Otwórz oczy

”TEORIE SPISKOWE”, KTÓRE JESCZE ROK TEMU UWAŻAŁBYŚ ZA SZALONE.

Pamiętasz dawne czasy, na przykład rok 2019, kiedy każdy, kto mówił o implantach mikroprocesorowych, zmuszaniu ludzi do pokazywania dokumentów podróży i obozach reedukacyjnych, był uważany za szalonego teoretyka spisku? A potem rok 2020 potoczył się i voila! Okazuje się, że te teorie spiskowe nie były przecież aż tak „szalone”.

I nie mówię tylko o tym, że rząd wypuszcza informacje o UFO. David Rockefeller Wszystko, czego potrzebujemy, to odpowiedni główny kryzys Nwo. Żyjemy w czasach, gdy ktoś będzie próbował wybić z ciebie to gówno, spalić twój dom, a nawet zabić cię. Obowiązuje nas ruch ograniczony, a nasze firmy zostały przymusowo zamknięte. Pewnego dnia ludzie spojrzą na to jak na rok, w którym wszystko się zmieniło.

Oto siedem rzeczy, które zostały uznane za szalone teorie spiskowe… aż do teraz, kiedy stają się one zbyt realne.

Podstawowy dochód bezwzględny.

Czy kiedykolwiek naprawdę myślałeś, że będziemy mieszkać w kraju, w którym rząd będzie mówił prywatnym właścicielom firm, kiedy i jak mogą działać? Gdzie pracownikom powiedziano by: „Nie możesz już iść do pracy dla własnego dobra?”Cóż, witamy w roku 2020!W USA 22 miliony miejsc pracy zostało zlikwidowanych, a tylko 42% z nich zostało odzyskanych do sierpnia ubiegłego roku, kiedy kraj zaczął się ponownie otwierać. Utrata milionów miejsc pracy była trwałą utratą, ponieważ przedsiębiorstwa w całym kraju składają się pod ciężarem ograniczeń, które albo nie pozwalają im działać, albo problemów finansowych ich byłych klientów. Podobna sytuacja ma miejsce w Polsce.

„To oczywiste, że pandemia wyrządza pewne fundamentalne szkody na rynku pracy” – powiedział Mark Zandi, główny ekonomista Moody’s Analytics. „Wiele z utraconych miejsc pracy nie wróci w najbliższym czasie. Pomysł, że gospodarka wróci tam, gdzie była przed pandemią, najwyraźniej nie dojdzie do skutku.”…ponad 10 milionów Amerykanów jest obecnie sklasyfikowanych jako tymczasowo bez pracy. Ale historycznie, prawie 30% ludzi, którzy mówią Departamentowi Pracy, że są tymczasowo bezrobotni, nigdy nie dostanie pracy z powrotem, powiedział Heidi Shierholz, starszy ekonomista w Economic Policy Institute, liberalny think tank.

„Jest niezwykle ważna obawa, że nie wszyscy z tych ludzi będą odesłani z powrotem do pracy ” .Ludzie, którzy liczą na to, że firmy ponownie otworzą swoje drzwi, mogą być zaskoczeni, że chwilowa strata stała się trwała. Spośród przedsiębiorstw, które zostały zamknięte, wiele nigdy nie zostanie ponownie otwartych. Najbardziej dotknięte są małe przedsiębiorstwa.”Około 60% firm, które zamknęły się podczas pandemii wirusa coronavirusowego, nigdy nie zostanie ponownie otwartych, a restauracje ucierpiały najbardziej, według nowych danych .

” Mamy więc nie tylko ludzi, którzy stali się bezrobotni, ale mamy też właścicieli firm, którzy stracili wszystko.Kiedy przechodzimy do drugiej rundy blokad niektóre z małych firm, które do tej pory zdołały utrzymać się na powierzchni, ulegną gospodarczym skutkom tych mandatów… zabierając ze sobą jeszcze więcej miejsc pracy i pogrążając jeszcze więcej ludzi w ubóstwie. Ubóstwo to błędne koło i jedna, pozornie mała rzecz może wessać tych, którzy zmagają się z tym wirem opłat i kar, z którego wyłonienie się wydaje się niemożliwe.

Pisałem o moich własnych doświadczeniach z biedą. Obawiam się, że po tej rundzie obostrzeń rządowych jeszcze mniej ludzi odzyska równowagę finansową, a jeszcze więcej będzie spłukanych, głodnych i bezdomnych. Ale proszę się nie martwić – rząd jest tu po to, by pomóc….

W USA Zapewnili tarcze dla wszystkich , dali ludziom tak ogromne pieniądze na bezrobocie, że więcej zarobili zostając w domu niż idąc do pracy, i tak bardzo pogrążyli się w długach, że liczba ta jest po prostu niezgłębiona. W efekcie, płacili ludziom, aby nie pracowali. I to nie jest wina tych ludzi w większości przypadków – rząd zmusił ich miejsca pracy do zamknięcia, chyba że zostało to uznane za „niezbędne”.

A to brzmi jak uniwersalny dochód podstawowy. Albo jak ja to lubię nazywać, współczesny feudalizm. Całkiem sporo ludzi jest gotowych oddać swoją wolność, aby ktoś inny mógł się nimi zająć. Oni nie myślą, że rezygnują z wolności. Są przekonani, że przyjmują inteligentny, sprawiedliwy system, który eliminuje ubóstwo. Chciwość, uprawnienia i brak ambicji, które wydają się być nieodłączną cechą wielu ludzi, sprawiają, że chętnie ześlizgują się na jarzmo niewoli. Czują, że zasługują na to, by żyć tylko po to, by czerpać oddech.

Jak czytamy w nagłówku Gawkera: „Powszechny podstawowy dochód to utopia, na którą zasługujemy. „Idea uniwersalnego podstawowego dochodu dla wszystkich obywateli łapie się na całym świecie. Czy to zbyt szalone, by w to wierzyć? Rozmawialiśmy z autorem nowej książki o utopijnych marzeniach o urzeczywistnieniu podstawowego dochodu. Ruch na rzecz podstawowych dochodów zyskał w tym tygodniu na znaczeniu, kiedy organizacja charytatywna GiveDirectly ogłosiła, że będzie realizowała dziesięcioletni, wart 30 milionów dolarów projekt pilotażowy dający wybranej grupie kenijskich mieszkańców wsi podstawowe dochody i badający jego efekty.

Jako rozwiązanie walki z ubóstwem, uniwersalny dochód podstawowy przemawia do zubożałych ludzi w Afryce, stosunkowo dobrze sytuowanych Skandynawów, a Amerykanie zautomatyzowali pracę. Jasne, pieniądze za nic brzmią wspaniale. Ale jaki byłby prawdziwy rezultat uniwersalnego podstawowego dochodu? Feudalizm. Pańszczyzna. Uwolnienie. Ludzie będą całkowicie zależni od rządu i klasy rządzącej w zakresie każdej konieczności: jedzenia, schronienia, wody, odzieży. Jaki jest lepszy sposób na zapewnienie kontroli niż podporządkowanie się konieczne do przetrwania?

Z tą drugą rundą blokad, ile jeszcze miejsc pracy pójdzie na stałe w dół? Czy ci wszyscy ludzie będą robić za jedzenie? Za czynsz? Rząd zamierza dać im pieniądze. A my nie możemy się nawet kłócić, naprawdę, bo każdy zna kogoś, kto stracił pracę, którą miał przez dziesięciolecia i nie może znaleźć innej pracy. Mogliby to nazwać czymś innym, ale Universalny dochód podstawowy nadchodzi. I to wkrótce.

Podróżny certyfikat zdrowia.

Nie bądź śmieszny. Nigdy nie będziemy musieli pokazywać naszych „papierów”, żeby swobodnie podróżować. Nie, dopóki nie dojdzie do pandemii COVID z wszystkimi dodatkowymi ograniczeniami. czytelnicy z USA przysłali zdjęcia „papierów podróżnych” dostarczonych im przez pracodawców, aby mogli dostać się do pracy i z powrotem. Są to pracownicy, którzy pracują w branżach takich jak opieka zdrowotna, apteki i gastronomia, a także ci, którzy pracują w produkcji, transporcie i sprzedaży niezbędnych materiałów. Jeden z czytelników napisał: „Powiedziano nam, żebyśmy im pokazali, gdy zatrzymała nas w drodze do pracy czy z pracy żeby się nie kłócili z nami i abyśmy po prostu wrócili do domu”.

Dokumenty, które ludzie wysłali były z Pensylwanii, Nowego Jorku, Arizony, Michigan, Karoliny Północnej, Kansas, New Jersey, Zachodniej Wirginii, Oregonu, Florydy, Luizjany i Ohio. Branże wymienione w gazetach to ciężarówki , sklepy spożywcze, kliniki medyczne, szpitale, domy opieki, pracownicy transportu miejskiego, koleje, zakłady produkcji żywności, apteki, stacje benzynowe, sklepy takie jak Target i Walmart oraz zakłady naprawcze samochodów. Większość ludzi otrzymało swoje dokumenty w piątek lub sobotę i powiedziało, że będą ich potrzebować, aby dostać się do i z pracy od przyszłego tygodnia.

Obowiązkowe śledzenie ludzi GPS-em.

Nie bądź głupi. Nikt tak naprawdę nie śledzi cię z telefonu. Nie jesteś Jasonem Bourne’em. Rok 2020 udowodnił, że to kłamstwo, kiedy uruchomili aplikacje do śledzenia kontaktów, żeby się upewnić, że nie oddychasz tym samym powietrzem, co ktoś, kto dostał pozytywny wynik testu COVID. Nie tylko chorzy lub potencjalnie chorzy ludzie muszą się martwić, że zadzwonią do nich lub będą przesłuchiwani ale także szybko rozwija się zupełnie nowy świat technologii dystopii.

Apple i Google nawiązały partnerstwo w celu opracowania aplikacji telefonicznej, która może monitorować jedną trzecią ludności świata. Rząd australijski opracował aplikację o nazwie COVIDSafe, jej polski odpowiednik to PROTEGOsafe aby „chronić Ciebie, Twoją rodzinę i przyjaciół oraz ratować życie innych Australijczyków”. Im więcej Australijczyków połączy się z aplikacją COVIDSafe, tym szybciej znajdziemy wirusa”.

W rzeczywistości, wszystkie rodzaje potencjalnie inwazyjnych nowych narzędzi technologicznych pojawiają się, aby „walczyć z COVID”. Niektórzy używają AI do wykrywania oznak COVID i Departament Obrony wdraża obrazowanie termiczne w celu wykrycia oznak COVID.Te rzeczy nie znikną po zakończeniu pandemii. Jeśli są one używane przez rok lub dwa lata – jak długo ten wirus jest z nami – szanse są,, aby pozostały . Więc… jeśli masz smartfon, daj spokój, w pewnym momencie prawdopodobnie będziesz miał aplikację bezpieczeństwa .Oczywiście, powiedzą, że aplikacja jest tylko frameworkiem i trzeba ją włączyć, aby działała. Oh, czekaj, już to powiedzieli. Po zainstalowaniu „frameworka”.

Wycofywanie fizycznej gotówki.

Bloomberg ogłosił w sierpniu: Jakby głęboka recesja i niekończąca się pandemia nie wystarczały, Stany Zjednoczone stoją teraz w obliczu kolejnego kryzysu: niedoboru monet. Dzięki blokadom w obiegu jest mniej monet, co sprawia, że firmy nie są w stanie wydać reszty, gdy klienci oddają papierowe pieniądze. Wiele osób było tym zaniepokojonych, zwłaszcza że Wenezuela wykorzystywała COVID do popychania obywateli w kierunku społeczeństwa bez gotówki. Prawdziwe społeczeństwo bezgotówkowe pozwoliłoby na znaczną kontrolę nad naszym codziennym życiem.

Mikroczipy DARPA.

Pisarz Robert Wheeler napisał: Rządy nie muszą sprzedawać chipu jako metody namierzania, śledzenia i kontrolowania swoich populacji. Zamiast tego, sprzedają chip jako sposób na śledzenie i wykrywanie COVIDa i innych koronaawirusów. Oczywiście, jest to o wiele łatwiejsze do sprzedania dla społeczeństwa dosłownie sterroryzowaniu ich przez rządy głównego nurtu mediów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Raul Diego w swoim artykule, „A DARPA-Funded Implantable Microchip to Detect COVID-19 COVID-19 Could Hit Markets By 2021”, w którym pisze, że nowy biochip może wejść na rynek.

Najważniejsze odkrycie naukowe od czasu grawitacji ukrywa się na widoku od prawie dekady, a jego niszczycielski potencjał dla ludzkości jest tak ogromny, że największa machina wojenna na planecie natychmiast wykorzystała swoje ogromne zasoby, aby go posiadać i kontrolować, finansując jego badania i rozwój za pośrednictwem takich agencji jak Narodowe Instytuty Zdrowia (NIH), Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA) i HHS’ BARDA. Rewolucyjny przełom nadszedł kanadyjskiemu naukowcowi o nazwisku Derek Rossi w 2010 roku wyłącznie przez przypadek.

Emerytowany profesor z Harvardu twierdził w wywiadzie dla National Post, że znalazł sposób na „przeprogramowanie” molekuł, które niosą instrukcje genetyczne dotyczące rozwoju komórek w organizmie człowieka, nie wspominając już o wszystkich biologicznych formach życia. Cząsteczki te nazywane są „kwasem rybonukleinowym posłańca” lub mRNA i nowo odkryta zdolność do przepisywania tych instrukcji w celu wytworzenia jakiegokolwiek rodzaju komórki w ramach organizmu biologicznego radykalnie zmieniła przebieg zachodniej medycyny i nauki, nawet jeśli nikt jeszcze tego nie zauważył. Jak mówi sam Rossi:”

Prawdziwie ważnym odkryciem była możliwość wykorzystania mRNA, a jeśli dostaniesz go do komórek, to możesz otrzymać mRNA do ekspresji dowolnego białka w komórkach, i to jest wielka rzecz”. Rozmowa o mikroczipach zamarła, ale fakt, że jest nawet taka dyskusja i temat badań COVIDa powinien być niepokojący. W każdym razie, po początkowym gwarze mikrochipów, pchnięcie zostało przekierowane na naszą kolejną teorię spiskową.

Obowiązkowe szczepionki.

Pamiętasz, kiedy nikt nie przypuszczał, że dorośli będą zmuszeni do przyjmowania szczepionek poza „szalonymi teoretykami spiskowymi”? Cóż, ten dzień nadchodzi szybciej, niż wiele osób się spodziewa.Szczepionka COVID może zostać wdrożona w ciągu kilku miesięcy . Pfizer i BioNTech zakończyli trzecią fazę pędzenia swoich produktów na rynek. Jest jeszcze wiele, wiele pytań.”Szczepionka nie będzie od razu dostępna dla wszystkich”, mówi Arthur Reingold, profesor epidemiologii w School of Public Health na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley…… „Prawdopodobnie zajmie to cztery do sześciu miesięcy”, mówi.”To mi mówi, że ludzie będą musieli nosić maski przynajmniej do wiosny.

Do lutego lub marca nie będziemy w magicznie odmiennej sytuacji. Nie wiem, jak to będzie „.Równie ważne są niewiadome o samych szczepionkach. Naukowcy nadal nie wiedzą na przykład, jak długo będzie trwała ochrona szczepień, czy szczepienia mogą zablokować faktyczne zakażenie, czy tylko zapobiec wystąpieniu choroby.Jeśli to drugie okaże się prawdą, to znaczy, że szczepionki powstrzymują nas przed zachorowaniem, ale nie przed zakażeniem, to nadal możemy być zakaźni dla innych. Dopóki się nie dowiemy, nie wyrzucajcie tych masek do kosza……Andrew Badley, immunolog, który przewodniczy grupie roboczej covid-19 Mayo Clinic, mówi, że powrót do normalnej aktywności zależy od wielu czynników, w tym od tego, ile osób się zaszczepi.

„Jedyną możliwością, że do lata życie wróci do normy, jest to, że większość populacji otrzyma do tego czasu szczepionki, a dane dotyczące wczesnej skuteczności zostaną potwierdzone w trwających badaniach” – mówi. Dodaje jednak: „Myślę, że jest mało prawdopodobne, że do tego czasu będziemy w stanie zaszczepić większość populacji”. I jak dopilnują, aby „większość” ludności otrzymała szczepionki? Na początku będzie to łatwe – są tłumy ludzi, którzy chętnie zakasają rękawy, aby otrzymać szczepionkę, która została przyśpieszona na rynek bez żadnych testów na długoterminowe efekty.

A potem reszta z nas będzie zmuszona nie pójść do pracy, na koncert, do szkoły, czy do budynku publicznego bez dowodu, że zostaliśmy zaszczepieni. Stadion Narodowy kolejka po bilety na mecz . Ale to, co widzisz, to długa linia owijająca się za rogiem budynku i wąskie gardło przy wejściu, gdy ludzie przeszukują swoje kieszenie i torebki w poszukiwaniu małej kartki. Aby wejść do środka, potrzebny jest również ten dokument – dowód, że otrzymałeś szczepienie COVID-19.To jest przyszłość, jak widzą to niektórzy eksperci: świat, w którym będziesz musiał pokazać, że zostałeś zaszczepiony przeciwko nowemu koronaawirusowi, aby wziąć udział w meczu sportowym, zrobić manicure, iść do pracy lub wskoczyć do pociągu.”Nie dojdziemy do tego, że policja szczepień rozwali ci drzwi, żeby cię zaszczepić” – mówi Arthur Caplan, bioetyk ze Szkoły Medycznej Uniwersytetu Nowojorskiego.

Ale on i kilku innych ekspertów z dziedziny polityki zdrowotnej przewiduje, że mandaty dotyczące szczepień mogą być ustanawiane i egzekwowane przez władze lokalne lub pracodawców – podobnie jak obecne wymagania dotyczące szczepionek dla dzieci w wieku szkolnym, personelu wojskowego i pracowników szpitali……Mandaty mogą być również skierowane do klientów. Tak jak właściciele firm mogą zabronić klientom bez butów i koszulki wstępu do restauracji, salonów, aren i sklepów, tak samo mogą oni legalnie trzymać ludzi z różnych powodów, „tak długo, jak długo nie przestrzegają żadnych przepisów antydyskryminacyjnych”, mówi Dorit Rubinstein Reiss, profesor prawa zdrowia i szczepień na Uniwersytecie Kalifornijskim w Hastings College of the Law.

Kiedy szczepionka COVID-19 stanie się dostępna, niektórzy eksperci uważają, że kraje będą wymagały ukierunkowanych branż, aby egzekwować obowiązek szczepienia swoich pracowników, zwłaszcza tych, których znamy jako „niezbędnych pracowników”. „Pracownicy sklepów spożywczych są narażeni na kontakt z wieloma osobami, ale mają również szansę zarażenia wielu osób ze względu na charakter ich pracy i fakt, że praktycznie każdy musi kupować żywność” – mówi Carmel Shachar, dyrektor wykonawczy Centrum Prawa Zdrowotnego, Biotechnologii i Bioetyki Petrie-Flom w Harvard Law School.

Pracownicy branży hotelarsko-gastronomicznej – na przykład ci, którzy pracują w restauracjach, barach i kawiarniach – mogli również zobaczyć podobne wymogi. „W interesie pracodawcy leży zapewnienie, że jego miejsce pracy jest chronione i że nie możesz zarazić swoich współpracowników”, mówi Shachar.”Posiadanie szeroko dostępnej szczepionki sprawia, że wielu pracodawców nie musi kontrolować zachowania swoich klientów” – mówi Shachar. A przy zaszczepionych pracownikach, „nie musisz się martwić, czy ludzie, którym serwujesz w restauracji, mają COVID-19″.Nawet opinia publiczna może być zachęcana do szczepień.”

Co dziwne, najlepszym sposobem na narzucenie mandatu jest nagrodzenie ludzi z większą swobodą, jeśli będą go przestrzegać”, mówi Caplan. Na przykład, z dowodem szczepienia, można by wziąć udział w imprezie sportowej „w nagrodę za właściwe postępowanie”, mówi Caplan. I mogę sobie wyobrazić, że ludzie mówią: „Jeśli chcesz iść do mojej restauracji, kręgielni lub salonu tatuażu, to chcę też zobaczyć certyfikat szczepień”. W zależności od skuteczności przyszłych szczepionek, mogą być też wymagane dodatkowe strzały. Czy nie sprawia to tylko, że czujesz się ciepło i rozmyty w środku, jak ci wszyscy eksperci planują zmusić niechętną do zaakceptowania niesprawdzonej szczepionki ludność? To wszystko dla naszego własnego dobra, wiesz.

Obozy izolacyjne.

Pamiętasz, jak wszyscy żartowaliśmy z tego, że wsadzono nas do obozów FEMA? …..Jakie inne teorie spiskowe okazały się prawdziwe w tym roku?Ostateczny dowód: Covid-19 został zaplanowany, by wprowadzić nowy porządek świata.Poza tym, że nie możesz zejść z tej wycieczki, bo to wszystko się dzieje naprawdę. W miarę postępującego szaleństwa, upewnij się, że masz książki survivalowe, które pomogą ci się przygotować.

Ostatnie wpisy

Kategorie

”TEORIE SPISKOWE”, KTÓRE JESCZE ROK TEMU UWAŻAŁBYŚ ZA SZALONE.

1 grudnia 2020 / Możliwość komentowania ”TEORIE SPISKOWE”, KTÓRE JESCZE ROK TEMU UWAŻAŁBYŚ ZA SZALONE. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO ŁACZY ”PANDEMIĘ” Z ZESTRZELENIEM SAMOLOTU NH17 NAD UKRAINĄ w 2014? 27 października 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”TEORIE SPISKOWE”, KTÓRE JESCZE ROK TEMU UWAŻAŁBYŚ ZA SZALONE.
  • Może Ci się spodobać