extra-terrestrial

GWIEZDNE WOJNY – CZY ZIEMIA PROWADZI WOJNĘ Z OBCYMI RASAMI W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ ?

GWIEZDNE WOJNY – CZY ZIEMIA PROWADZI WOJNĘ Z OBCYMI RASAMI W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ ?

Według łowców UFO, rząd USA ma program kosmiczny przypominający „Gwiezdne wojny”, który pozwala wojsku chronić naszą planetę, a nawet międzynarodową stację kosmiczną przed groźnymi statkami kosmicznymi. Aby dotrzeć do sedna tajemniczego wydarzenia, Łowca UFO skontaktował się z MUFON ( amerykańska organizacja non-profit składająca się z cywilnych ochotników, którzy badają doniesienia o obserwacjach UFO.) i przedłożył sprawę pod nr 75904.

Łowca UFO zauważył tajemnicze zdarzenie oglądając na żywo transmisję NASA z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej krążącej wokół Ziemi. Dostrzegł dziwną kulę krążącą wokół naszej planety, zaraz po tym, jak zaczęła odlatywać z Ziemi w kosmos. UFO wydaje się przyśpieszać, opuszczając przestrzeń planety, chwilę po tym, jak pojawia się dziwne „laserowe światło”, które wyłania się z atmosfery Ziemi.

Według łowców UFO mamy tajny program kosmiczny uzbrojony w broń laserową do obrony Ziemi przed inwazjami obcych. Po tym, jak UFO zniknęło z kamer Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, można ujrzeć jaskrawy promień światła strzelający z Ziemi w kierunku „uciekającego” UFO.

UFO podobne do kuli ziemskiej mogło dostrzec „niebezpieczeństwo” w czasie, ponieważ udaje mu się uciec przed wiązką „energii”, najprawdopodobniej wystrzeliwaną z ściśle tajnego obiektu na Ziemi.

Co więcej, „okazało się, że ktoś celował w UFO” i wystrzelił broń, mając nadzieję, że zestrzeli statek kosmiczny. W raporcie złożonym do MUFON, łowca obcy twierdzi, że w oparciu o odległości między Międzynarodową Stacją Kosmiczną a „UFO”, statek kosmiczny musiał być bardzo duży.

„Mam nadzieję, że ktoś z zapleczem technicznym może określić lokalizację, z której wiązka została wystrzelona wiązka w oparciu o czas obserwacji i pomiar na żywo z ISS, który jest wyświetlany w lewym dolnym rogu klatek filmu wideo” łowca UFO napisał w raporcie.

Obserwatorzy rozpoczęli debatę o tym, co widzieli, a wielu pisało o tym, w przeciwieństwie do wielu innych przypadków, gdy na kanale NASA pojawił się dziwny obiekt, tym razem transmisja na żywo nie została zamknięta przez NASA.

Jednak nie wszyscy łowcy UFO myślą podobnie. Scott Warring, człowiek stojący za UFO Sightings Daily, nie wierzy, że patrzymy na broń wystrzeliwaną i UFO uciekające przed wydarzeniem tak szybko, jak to możliwe. Warring uważa, że ​​światłem wystrzeliwanym z ziemi mogła być nie broń, ale jasne światło pochodzące z Ziemi, to tunel czasoprzestrzenny otwarty przez samo UFO, aby pokonywać mogło duże odległości.

„To mógł być tunel czasoprzestrzenny, długi tunel do przewozu kogoś lub czegoś z dużej odległości.”

Czy to, co widzimy w tym filmie, było w rzeczywistości dowodem tajnego programu kosmicznego. Ostatnimi laty wielu „demaskatorów” zgłosiło się mówiąc, że rządy na świecie posiadają technologię, która nigdy nie została udostępniona publicznie, a nawet potężne statki kosmiczne – część specjalnego, ściśle tajnego programu kosmicznego.

No i jest taki cytat z wypowiedzi senatora Daniela K. Inouye, który powiedział:

” Istnieje mroczny rząd z własnymi Siłami Powietrznymi, własną marynarką wojenną, własnym mechanizmem pozyskiwania funduszy i zdolnością do realizowania własnych idei interesu narodowego, od wszelkich kontroli i równowagi, bez prawa. „

Następnie mamy znanego na całym świecie hakera Gary’ego McKinnona, który włamał się do komputerów Armii, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i NASA:”Zarchiwizowałem i szukałem dokumentów, znalazłem arkusz kalkulacyjny Excela, który powiedział:” Nieziemscy oficerowie „, mówi McKinnon.”Były tam nawet nazwiska. Wiem, że nasz rząd musi mieć statki oparte na technologii kosmicznej – imiona zaczęły się od USS – dodał McKinnon. Dwa filmy jeden wyswietlony a drugi link jest do drugiego filmu.,

Udostępnij

GWIEZDNE WOJNY – CZY ZIEMIA PROWADZI WOJNĘ Z OBCYMI RASAMI W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ ?

Globalna Świadomość4 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRADAWNE MIEJSCA KULTU SŁOWIAN W POLSCE – GDZIE CZCILI WIARĘ NASI PRAWDZIWI PRZODKOWIE ?Następny artykułWEDŁUG ELIT DO 2030 ROKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GWIEZDNE WOJNY – CZY ZIEMIA PROWADZI WOJNĘ Z OBCYMI RASAMI W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?