Przekraczając Rubikon

QANON – CZY TRUMP WPROWADZI STAN WOJENNY BY RATOWAĆ USA PRZED DEEP STATE ?

Wydarzenia osiągają szczyt w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie podczas gdy wojna informacyjna przekształca się w wojnę kinetyczną, zgadzają się źródła Pentagonu, MI6 i FSB. Amerykańskie agencje wojskowe i wywiadowcze skupiają się teraz wokół prezydenta Donalda Trumpa, ponieważ obywatele Stanów Zjednoczonych legalnie wybrali go, potwierdzają źródła Pentagonu.

Stowarzyszenie Białego Smoka miało zastrzeżenia do Trumpa z powodu cytatów, które uznaliśmy za głęboko niepokojące (zobaczcie jego Twitter dla źródła):

“Pokazałem się ze szczepionkami, o których ludzie nie myśleli, że będziemy mieli przez pięć lat i mamy je, zostaną rozprowadzone w ciągu dwóch tygodni.”

Jednak teraz okazuje się, jak zauważyli niektórzy czytelnicy, syn Trump’a, sam padł ofiarą szczepionek. Oto wyjaśnienie z Pentagonu:

“FDA, CDC, DOD, UK, UE i Trump są świadomi, że szczepionki Pfizer, Moderna mRNA mogą zmieniać DNA, powodować bezpłodność lub mieć nano składniki, które mogą być wyzwalane przez 5G. więc może to być pułapka na aresztowanie eugeników i nacjonalizację Big Pharmy.”

Otrzymaliśmy również potwierdzenie od MI6, że plany dotyczące szczepionki, które wyciekły z Kanady były prawdziwe. Oto, według MI6, co jezuicki agent Justin Castro zaplanował dla Kanady:

“Rząd będzie starał się aby wszyscy Kanadyjczycy osiągnęli powszechny dochód podstawowy do połowy 2021 roku. Olbrzymie przerwy w łańcuchu dostaw i niestabilność gospodarcza zostaną wcześniej przeprowadzone aby zmusić Kanadyjczyków do zaakceptowania podstawowego dochodu.

Kanadyjskie wojsko zostanie rozmieszczone we wszystkich miastach w celu utworzenia punktów kontrolnych i ograniczenia ruchu do drugiej połowy 2021 roku. Następnie, gdy Kanadyjczycy będą nieszczęśliwi i zubożeni, otrzymają ‘całkowite umorzenie długów’. W zamian będą musieli przyjąć szczepienie covid (świadectwo szczepienia ID). Ci, którzy zaakceptują to, otrzymają dokument tożsamości ze zdjęciem, który zostanie nazwany ‘Canada’s Health Pass’ (kanadyjska przepustka zdrowotna) i otrzymają podstawowy dochód i swobodę podróżowania. Ci, którzy odmówią, zostaną umieszczeni w obozach koncentracyjnych.”

Rember Justin Castro jest synem kubańskiego komunistycznego dyktatora Fidela Castro. Zamordował własnego brata by zostać premierem.

Komunizm został wymyślony i kierowany przez jezuitów, czyniąc Justina Castro komunistycznym mandżurskim kandydatem. Dlatego kanadyjskie wojsko musi współpracować ze swoimi amerykańskimi odpowiednikami w celu usunięcia tego zagrożenia.

Jesteśmy również pewni, że papieża Franciszka już nie ma z nami. Pamiętajcie, zniknął na kilka tygodni po ataku Covid na Włochy i był widziany tylko jako hologram pojawiający się na jego balkonie.

Teraz mamy nowego papieża Franciszka promowanego w korporacyjnych mediach propagandowych, wspierającego Antifę, mówiącego ludziom, aby nosili maski i promującego szczepienia.

Kontratak przeciwko kabale jest już w pełni rozpoczęty. “Departament Sprawiedliwości przygotowuje się do egzekucji przez rozstrzelanie, powieszenie, komory gazowe i krzesło elektryczne“, podają źródła Pentagonu.

Słyszymy również ze źródeł CIA i Pentagonu, że dyrektor CIA Gina Haspell jest 

“na lodzie, dosłownie po tym jak została złapana w niedawnej strzelaninie w Niemczech o serwery wyborcze z operacjami specjalnymi zmierzającymi przeciwko agencjom wynajmującym morderców. Cała agencja jest sprawdzana na całym świecie od góry do dołu. Zachodzą ogromne zmiany. Ma miejsce wiele zniknięć.”

Jeśli spojrzycie kogo tak zwany prezydent-elekt Joe Biden wybrał do swojego gabinetu, możecie zobaczyć, że są tam prawie wszyscy członkowie kontrolowanej przez Rockefellera Rady ds. Stosunków Zagranicznych.

Czołowy żydowski bankier i były szef Banku Światowego Jim Wolfensohn zginął podczas gdy tysiące lotów wojskowych przetransportowało żołnierzy kabała i ich przywódców do Gitmo, Hondurasu, tajnych miejsc i amerykańskich baz wojskowych.

Trump w Camp David daje członkom kabała wystarczająco dużo liny aby się powiesili, ponieważ deklaruje Syjonistów, Demokratów, żydowskie media, nowoczesną technologię i Tajne Państwo, zagraniczne i krajowe, jako wrogich bojowników.

Operacja wojskowa będzie również musiała odsunąć Angelę Saxe Gotha Hitler Merkel od władzy w Niemczech i wysłać siły specjalne do Szwajcarii, aby tam przeprowadzić obławę na członków rodziny Rothschildów. Mogą zacząć od złapania Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego i nakłonienia go do śpiewania o swoich marionetkowych władcach. Dzieje się tak dlatego, że ŚFE jest centralnym węzłem planu szczepień-cyfrowego pieniądza.”

Ruchy takie jak te są ważne, ale musimy poważnie rozważyć możliwość, że prawdziwym wrogiem jest, jak Gnostyccy Iluminaci od dawna twierdzili, zbuntowana sztuczna inteligencja. Istnieje na to wiele dowodów tj. Covid-AI (1=a 9 = I). Po pierwsze, większość prawdziwych zgonów na Covid-19 pochodziło z ataków elektromagnetycznych 5G a nie z fizycznie istniejącego zarazka lub wirusa.

Innym jest to, że szczepienia zawierają chipy nano-RFID, znowu coś czym sztuczna inteligencja mogłaby kontrolować ludzi. Coraz więcej światowych przywódców, a teraz papież Franciszek pojawia się w mediach jako zaprogramowane efekty wizualne lub bezsilne sobowtóry marionetki czytające skrypty.

Na szczęście źródła Mi6 mówią nam, że światowe siły wojskowe zajmują się tą sprawą. Oto co planują dla systemu finansowego, według MI6:

“Całe bogactwo świata ma być wykorzystane do wsparcia nowego systemu, który dokładnie dokona inwentaryzacji, wykona wycenę, wyliczy całkowitą wycenę i wykorzysta tę wartość do obliczenia wartości waluty i wszystkiego co zasadniczo zastąpi system SDR MFW…To wszystko musi zostać zweryfikowane przez światowe wojsko.”

Jest również nieuniknione, że każde ponowne uruchomienie systemu będzie musiało zawierać jubileusz jakiegoś rodzaju. Według obecnego systemu około 40% Amerykanów będzie musiało zostać eksmitowanych ze swoich domów w połowie zimy, ponieważ nie mogą płacić czynszu ani hipoteki. Tak się nie stanie.

Chiny przygotowały się wcześniej do eksportu masek i innych towarów związanych z “pandemią“.

Oznacza to, że nawet jeśli Zachód “dopadnie złoczyńców“, to i tak na dłuższą metę przegra z Chinami, chyba że zreorganizuje i zmodernizuje swoje systemy gospodarcze. W tym celu Rosjanie, Japończycy, Brytyjska Wspólnota i Pentagon przygotowują się do utworzenia Agencji Przyszłego Planowania, która zastąpi kontrolowane przez Chazarów ONZ, BIS, Bank Światowy i MFW itp.

Istnieje również walka sił rosyjskich, tureckich i innych, aby zapobiec kradzieży dochodów z ropy naftowej na Bliskim Wschodzie przez mafię chazarską.

Źródła rosyjskiego FSB twierdzą, że Turcja i Rosja osiągnęły jakiś układ. Według tego źródła, cała tzw. wojna między Armenią a Azerbejdżanem, w której rzekomo walczyli muzułmanie wspierani przez Turcję przeciwko chrześcijanom wspieranym przez Rosję, była po prostu wydarzeniem zainscenizowanym “w celu promowania gigantycznego bazaru broni.”

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow wskazuje na to w komentarzu podanym oficjalnej rosyjskiej Agencji Prasowej Tass.

Najwyraźniej te narody współpracują aby wypełnić próżnię pozostawioną w regionie podczas gdy USA kończą swoją działalność w regionie. W ostatnim czasie Waszyngton ogłosił, że do 15 stycznia przyszłego roku 2500 żołnierzy w Afganistanie i 2500 w Iraku zostanie wycofanych.

Chociaż niektóre szczegóły umowy rosyjsko-tureckiej pozostają niejasne, nasze źródła w FSB twierdzą, że Rosja dąży do zapewnienia bezpieczeństwa narodom afrykańskim. Poniższy artykuł wskazuje na pewien rodzaj rosyjsko-tureckiego podziału afrykańskich stref wpływów kosztem Francji, tradycyjnej najwyższej zachodniej potęgi w Afryce.

Mówiąc o Francji, były prezydent Francji Nicolas Sarkozy stoi teraz przed publicznym procesem związanym z różnymi przestępstwami. Był jednym z pierwszych spiskowców nazistowskiego zamachu stanu z 9.11. Kierował również Francją w latach 2007-2012 i wie gdzie pochowano wiele ciał. Sarkozy był również głęboko zaangażowany w międzynarodowy biznes narkotykowy.

Na tym froncie zauważamy, że Meksyk zaczął podejmować zdecydowane działania przeciwko handlowi narkotykami prowadzonemu przez CIA. Ich rząd zagroził wydaleniu wszystkich amerykańskich agentów z kraju, chyba że zwolnią meksykańskiego generała, który miał stanąć przed sądem w USA. Kraj zmierza również do zalegalizowania narkotyków aby pozbawić podziemie funduszy. To, oczywiście, obejmuje dużą część amerykańskiego półświatka, zwłaszcza były syndykat zbrodni Busha w Teksasie.

Walka z sieciami narkotykowymi również zaczyna rzucać nowe światło na używanie łodzi podwodnych przez ponadnarodowych przestępców. Nazistowscy i japońscy militaryści, którzy zeszli do podziemia pod koniec II Wojny Światowej, używali okrętów podwodnych do przemytu broni i narkotyków aby pomóc odbudować swoje siły w czasach powojennych. Odbudowa zakończyła się 11 września 2001 roku zamachem stanu w Stanach Zjednoczonych.

Okręty podwodne zostały również użyte do przeprowadzenia ataku na Fukushimę w Japonii 11 marca 2011. Ponadto, okręty podwodne kontrolowane przez nazistowską frakcję mafii chazarskiej były używane w wielu wysiłkach w ostatnich latach aby spróbować rozpocząć III wojnę światową. Najbardziej godnym uwagi przykładem tego było, gdy samotny izraelski okręt podwodny wystrzelił pocisk nuklearny na Hawajach w 2018 roku w próbie rozpoczęcia III wojny światowej, obwiniając za atak Koreę Północną. Pocisk został przechwycony przez siły amerykańskie, a okręt podwodny został zatopiony – poinformowały wówczas źródła Pentagonu.

Podsumowując ten tydzień, nie możemy stracić z oczu tego co czyni nas ludźmi i pamiętajmy, że o wiele ważniejszymi celami są długie, zdrowe życie i przekształcenie tej planety w raj dla wszystkich żywych stworzeń. Widzimy pozytywne zmiany badając w jaki sposób naturalne procesy mogą leczyć choroby i odwracać starzenie biologiczne u ludzi.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/11/30/troops-rally-around-trump-as-final-showdown-begins/

Najnowsze wpisy

Kategorie

QANON – CZY TRUMP WPROWADZI STAN WOJENNY BY RATOWAĆ USA PRZED DEEP STATE ?

7 grudnia 2020 / Możliwość komentowania QANON – CZY TRUMP WPROWADZI STAN WOJENNY BY RATOWAĆ USA PRZED DEEP STATE ?

Może Ci się spodobać

”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI. 22 lutego 2021

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • QANON – CZY TRUMP WPROWADZI STAN WOJENNY BY RATOWAĆ USA PRZED DEEP STATE ?
  • Może Ci się spodobać