Świat jest inny

CZY DIEGO MARADONA PADŁ OFIARĄ SPISKU ELIT ?

Nagłe odejście Diego Armando Maradony zszokowało Argentynę. Jego zaskakująca śmierć całkowicie zaskoczyła świat piłki nożnej. Jest ku temu bardzo dobry powód. Diego Maradona był dziś prawdopodobnie najbardziej znanym sportowcem na świecie.

Aby docenić wysoki szacunek, jakim cieszył się na całym świecie, wystarczy przeczytać w internecie dowolny artykuł oceniający „Top 10”, „Top 20” lub „Top 100” piłkarzy wszechczasów.

Maradona prawie zawsze jest na pierwszym miejscu na liście. Tak, Pele czasami jest pierwszy, ale piłkarze wiedzą, że Maradona był „Bogiem piłki nożnej” . Dali mu nawet niezwykły przydomek –  D10S – aby przedstawić jego wirtualną boskość na boisku piłkarskim. * (Jego koszulka pokazywała numer 10 przez całą jego znakomitą karierę).

Ponieważ Maradona był naprawdę uważany za D10S w świecie piłki nożnej, był słuchany przez rzesze miłośników piłki nożnej. Miał prawdopodobnie największą [LOJALNĄ] publiczność w jakimkolwiek sporcie na Ziemi. Tak, był tak szanowany i kochany za boskie mistrzostwo gry i niezrównaną sprawność na boisku. Był też naprawdę miłym facetem, a nie typową fałszywą gwiazdą sportu.

Ważne jest, aby zrozumieć, że Maradona był uważany za ostatecznego i kwintesencję słabszego ze względu na jego skromne korzenie w biednym mieście Buenos Aires, a także jego niesłabnące poparcie dla uciskanych rdzennych mieszkańców na całym świecie.

Ze wszystkich prześladowanych i bezsilnych ludzi serce Maradony było najbliżej Palestyńczyków. Podjął pozornie beznadziejną sprawę palestyńską już na początku swojej pracy rzeczniczej, ponieważ tak bardzo się z nimi identyfikował. Byli jego ludem, tak samo jak jego biedni i pozbawieni środków do życia Argentyńczycy.

Ten konkretny punkt danych jest niezwykle ważny do zrozumienia, jeśli ktoś ma rozwikłać złożony spisek konspiracyjny mający na celu potajemne zamordowanie go poprzez zabójstwo medyczne.

Zabójstwo medyczne ?

Sekwencja wydarzeń prowadzących do nieoczekiwanej śmierci Diego Maradony opowiada historię, która jest jednocześnie wysoce podejrzana, dość opowiadająca o metodzie zabójstwa i pełna wskazówek dotyczących tego, kto zarządził uderzenie.

Nawiasem mówiąc, ta analiza w żadnym wypadku nie jest teorią spiskową; jest raczej wynikiem bardzo poważnych zarzutów postawionych przez własnego adwokata Diego Maradony – Matiasa Morlę. 

Co więcej, opiekujący się przez całe życie lekarz Maradony zaatakował zbrodnicze zaniedbanie i niesamowity brak opieki, którą otrzymał w chwili największej potrzeby. 

Naprawdę, w jaki sposób najsłynniejsza osoba w Argentynie, Ameryce Południowej i na całym świecie w piłce nożnej nie otrzymuje podstawowej opieki medycznej w tak tragicznych okolicznościach ?!?

Tak oczywisty błąd w zapewnieniu niezbędnego leczenia i podstawowej opieki mógł nastąpić tylko celowo.

Kto mógł przeprowadzić tak złożony plan zbrodni?

Ci sami międzynarodowi zabójcy, którzy kontrolowali szpital, w którym zginęła księżna Diana, oto kto! To samo mordercze plemię, które zabiło Kennedy’ego i które całkowicie kontrolowało szpital, w którym został zamordowany, oto kto! Ciekawych zbiegów okoliczności nie można ignorować.

Trwająca” Plandemia” stworzyła globalne środowisko, w którym każdego na planecie można łatwo zabić, tak wielu upada jak muchy z powodu przytłaczającego strachu, a także przez celową egzekucję za pomocą środków leczniczych (tj. Morderstwo dokonane przez lekarza lub personel szpitala).

Sam stan Nowy Jork był miejscem naprawdę przerażającej fali ludobójstwa osób geriatrycznych, do której podżegał gubernator „Killer” Cuomo i jego zabójczy współspiskowiec burmistrz „Kill Bill” de Blasio.

W rzeczywistości jest wielu wrogów syjonizmu, którzy są porywani jak kaczki na stawie w 2020 roku. Każde z tych tajnych zabójstw zostało przeprowadzone z wielką łatwością i bez najmniejszego podejrzenia, zwłaszcza z powodu całego całkowicie fałszywego szumu otaczający bezsprzecznie fałszywy wskaźnik śmiertelności COVID-19. Każdy, kto umiera, umiera na koronawirusa  w tym i przyszłym roku – PRAWO ?!

Następnie dochodzi do niezwykle bezczelnego zabójstwa Mohsena Fakhrizadeha, rzekomego szefa irańskiego programu nuklearnego, dokonanego przez Izrael. To ohydne morderstwo zostało dokonane zaledwie dwa dni po zabójstwie medycznym Diego Maradony.

Wygląda na to, że zabójstwo wybitnego naukowca nuklearnego zostało przeprowadzone jako odwrócenie uwagi od uderzenia w Maradonę z powodu OGROMNEGO smrodu, jaki wydał prawnik i lekarz Diego w międzynarodowych mediach 27 LISTOPADA 2020 roku , tego samego dnia, w którym Fakhrizadeh wpadł w dramatyczną zasadzkę w wyniku zamachu na samochód i kilku napastników na miejscu zbrodni.

Oba te morderstwa zostały również celowo popełnione podczas Święta Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, co jest dość dogodne dla zabójców, odciągając od sprawy wielu dziennikarzy śledczych – OBIE PRZYPADKI – ale szczególnie Maradona.

Diego Armando Maradona był właśnie tak bardzo wpływowym orędownikiem sprawy palestyńskiej. Nie ma nawet najmniejszej sekundy po odważnym rzecznictwie, którego podjął, wiedząc doskonale, że jest to tak niebezpieczne, jak cokolwiek, co człowiek mógłby kiedykolwiek zrobić na Ziemi.

Niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, że boski status Maradony w Argentynie został osiągnięty w momencie gdy strzelił swoje 2 gole przeciwko Wielkiej Brytanii podczas Mistrzostw Świata FIFA 1986 na stadionie Azteca w Mexico City. Każdy z tych celów spotkał się z bezprecedensową uwagą fanów piłki nożnej na całym świecie, z których jeden nazwano „ Celem Stulecia ”, a drugi celem „Ręki Boga” .

To, że Maradona był samodzielnie odpowiedzialny za najbardziej haniebną porażkę piłkarską w historii Wielkiej Brytanii – PO  PRZEGRANEJ PRZEZ ARGENTYNĘ WOJNIE FALKLANDZKIEJ – od tamtej pory był OGROMNĄ solą w oku Londynu.

Diego Armando Maradona był również bardzo wpływowym orędownikiem sprawy palestyńskiej.

„Diego nie był pod opieką taką, jak powinien”, powiedział Cahe w programie Telefe Noticias.

Doktor Alfredo Cahe zapytał również, dlaczego Maradona został przeniesiony ze szpitala do domu po przejściu operacji mózgu dwa tygodnie temu.

„Powinien był być trzymany w szpitalu, a nie zabrany do domu, który nie był odpowiednio przygotowany.”

„Jestem w stanie kompletnego szoku. Przez 33 lata miałem z Diego tak wiele wzlotów i upadków, a on właśnie zmarł w niezwykły sposób.”

„Mam wiele wątpliwości. Nie wiem, dlaczego zabrano go do tego domu.”

„Kiedy opuszczał szpital, wydawało mi się to nielogiczne. Powinien był zostać w miejscu z odpowiednią infrastrukturą medyczną, jak wtedy, gdy zabraliśmy go na Kubę ”.

Prawnik Diego Maradony oskarżył pierwszych ratowników, którzy próbowali uratować argentyńskiego futbolistę, ​​o zbyt długi czas dotarcia do jego domu i wezwał do pełnego śledztwa w sprawie okoliczności, które doprowadziły do ​​jego śmierci w środę.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY DIEGO MARADONA PADŁ OFIARĄ SPISKU ELIT ?

4 grudnia 2020 / Możliwość komentowania CZY DIEGO MARADONA PADŁ OFIARĄ SPISKU ELIT ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO SKRYWJĄ TAJEMNICZE TUNELE CIĄGNĄCE SIĘ POD CAŁĄ POLSKĄ ? 21 listopada 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY DIEGO MARADONA PADŁ OFIARĄ SPISKU ELIT ?
  • Może Ci się spodobać