamy słowa/klucze tak aby ”gugul” nie ograniczał zasięgów 😉

W 2009 roku największy na świecie koncern farmaceutyczny Pfizer przyznał się do winy i zgodził się zapłacić 2,3 mld dolarów kary za to, że promował przyjmowanie swoich leków w sposób niezgodny z ich właściwym przeznaczeniem. Firmę oskarżono o wprowadzanie klientów w błąd w kwestii dopuszczalnej dawki i zastosowań wycofanego już z rynku leku Bextra, którego wbrew twierdzeniom producenta nie powinno się było stosować przeciw wszystkim rodzajom bólu, a jedynie przeciw bólom stawów i bólom menstruacyjnym. Podobne zarzuty dotyczyły specyfiku przeciwko schizofrenii Geodon, antybiotyku Zyvox i leku przeciw epilepsji Lyrica.

Ponadto Pfizera oskarżono o płacenie lekarzom za przepisywanie 9 innych leków swojej produkcji. Byłemu pracownikowi firmy, Johnowi Kopchinskiemu, za poinformowanie władz o nieprawidłowościach obiecano 51,5 mln dolarów. Takich przekrętów Pfizera jest znacznie więcej. Jest tam także zastraszanie lekarzy i korumpowanie urzędników. No, to jak tam gotowi na zaszczepienie? Na pewno będzie fajnie. Jeśli wystąpią u Was jakieś skutki uboczne – co biorąc pod uwagę historię tej firmy jest bardzo prawdopodobne, to w Polsce nie dostanie za to nawet odszkodowania. Nie tylko Pfizer pracuje nad szczepionką – robi to również sto kilkadziesiąt innych koncernów, z których niektóre są równie bliski szczepionki co Pfizer.

Mam tu na myśli chociażby AstraZeneca – brytyjski koncern farmaucetyczny. W Austrii juz zaczeli robic próby tej szczepionki na ludziach, które zostały zastopowane bo okazalo sie, ze sa bardzo szkodliwe skutki uboczne. Zaszczepiony czlowiek-krolik doswiadczalny trafil na oddzial intensywnej terapii. Wiadomość ogloszona w austriackiej mainstreamowej TV.

Mowa tu o szczepionce koncernu AstraZeneca i zawartym w nim składnikiem oznaczonym jako AZD1222 . W USA ta szczepionka jest obecnie już w fazie 3 testowana na dziesiątkach tysięcy ludziach (tak podaje w wiadomościach portal austriackiej telewizji publicznej ORF – patrz wyżej link w oryginale). Wstrzymano także testy chińskiej szczepionki w Brazylii. Anvisa tymczasowo wstrzymuje testy szczepionki CoronaVac, która zostanie wyprodukowana przez Butantan. Narodowa Agencja Nadzoru Zdrowia ( Anvisa ) tymczasowo zawiesiła testy szczepionki CoronaVac przeciwko Covid-19 na ludziach.

Według agencji przerwanie zostało ustalone w poniedziałek z powodu „poważnego odczynu poszczepiennego”, ale nie podano szczegółów dotyczących konkretnej przyczyny zawieszenia. Uczestnicy badań nad szczepionkami na COVID firm Moderna i Pfizer przyznali już we wrześniu, że po otrzymaniu szczepionki odczuwali wysoką gorączkę, bóle ciała, silne bóle głowy i towarzyszące im cały dzień wyczerpanie. Chociaż objawy były nieprzyjemne, a w niektórych przypadkach ocenione jako intensywne.

To tylko kilka przykładów. Nie dziwi was to, że zazwyczaj szczepionka powstaje przez kilka lat, a tutaj zrobiono ją w kilka miesięcy? Taka szczepionka przeciw HIV powstaje już 38 rok i wszelkie próby kończą się fiaskiem. Po internecie krąży grafika, z jakieś podręcznika medycyny dla studentów, w której jest napisane, że tworzenie szczepionki na koronawirusy jest nieskuteczne, bo one cały czas mutują, a poza tym nie są groźne. Ta szczepionka będzie pierwszą szczepionką na koronawirusy (je odkryto już kilkadziesiąt lat temu).

Po tym co Wam tu napisałem i przytoczyłem dowody, łatwo wywnioskować, że już bezpieczniej jest się zarazić koronawirusem niż przyjąć szczepionkę – przynajmniej wiesz co cię czeka. Mało kto pamięta, że w 2009r. szczepionka na świńską grypę spowodowała u kilku tysięcy ludzi nieuleczalną narkolepsję. Czy ktoś poniósł za to odpowiedzialność? Oczywiście, że nie. Skoro te szczepionki takie wspaniałe, to czemu nikt nie chce za nie brać odpowiedzialności? Ja znam wielu ludzi, którzy po szczepionce przeciw grypie przechorowali ją mocniej, a dostawałem także wiadomości od moich czytelników, że oni sami żałowali tej decyzji.

Niektórzy pisali nawet, że ich znajomi zmarli po tej szczepionce…Jeśli ta szczepionka będzie taka super, to po co na nią przymus? Przecież to oczywiste, że jeśli taka Niedzielski mówi, że zaszczepimy całą populację dorosłych (31 milionów osób), to oczywiste, że ludzie zaczną się bać. Nie lepiej przekonywać ich spokojnie, dać przykład poprzez to, że politycy sami przyjmą tę szczepionkę, zamiast przymusem? Co to do tego, że szczepionka będzie przymusowa, bądź raczej pod tzw. “miękkim przymusem” nie można mieć wątpliwości. Morawiecki mówił, że Polska zakupi około 20 milionów szczepionek.

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska: “Chcemy zaszczepić jak najwięcej Polaków”. Pinkas, były szef GIS, powiedział kilka miesięcy temu: “Jeśli ”będzie taka potrzeba, wytworzymy sztuczne zapotrzebowanie na szczepionkę”. Adam Bodnar, RPO: (…) Zmierzałbym w kierunku obowiązkowości”. Jeśli ktoś wierzy w słowa Morawieckiego o dobrowolności – to przypomnę, że wiarygodność obozu rządzącego jest zerowa. Szumowski najpierw mówił, że maseczki szkodzą, potem zmienił zdanie, Morawiecki mówił, że nie będzie drugiego lockdownu, a teraz jak widzicie ten lockdown jest, tylko niespecjalnie chcą nazywać go lockdownem. Jedynym horyzontem zdarzeń widzianym przez polityków jest wyszczepienie nas jak bydła.

Obserwuje sytuację na świecie i widzę informację, że organizator koncertów Ticketmaster, będzie wymagał certyfikatu zaszczepienia by wejść na koncert. Szef australijskich linii lotniczych Quantas: “Nie poleci nikt niezaszczepiony”. Rzecznik Korean Air powiedział, że istnieje „realna możliwość”, że linie lotnicze będą wymagać od pasażerów do zaszczepienia się przeciw COVID-19 przed zezwoleniem na podróż. Niemcy już przygotowują lotniska, hale i stadiony jako centra szczepień na koronawirusa.

Nastawienie będzie takie, że szczepienie jest wprawdzie dobrowolne, ale bez niego nie wejdziesz do sklepu/samolotu/pracy itd. Jeśli ktoś jeszcze myśli, że to teoria spiskowa, to najwyższa pora by się obudzić.Zresztą jak wynika z ostatnich badań, czy to WEF (World Economic Forum), czy też IPSOSu wielu Polaków jest sceptycznych wobec szczepionek. Według WEF, aż 44% Polaków nie przyjmie szczepionki, co daje nam drugie miejsce, zaraz po Rosjanach.

Ministerstwo Zdrowia w połowie listopada przeznaczyło kilkanaście milionów złotych na badania dlaczego Ci nieufni Polacy nie chcą się szczepić i zapowiadają walkę z “fake newsami” odnośnie szczepionek.

Szczepionkowy Wujek Sam.

Infrastruktura amerykańska, ma zostać przekształcona w system zgodności z przepisami dotyczącymi szczepionek masowych, zróżnicowana pod względem propagandy i wymagań dotyczących wjazdu na teren USA Przygotuj się na zmianę Zgodnie z wpisem e Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego przy Szkole Zdrowia Publicznego Johna Hopkinsa Bloomberga opublikowało projekt środków przymusu, który ma na celu uzyskanie prawa własności do ludzi i zaszczepienia wszystkich w nadchodzących latach.

Projekt nosi nazwę – Rola społeczna w szczepieniach COVID-19: Rekomendacje dotyczące planowania oparte na wzornictwie, myśleniu i naukach społecznych, behawioralnych i komunikacyjnych. Dokument wzywa amerykańskich decydentów, praktyków, pracowników naukowych i nietradycyjnych partnerów, takich jak przywódcy kościelni, do zjednoczenia się w jedną całość i dostarczenia silnego, spójnego przesłania o konieczności szczepień covid-19. Jednym z czołowych członków tej grupy jest powiązana z CIA operacja Luciana Borio, która została mianowana członkiem grupy zadaniowej covid-19 Bidena. Wytyczne wzywają rząd federalny do przeprowadzenia badań społecznych i behawioralnych nad szczepieniami COVID-19, aby przekonać więcej osób do szczepień dla „większego dobra”.

Dokument ten daje wgląd w to, jak będzie wyglądało życie po 2020 roku, ponieważ amerykańska infrastruktura szybko przekształca się w masowy system zgodności ze szczepieniami – roi się od propagandy szczepień, wymagań cielesnych i prześladowań wobec tych, którzy odmawiają szczepień. Wskazówki skupiają się na przymusie, na przekonaniu ludności, że nie musi się już bać swojego systemu odpornościowego i siebie nawzajem, dopóki poddają się wymaganym szczepionkom. Organy zdrowia publicznego planują dystrybucję szczepionek covid-19 z kościołów Lokalne i państwowe agencje zdrowia publicznego będą współpracowały z partnerami pozarządowymi w celu wykorzystania „nietradycyjnych miejsc” do wymuszania i administrowania szczepieniami.

Zgodnie z wytycznymi, do tych nietradycyjnych miejsc będą należały kościoły i inne miejsca kultu. W Nowej Standardowej Biblii Amerykańskiej, Mk 13:9, chrześcijanie są ostrzeżeni o przyszłości takiej jak ta, która nadejdzie w 2021 roku: „Bądźcie jednak na straży, bo oni was wydadzą na sądy, a wy będziecie chłostani w synagogach i staniecie przed gubernatorami i królami ze względu na Mnie, jako świadectwo dla nich”. W wytycznych wzywa się wszystkie władze rządowe, akademickie i organy ds. zdrowia publicznego do przyjęcia jasnego i skoordynowanego przesłania, że nowe szczepionki są bezpieczne i skuteczne – że działają tylko wtedy, gdy uczestniczą w nich wszyscy.

Przesłanie „wszyscy razem w tym siedzimy” będzie stosowane bez przerwy, ponieważ zostało rozpowszechnione w 2020 roku. Wskazówki wzywają do stworzenia szerokiej sieci zaufanych rzeczników, „którzy mogą dostarczyć i wzmocnić jednolite przesłanie dotyczące szczepień COVID-19”. Oznacza to, że więcej gwiazd i postaci sportowych będzie wykorzystywanych do szerzenia propagandy szczepień. Przywódcy kościelni będą naciskani, aby upewnić się, że ich zgromadzenie zostanie poddane nowym szczepionkom, tak jakby szczepionki były jakąś duchową bramą do powrotu do normy.

Kościoły, które podążają tą drogą, poddają się siłom stworzonym przez człowieka i żyją pod ciemną klątwą. Przywódcy, którzy dyktują zgromadzeniom w ten straszny i kontrolujący sposób, kłaniają się kłamstwom i księstwu ciemności , które teraz kontrolują każdy aspekt ich myślenia i zachowania. Ci „antychrześcijańscy” przywódcy będą zniewalać swoje suwerenne istnienie firmom farmaceutycznym w bezdusznym akcie posłuszeństwa wobec ciemności. Szczepionki będą „wiązane” z rządowymi świadczeniami, mieszkaniami i żywnością. Inne nietradycyjne miejsca szczepień, które są wymienione, to: sklepy spożywcze, ośrodki dla seniorów, działy zdrowia, kliniki masowych szczepień, a także lokalne korporacje, szkoły i miejsca pracy.

Szczepienia będą również wykonywane w ramach wizyt domowych przez pielęgniarki środowiskowe. Szczepionki będą również połączone z usługami sieci bezpieczeństwa, takimi jak mieszkania rządowe i żywność. Oznacza to, że prawdopodobnie wymagane będą świadectwa szczepień w celu ubiegania się o świadczenia rządowe, Medicaid, dopłaty do czynszu i znaczki żywnościowe. Wytyczne zalecają, aby w razie potrzeby szczepionki były połączone z innymi „profilaktycznymi usługami zdrowotnymi”.

Ci, którzy nie zaszczepią się, będą traktowani jako niebezpieczni i mogą być odizolowani od reszty społeczeństwa, tak jakby byli brudnymi nosicielami chorób, które domyślnie zarażają ich społeczność. Jest to straszne kłamstwo, które leży u podstaw blokady 2020, społecznej szarady zdystansowania i mandatów za maski. Żaden z tych środków nie jest precyzyjnie stosowany w celu powstrzymania prawdziwych infekcji. Te kontrole zachowań są nakładane na społeczeństwo jako całość, aby udusić ludzką niezależność i duszę, aby wzmocnić kłamstwo, że każdy jest zakaźnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego przez cały czas, na wieczność.

Kiedy liderzy próbują wymusić i manipulować przestrzeganiem przepisów przez firmy farmaceutyczne i komunistów, jeden rozmiar pasuje do wszystkich kontroli, ignorują rzeczywistość naturalnie nabytej odporności, jednocześnie wyśmiewając Boga, depcząc prawa człowieka i zdolność ludzkiego ciała do produkcji własnych przeciwciał i uzyskania zdrowej odpowiedzi immunologicznej.

Ostatnie wpisy

Kategorie

”SZCZE PION KOW WA” AGENDA – CO DLA LUDZKOŚCI PLANUJĄ WŁADCY ŚWIATA ?

28 listopada 2020 / Możliwość komentowania ”SZCZE PION KOW WA” AGENDA – CO DLA LUDZKOŚCI PLANUJĄ WŁADCY ŚWIATA ? została

Może Ci się spodobać

JAK ZASZCZEPIĆ STADO I NIE DOPUŚCIĆ DO JEGO BUNTU ? 4 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”SZCZE PION KOW WA” AGENDA – CO DLA LUDZKOŚCI PLANUJĄ WŁADCY ŚWIATA ?
  • Może Ci się spodobać