Otwórz oczy

NOWY WIRUS, ROZPAD AMERYKI, WYBUCH ATOMOWY – CO PRZEPOWIADA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA ROK 2021?

W połowie listopada 2020 roku magazyn The Economist dał światowym teoretykom spiskowym nową kość w postaci kolejnej prognozy na 2021 rok lub więcej. Wszystko, jak uważają teoretycy spisku, mieści się w ramach dawnych i starożytnych rządów właścicieli tego świata: muszą oni informować trzodę o swoich planach na przyszłość, co zgodnie z uniwersalnymi zasadami zdejmuje odpowiedzialność za ich działania.

Co chciał nam powiedzieć The Economist. 

W przeszłości ludzie dyskutowali z przerażającą siłą o każdej nowej okładce The Economist, próbując odgadnąć daty nadchodzącej wydarzenia – ”gwiazdy roku”, jednak teraz nie ma szczególnego podniecenia. Wynika to częściowo z faktu, że wraz z nadejściem koronawirusa gwiazda przybyła, a jedyne, co wciąż nie jest jasne, to jak i kiedy nastąpi jej kolejny etap.

Musimy oczywiście zauważyć, że wszystkie deszyfracje poprzednich okładek nie spełniły się – chociaż było kilka bardzo znaczących faktów.

Co The Economist przewidział na 2021 rok i w jakim celu 91

Niemniej jednak obraz jest nadal badany,a z okładki wynika, że zbliżamy się jakiejś formy finału tego co obserwujemy: jednoręki bandyta z czterema bębnami, z których jeden zatrzymał się na twarzy pana Bidena lub osoby do niego podobnej. Na tej podstawie wszyscy zgodnie zinterpretowali zatrzymany bęben jako trudny do rozwiązania problem, którego alternatywą był albo rozłam w Stanach Zjednoczonych, albo wojna atomowa. Jednak w rzeczywistości wszystko jest z jakiegoś powodu.

Nie musisz zbyt uważnie przyglądać się okładce, aby to zauważyć.

Rysunek rozdziela ukośny cień, który przecina na pół symbol z Bidenem, coś w rodzaju: Skąd taka bezpośrednia aluzja ?

Drugą kwestią, której nie zauważył żaden z badających zagadnienie na YouTube, jest czerwona iluminacja u podstawy maszyny.

Co The Economist przewidział na 2021 r. I w jakim celu 92

Czerwona poświata na tle czerwonawego nieba. Czy to oznacza, że ​​w 2021 roku zostanie nam pokazane Nibiru ? Poświata od wybuchu atomowego ? czy też będzie to coś jeszcze bardziej epickiego ?

Wreszcie na specjalną wzmiankę zasługuje wirus, który jest rysowany na dwóch bębnach. Dlaczego wirus jest obok szczepionki w pierwszym – wydaje się to zrozumiałe, ale dlaczego wirus jest w czwarty bębnie ? Prawdopodobnie nie jest to koronawirus, a jakiś inny patogen!

Wszystkie inne przedstawione symbole są oczywiste: szczepionka, niemowlę w kagańcu, TikTok, chińska flaga, Skype z kamerą telewizyjną, jakby sugerujące zdalną komunikację. Jeszcze inny wykres, który wszyscy interpretują jako wzrost gospodarczy / inflację, ale może to być również wzrost śmiertelności. W przypadku flagi amerykańskiej nie jest to jednak zbyt jasne: czy jest to aluzja do podziału społeczeństwa amerykańskiego, czy też Ameryka naprawdę podzieli się na pół?

W jednej z ostatnich aktualnych okładek The Economist przedstawił już kalendarz z wulkanem i asteroidą, więc wszystko może się zdarzyć z podziałem kontynentu, ale najważniejsza rzecz, która jest tutaj niezrozumiała, jest zupełnie inna.

Nie jest jasne czy jest to globalny plan, odpowiedzi na to pytanie poznamy dopiero w grudniu 2021 roku.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NOWY WIRUS, ROZPAD AMERYKI, WYBUCH ATOMOWY – CO PRZEPOWIADA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA ROK 2021?

1 grudnia 2020 / Możliwość komentowania NOWY WIRUS, ROZPAD AMERYKI, WYBUCH ATOMOWY – CO PRZEPOWIADA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA ROK

Może Ci się spodobać

PRAWDZIWY CYBERPUNK – PROMOWANIE CHIPOWANIA LUDZI – ” MAM 7 IMPLANTÓW RFID ” 15 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NOWY WIRUS, ROZPAD AMERYKI, WYBUCH ATOMOWY – CO PRZEPOWIADA OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA ROK 2021?
  • Może Ci się spodobać